Buildreamen2 Автомобил Покритие Авто Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дожд Нула Заштита Покрие Водоотпорен За Mini Clubman Countryman Paceman

Buildreamen2 Автомобил Покритие Авто Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дожд Нула Заштита Покрие Водоотпорен За Mini Clubman Countryman

DEN 2078.00
-29 %
DEN 2927.52

Количина на стоки

Функција : - Fitment / За Mini Clubman Countryman Paceman - Brand New - 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаенина. - Трајни Monolayer stitched шевовите - водоотпорен дише ткаенина не ќе изгние или mildew. - Неговата површина да може ефективно да го блокира ултравиолетова светлина зрачење, имате одредено ниво на заштита. - Ефикасно спречување прашина во автомобил, да ги задржи на автомобилот внатре и надвор чиста и уредна. - Сит се вклопуваат еластична полите го опкружува целото возило. Водоотпорен материјал штитови автомобил од сонце и дожд за супериорен заштита. - Се задржи автомобил кулер внатре намалување на штети на опремата, кои се предизвикани од висока температура. - Добра заштита против ветрот со прашина, песок и други загадувачи. - Заштита од heary снег. Намалување на штета од снег мраз и заштеда на време да се отстрани - за Тоа може да се заштити автомобилот е површина од тоа да биде изгребани. - Лесно да се мијат и се соберат. Топло Совети : 1. Откако ќе нарачате, ве молиме да ми кажете на вашиот автомобил модел во детали. 2. Ве молиме потврдете го автомобил покритие"s големина одговара на вашиот автомобил, пред да го стави на ред. 3.Автомобил покритие е пренослив дизајн,иако тоа се состои од два слоеви на платно,тоа е многу светлина (1.2 - 1.9 кг),може да се чувствуваат тоа е премногу тенка,но ве молам, не грижете се, автомобил покритие може да се отпорни на сонцето врне снег нула, и вистински водоотпорен, но тоа може да не се отпорни град,ако сакате да се купи повеќе дебелина автомобил покритие или автомобил капак кој може да се отпорни град,ве молиме контактирајте со мене, ти Благодарам ! 4.Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, боја на слики покажа дека не може да биде 100% исти со реалните предмети. 5. Имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел на, ве молиме слободно да контактирате со мене, ти Благодарам ! Пакет листа : 1 x Автомобил покритие 1 x Складирање торба


Други карактеристики

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Ширина:
1.75m
Објектот Тежина:
1.6kg
Година:
сите години
Бренд Име:
Buildreamen2
Објектот Висина:
1.95m
Материјал Тип:
PEVA заштита на Животната средина
Објектот Должина:
4.15m
Специјални Функции:
Водоотпорен , Dustproof , Анти УВ
боја:
Сребро Геј
Автомобил модел:
За Mini Clubman Countryman Paceman

Најдобри понуди

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Сенка Дожд Снег Заштита Покрие Водоотпорен цела Сезона Погоден За Volvo 940 C70 S70 V40
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Сенка Дожд Снег Заштита Покрие Водоотпорен цела Сезона Погоден За Volvo 940 C70 S70 V40

3090.72 DEN 2195.00

Функција : Fitment / За Volvo 940 C70 S70 V40 V70 XC90 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен третирани ткаени

Buildreamen2 Автомобил Покритие Отворен и Затворен Анти-УВ Сонцето Shield Снег Дожд Отпорен на Гребење Авто Покритие За Mazda
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие Отворен и Затворен Анти-УВ Сонцето Shield Снег Дожд Отпорен на Гребење Авто Покритие За Mazda

1655.52 DEN 1176.00

Карактеристики : Fit / За Mazda 2 323 3 Почит Navajo 100% Сосема нов и висок квалитет на Боја : Сребро СивоМатеријал :

Protable Транспарентен Автомобил Анти Прашина Валкани Целосно Покривање Dustproof Заштитник Снег Заштита за Седан Hatchback SUV
 • Неодамнешно

Protable Транспарентен Автомобил Анти Прашина Валкани Целосно Покривање Dustproof Заштитник Снег Заштита за Седан Hatchback SUV

DEN 880.80

Ова е protable животната средина ЈП маска против прашина, снег, дожд и гуано.Мултифункционален и лесно да се

Затворен Отворено Целосна Автомобил Покрие Сонцето УВ Снег Прашина Отпорни Заштита Големина S M L XL SUV L XL Автомобил Опфаќа
 • Неодамнешно

Затворен Отворено Целосна Автомобил Покрие Сонцето УВ Снег Прашина Отпорни Заштита Големина S M L XL SUV L XL Автомобил Опфаќа

