ЕЕ поддршка на 4 Парчиња Четири Бои се Меша 12V 20A LED Toggle Switch OFF/ON SPST 3Pin Кратко се Справи со Рокер Switch Автомобил Додатоци XY01

ЕЕ поддршка на 4 Парчиња Четири Бои се Меша 12V 20A LED Toggle Switch OFF/ON SPST 3Pin Кратко се Справи со Рокер Switch Автомобил

DEN 214.00
-15 %
DEN 251.52

Количина на стоки

комбо
Опис :
Оценка : 12 V/DC. 20 A.
3 ПИНА СО LED светилка , за вклучување /ИСКЛУЧУВАЊЕ НА [ SPST ]
НА флуоресцентна светилка 's ЌЕ се ВКЛУЧИ КОГА ЌЕ ГО ВКЛУЧИТЕ SWITCH.
Switch доаѓа со клучалката слот за да се спречат несакани ротација.
Флуоресцентна светилка 's ќе бидат осветлени кога прекинувачот е вклучен.
2 пол дизајн (On/Off) , 3 столбови со LED да бидат поврзани на земјата.
Пакетот Вклучува :
1 X Сини LED Префрлате
1 X Црвени LED Префрлате
1 X Зелена LED Префрлате
1 X Жолти LED Префрлате
Производот Се Покаже :
Важно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
Меѓународни Налози
Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи. За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, купувачот ID и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
За Повратни Информации
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% ЗАДОВОЛНИ и да ги реши било каков проблем за вас, и секогаш остави позитивни повратни информации за да сите наши клиенти. Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.


Други карактеристики

Бренд Име:
ЕЕ поддршка
Име На Модел:
CXCP140123
Објектот Ширина:
0cm
Автомобил Производител:
Maybach
За Возило Брендови/Модел:
Daewoo
Материјал Тип:
пластични + метал
Објектот Висина:
0cm
Nubira-Година:
1999,2000,2001,2002
Година:
2016 година
Специјални Функции:
За Да Се Префрлате Рокер Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Daewoo Модел:
Nubira
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0.045kg

Најдобри понуди

Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4 1998 1999 2000 2001 2002
  • Неодамнешно

Автомобил Врата, Прозорец Вклучите контролниот Панел Рамки За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Бора Голф MK4 1998 1999 2000 2001 2002

268.32 DEN 196.00

Функција : По вештачки обработка, површината е толку мазна дека тоа не би повреден вашата страна Калапи

JEAZEA Автомобил Авто Брод 4Pcs 12V 3 Игли / Исклучување Круг Точка LED Светло Рокер Toggle SPST Switch за да Трепка Шасија Купола
  • Неодамнешно

JEAZEA Автомобил Авто Брод 4Pcs 12V 3 Игли / Исклучување Круг Точка LED Светло Рокер Toggle SPST Switch за да Трепка Шасија Купола

148.32 DEN 126.00

JEAZEA Автомобил Авто Брод 4 Pcs 12 V 3 Игли / Исклучување Круг Точка LED Светло Рокер Toggle SPST Switch за да Трепка Шас

5/Set 12V 24V 200A Автомобил Реле Камион Моторни Автомобилската Реле Континуирано Тип Подели Бесплатно Автомобил Starter+2 Pin
  • Неодамнешно

5/Set 12V 24V 200A Автомобил Реле Камион Моторни Автомобилската Реле Континуирано Тип Подели Бесплатно Автомобил Starter+2 Pin

4076.16 DEN 2446.00

KH 5 / Set 12 V 24 V 200 A Автомобил Реле Камион Моторни Автомобилската Реле Континуирано Тип Подели Бесплатно Ав

бесплатен превозот 1J4 959 857 D За Господар, Возачот Страна на Прозорецот Врата Заклучување копче За ФОЛКСВАГЕН Бора Jetta Голф
  • Неодамнешно

бесплатен превозот 1J4 959 857 D За Господар, Возачот Страна на Прозорецот Врата Заклучување копче За ФОЛКСВАГЕН Бора Jetta Голф

DEN 493.92

Вклучете Код : 1 J4959857 1 J4959857 DТерминали : 9 ПИНАНеутрален Пакување Вклучуваат : Прозорецот За Префрлање X 1С

Пластични 12v 24v Водоотпорен led светло автомобил switch Брод Камион Обратна Задни светла за 12v led рокер toggle auto switch
  • Неодамнешно

Пластични 12v 24v Водоотпорен led светло автомобил switch Брод Камион Обратна Задни светла за 12v led рокер toggle auto switch

290.88 DEN 206.00

5pin Водоотпорен led светло автомобил switch Брод Камион Обратна Задни светла за 12v led рокер toggle auto switchФункција

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Jetta Бора Passat Б5.5 Б5 Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Настроената ПРАВО прозорецот
  • Неодамнешно

За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф MK4 Jetta Бора Passat Б5.5 Б5 Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Настроената ПРАВО прозорецот

474.24 DEN 451.00

Пакување детали : 1 X Внатрешниот Ентериер Врата се Справи со Настроената ПРАВО 1x прозорецот се префрлит

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857
  • Неодамнешно

Прозорецот светлата огледало брава за отклучување на прекинувач за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan 5ND959565B 5ND941431B 5ND959857

1799.04 DEN 1709.00

* Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас, прво за дополнителна помош, ни

DWCX ABS Патникот Страна на Електрична Енергија Прозорец Контрола Switch Копчето 84810-12080 за Toyota RAV4 е корола Prius Матрица
  • Неодамнешно

DWCX ABS Патникот Страна на Електрична Енергија Прозорец Контрола Switch Копчето 84810-12080 за Toyota RAV4 е корола Prius Матрица

253.44 DEN 218.00

Патникот Страна на Електрична Енергија Прозорец Контрола Switch Копчето одговара за Toyota RAV4 е корола PriМатр

Прозорецот светлата огледало на резервоар за гориво заклучување на тастатурата за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B
  • Неодамнешно

Прозорецот светлата огледало на резервоар за гориво заклучување на тастатурата за ФОЛКСВАГЕН Jetta Голф MK5 6 Tiguan CC 5ND959565B

1943.04 DEN 1846.00

Ве молиме исто така, ги споделите со нас вашата детална потреби и барања, како што се објект, количината