ЕЕ поддршка 12V 20A Црвени LED Лента Carling Бар Рокер Toggle Switch Зомби Светлина Брод Автомобил Додатоци Продажбата XY01

ЕЕ поддршка 12V 20A Црвени LED Лента Carling Бар Рокер Toggle Switch Зомби Светлина Брод Автомобил Додатоци Продажбата XY01

DEN 290.00
-15 %
DEN 341.76

Количина на стоки


Опис :
Забелешка : имаме 9 Обрасци(тип) :
LED Светло Бар / Обратна Светлина / Место Светло / Возење Светлина / Фах Светлина / Зомби Светлина / Задни светла / Off Road Светлина / Покривот Светлина. Било кој друг ве молиме оставете порака за нас. Ви благодариме!
Материјал : ABS & Животната средина анти-retardant материјали
Боја : Црна
LED светла Боја : Црвена
Број на светлината : 2 led светло
Димензија : како се покаже слика
Тип : SPST
Electrial : ON-OFF
Pin : 5
DC 12 V/20 A,24 V/10 A
Погоден за сите 12 / 24v автомобил батеријата, како автомобили, мотори, автобуси, бродови, RVs, чамци, шлепери, итн.
Функција :
Ултра-висока-крај луксузни прекинувач со LED индикатор светлина
CE уверение за квалитет, направени од еколошки анти-retardant материјали
12-24v автомобил универзална напон; погоден за конверзија контрола на автомобил луѓе опрема
Излез коло заштита, заштита од преоптоварување, обратна поларитетот заштита, повеќе заштита, безбедност за употреба.
Пакетот Вклучува :
1 x Црвени LED Префрлате
Производот Се Покаже :
Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
Меѓународни Налози
Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи. За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, купувачот ID и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
За Повратни Информации
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.


Други карактеристики

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXCP164R
Објектот Ширина:
2.5cm
Автомобил Производител:
Акура
Handi-Година:
1995,1996,1997,1998,1999,2000
За Возило Брендови/Модел:
Daihatsu
Материјал Тип:
пластични + метал
Објектот Висина:
4.0cm
Моделот На Daihatsu:
Handi
Година:
2016 година
Специјални Функции:
Рокер Toggle Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
4.5cm
Објектот Дијаметар:
2.0cm
Објектот Тежина:
0.045kg

Најдобри понуди

12V 2,2 см Црна Волан Светилка Рог Светлата Мулти-функција за Контрола на Ремонтирам Три во Една Комбинација Switch за Мотор
  • Неодамнешно

12V 2,2 см Црна Волан Светилка Рог Светлата Мулти-функција за Контрола на Ремонтирам Три во Една Комбинација Switch за Мотор

196.80 DEN 145.00

12 V 2,2 см Црна Волан Светилка Рог Светлата Мултифункција за Контрола на Ремонтирам Три во Една Комбинаци

Инвентар царинење ! Нова Цигара Полесни Собранието за фолксваген passat б5 Tiguan Голф-поло седиште леон брза ibzia 1J0 919 307
  • Неодамнешно

Инвентар царинење ! Нова Цигара Полесни Собранието за фолксваген passat б5 Tiguan Голф-поло седиште леон брза ibzia 1J0 919 307

647.04 DEN 615.00

Пакување детали : 1 × запалка приклучок за СобраниетоДел број : 1 J0 919 307 9 B9 , 1 J0 919 309 , 1 J0 919 341 НАСостојба : Но

TUKE предното или Задното стакло Вклучите Оригиналната Electricpower прозорецот за префрлање За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 MK6 Jetta
  • Неодамнешно

TUKE предното или Задното стакло Вклучите Оригиналната Electricpower прозорецот за префрлање За ФОЛКСВАГЕН Голф MK5 MK6 Jetta

506.40 DEN 445.00

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 20042013 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 MK6 20062014 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 20062011 "ФОЛКСВАГ

Прозорецот светлата огледало на резервоар за гориво заклучување на тастатурата за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B
  • Неодамнешно

Прозорецот светлата огледало на резервоар за гориво заклучување на тастатурата за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B

1943.04 DEN 1846.00

Ве молиме исто така, ги споделите со нас вашата детална потреби и барања, како што се објект, количината

ЕЕ поддршка Водоотпорен Бар Carling Рокер Toggle Switch Сини LED Сијалички Светлина Универзален Автомобил Додатоци Продажбата
  • Неодамнешно

ЕЕ поддршка Водоотпорен Бар Carling Рокер Toggle Switch Сини LED Сијалички Светлина Универзален Автомобил Додатоци Продажбата

341.76 DEN 290.00

Опис : Забелешка : имаме 9 Обрасци(тип) : LED Светло Бар / Обратна Светлина / Место Светло / Возење Светлин

5/Set 12V 24V 200A Автомобил Реле Камион Моторни Автомобилската Реле Континуирано Тип Подели Бесплатно Автомобил Starter+2 Pin
  • Неодамнешно

5/Set 12V 24V 200A Автомобил Реле Камион Моторни Автомобилската Реле Континуирано Тип Подели Бесплатно Автомобил Starter+2 Pin

4076.16 DEN 2446.00

KH 5 / Set 12 V 24 V 200 A Автомобил Реле Камион Моторни Автомобилската Реле Континуирано Тип Подели Бесплатно Ав

ЕЕ поддршка Универзална 12V Сини LED Задни Запалени Автомобили Додатоци Бар Carling Водоотпорен Рокер Toggle се Префрлите на
  • Неодамнешно

ЕЕ поддршка Универзална 12V Сини LED Задни Запалени Автомобили Додатоци Бар Carling Водоотпорен Рокер Toggle се Префрлите на

341.76 DEN 290.00

Опис : Забелешка : имаме 9 Обрасци(тип) : LED Светло Бар / Обратна Светлина / Место Светло / Возење Светлин

ZUCZUG Палење Почнете да Вклучите Кабелот Подигнат Приклучок Адаптер A6 A4 ФОЛКСВАГЕН Поло Бора Sharan Passat Б5 Jetta MK4 Голф
  • Неодамнешно

ZUCZUG Палење Почнете да Вклучите Кабелот Подигнат Приклучок Адаптер A6 A4 ФОЛКСВАГЕН Поло Бора Sharan Passat Б5 Jetta MK4 Голф

2892.96 DEN 2315.00

Ние ќе го избере најбрз начин за транспорт на вашиот пакет според вашата земја и со поштенски код Ако им