767.52 DEN 721.00

започнетекрајотВисок Квалитет на Автомобил Покритие се направени од врвен квалитет неплетени полипро

Cawanerl Автомобил Покритие Автомобилската Анти УВ Сонцето Врне Снег Заштита Покрие Dustproof За Lancia Thema Теза Ypsilon Phedra
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покритие Автомобилската Анти УВ Сонцето Врне Снег Заштита Покрие Dustproof За Lancia Thema Теза Ypsilon Phedra

2154.72 DEN 1638.00

Автомобил покритие е мултифункција и Пренослив дизајн,тоа е со предупредување рефлексивни лента,windproof

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Врне Снег Нула Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покрие Сонцето Врне Снег Нула Отпорни на Прашина Маска Водоотпорен За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300

3229.92 DEN 2293.00

Функција : Fitment / За Мерцедес Benz GLK GLK280 GLK300 GLK320 GLK350 Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен трет

Buildreamen2 Автомобил Покритие SUV Сонцето Анти УВ Снег Дожд Отпорен на Гребење Покрие Водоотпорен За Мерцедес-Бенц GL GL400
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Автомобил Покритие SUV Сонцето Анти УВ Снег Дожд Отпорен на Гребење Покрие Водоотпорен За Мерцедес-Бенц GL GL400

3426.72 DEN 2433.00

Функција : Fitment / За МерцедесBenz GLClass GL400 AMG GL350 AMG GL500 AMG Brand New 95% полн автомобил водоотпорен, водоотпорен т

Креативни Автомобил Страна на Прозорецот Завеса Sunshade Водоотпорен TPU Автомобилство Автомобили Страна на Windows Магнетни
 • Неодамнешно

Креативни Автомобил Страна на Прозорецот Завеса Sunshade Водоотпорен TPU Автомобилство Автомобили Страна на Windows Магнетни

394.08 DEN 374.00

Материјал : Квалитет TPU (Водоотпорен и висок tempareture отпор) Големина : 60 *44cm (23.6"x17.3"), погоден за автомобил ст

Buildreamen2 Водоотпорен Автомобил Покритие Згусне Случај Sunshade Автомобил Анти-УВ Сонцето Врне Снег Град Отпорни Заштитна
 • Неодамнешно

Buildreamen2 Водоотпорен Автомобил Покритие Згусне Случај Sunshade Автомобил Анти-УВ Сонцето Врне Снег Град Отпорни Заштитна

3599.52 DEN 2556.00

Функција : Материјал : Алуминиумска Фолија & ЈП Композитни & Топол Воздух Памук Материјал својства : Водо

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Авто УВ Анти Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорни Заштита Покрие Dustproof За Хонда, HR-V HRV
 • Неодамнешно

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Авто УВ Анти Покрие Сонцето Снег Дожд Отпорни Заштита Покрие Dustproof За Хонда, HR-V HRV

1449.12 DEN 1319.00

Функција : се Вклопи / За Хонда, HRV HRV 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранц

10PCS Авто делови од не ' рѓосувачки челик Задниот Браник Заштитник Sill Scuff Плоча Вратата Sill одговара за -2017 KIA SPORTAGE
 • Неодамнешно

10PCS Авто делови од не ' рѓосувачки челик Задниот Браник Заштитник Sill Scuff Плоча Вратата Sill одговара за -2017 KIA SPORTAGE

7440.00 DEN 6696.00

Ние продаваме брендиме производи се Кина,Ве молиме да се чувствуваат удобно купување на Овој производ м

Врвен Квалитет На Затворено На Отворено Автомобил Покрие Снег Мраз Сонцето Мраз Замрзнување Прашина Отпорни Заштита Покрие Целосна
 • Неодамнешно

Врвен Квалитет На Затворено На Отворено Автомобил Покрие Снег Мраз Сонцето Мраз Замрзнување Прашина Отпорни Заштита Покрие Целосна

767.52 DEN 476.00

Врвен Квалитет На Затворено На Отворено Автомобил Покрие Снег Мраз Сонцето Мраз Замрзнување Прашина От

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Покрие Dustproof За BMW X1 Бесплатен Превозот !
 • Неодамнешно

Cawanerl Автомобил Покрие Сонцето Сенка Анти УВ Снег Дождот Сонце Отпорни Покрие Dustproof За BMW X1 Бесплатен Превозот !

1569.12 DEN 1428.00

Функција : се Вклопи / За BMW X1 100% Нов Бренд Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за