ЕЕ поддршка Водоотпорен Бар Carling Рокер Toggle Switch Сини LED Обратна Светлина Универзален Автомобил Додатоци XY01

ЕЕ поддршка Водоотпорен Бар Carling Рокер Toggle Switch Сини LED Обратна Светлина Универзален Автомобил Додатоци XY01

DEN 290.00
-15 %
DEN 341.76

Количина на стоки


Опис :
Забелешка : имаме 9 Обрасци(тип) :
LED Светло Бар / Обратна Светлина / Место Светло / Возење Светлина / Фах Светлина / Зомби Светлина / Задни светла / Off Road Светлина / Покривот Светлина. Било кој друг ве молиме оставете порака за нас. Ви благодариме!
Материјал : ABS & Животната средина анти-retardant материјали
Боја : Црна
LED светла Боја : Сина
Број на светлината : 2 led светло
Димензија : како се покаже слика
Тип : SPST
Electrial : ON-OFF
Pin : 5
DC 12 V/20 A,24 V/10 A
Погоден за сите 12 / 24v автомобил батеријата, како автомобили, мотори, автобуси, бродови, RVs, чамци, шлепери, итн.
Карактеристики :
Ултра-висока-крај луксузни прекинувач со LED индикатор светлина
CE уверение за квалитет, направени од еколошки анти-retardant материјали
12-24v автомобил универзална напон; погоден за конверзија контрола на автомобил луѓе опрема
Излез коло заштита, заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, повеќе заштита, безбедност за употреба.
Пакетот Вклучува :
1 x Сини LED Префрлате
Производот Се Покаже :
Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
Меѓународни Налози
Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи. За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, купувачот ID и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
За Повратни Информации
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.


Други карактеристики

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXCP160
Објектот Ширина:
2.5cm
Borrego-Година:
2009,2010,2011
Автомобил Производител:
Ферари
За Возило Брендови/Модел:
Kia
Материјал Тип:
пластични + метал
Објектот Висина:
4.0cm
Kia Модел:
Borrego
Година:
2016 година
Специјални Функции:
Рокер Toggle Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Дијаметар:
2.0cm
Објектот Тежина:
0.045kg

Најдобри понуди

Пластични 12v 24v Водоотпорен led светло автомобил switch Брод Камион Обратна Задни светла за 12v led рокер toggle auto switch
  • Неодамнешно

Пластични 12v 24v Водоотпорен led светло автомобил switch Брод Камион Обратна Задни светла за 12v led рокер toggle auto switch

290.88 DEN 206.00

5pin Водоотпорен led светло автомобил switch Брод Камион Обратна Задни светла за 12v led рокер toggle auto switchФункција

ЕЕ поддршка 2 Парчиња 16mm 12V Црвени LED Светло за Итни случаи Симбол Светла Притисни Копче за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Метал
  • Неодамнешно

ЕЕ поддршка 2 Парчиња 16mm 12V Црвени LED Светло за Итни случаи Симбол Светла Притисни Копче за вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Метал

496.80 DEN 422.00

комбоAnswer : ___________________________ Note : Ова е Latching Вклучите , притиснетена, притиснете повторно offОпис : 1...

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Jetta Бора Passat Б5.5 Б5 Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Настроената ПРАВО прозорецот
  • Неодамнешно

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Jetta Бора Passat Б5.5 Б5 Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Настроената ПРАВО прозорецот

474.24 DEN 451.00

Пакување детали : 1 X Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Настроената ПРАВО 1x прозорецот се префрлит

DWCX ABS Патникот Страна на Електрична Енергија Прозорец Контрола Switch Копчето 84810-12080 за Toyota RAV4 е корола Prius Матрица
  • Неодамнешно

DWCX ABS Патникот Страна на Електрична Енергија Прозорец Контрола Switch Копчето 84810-12080 за Toyota RAV4 е корола Prius Матрица

253.44 DEN 218.00

Патникот Страна на Електрична Енергија Прозорец Контрола Switch Копчето одговара за Toyota RAV4 е корола PriМатр

Инвентар царинење ! Нова Цигара Полесни Собранието за фолксваген passat б5 Tiguan Голф-поло седиште леон брза ibzia 1J0 919 307
  • Неодамнешно

Инвентар царинење ! Нова Цигара Полесни Собранието за фолксваген passat б5 Tiguan Голф-поло седиште леон брза ibzia 1J0 919 307

647.04 DEN 615.00

Пакување детали : 1 × запалка приклучок за СобраниетоДел број : 1 J0 919 307 9 B9 , 1 J0 919 309 , 1 J0 919 341 НАСостојба : Но

ЕЕ поддржуваат 3 X Тешки 20A 125V SPDT 3 Рок (ON)-OFF-(НА) Еден Toggle Вклучете го Подигнете Универзален Автомобил Додатоци XY01
  • Неодамнешно

ЕЕ поддржуваат 3 X Тешки 20A 125V SPDT 3 Рок (ON)-OFF-(НА) Еден Toggle Вклучете го Подигнете Универзален Автомобил Додатоци XY01

426.72 DEN 363.00

комбоОпис : Tyle : (ON) — OFF — (НА) ЕденКонектор Тип : SPDTМоќност : 15 A 250 VAC / 20 A 125 VACМатеријал(Надворешен) : МеталD

За BMW 330i 330Xi 2001-2005 Автоматско Заклучување на Вратата Предупредување за Итни случаи Опасност Светлина Flasher за BMW
  • Неодамнешно

За BMW 330i 330Xi 2001-2005 Автоматско Заклучување на Вратата Предупредување за Итни случаи Опасност Светлина Flasher за BMW

702.72 DEN 499.00

За BMW 330i 330 Xi 20012005 Автоматско Заклучување на Вратата Предупредување за Итни случаи Опасност Светлина Flashe

ЕЕ поддршка 2 Парчиња 16mm Возење Светла Притисни Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Fogs Црвено Светло Switch LED Глава за во Автомобил
  • Неодамнешно

ЕЕ поддршка 2 Парчиња 16mm Возење Светла Притисни Копче ЗА вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ Fogs Црвено Светло Switch LED Глава за во Автомобил

497.28 DEN 423.00

комбоAnswer : ___________________________ Note : Ова е Latching Вклучите , притиснетена, притиснете повторно offОпис : 1 Тоа има ш