2 парчиња/многу Дење Работи Светла 8 LED 12V DC Главата Светилка светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла за Магла Strobe Светлина

2 парчиња/многу Дење Работи Светла 8 LED 12V DC Главата Светилка светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла

DEN 287.52

Количина на стоки


2 парчиња/многу Дење Работи Светла 8 LED 12 V DC Главата Светилка светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла за Магла Strobe Светлина Спецификации : Модел : АВТОМОБИЛ-0146 Тип Дење Работи Светла Автомобил Создателот BMW Извор на Светлина ПРЕДВОДЕНА Wattage 20 Напон 12 V Температура на Бојата Светла бела Автомобил Модел Camry,Граѓански,е корола,Хонда CRV Надворешни Тестирање и Сертификација CE Посебни Карактеристики Само поврзете и да го замени акции светилки Светлина, Боја Бела Димензија Прибл. 6.1 x 1.4 x 0.7 инчен / 155 x 36 x 18mm Број на ЛЕД на Секој Панел 8pcs Број на панели 2 парчиња Карактеристики 1, 100% сосема нов и висок квалитет 2, Супер висока осветленост 3, Долг животен век, ниска потрошувачка на енергија 4, Шок-доказ и отпорен на вода 5, Лесен и едноставен за инсталирање 6, Атрактивни тенок дизајн, и прилагодливи стапка која одговара на различните модели на автомобили Practicability : за Да дење работи светлина, магла светлина, кочница светлина, back-up светлина, декоративни светлина, табличка светлина, вратата светлина, шасија декоративни лесни за користење, само треба да се промени ling конекции и инсталацијата позиција, важечки за сите видови на возила, лесно да го инсталирате на секаде на возилото. Претпазливост : Откачете моќ пред инсталацијата.Се справи со сет со нега


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
skuer
Име На Модел:
hyj
Автомобил Производител:
Audi
Извор На Светлина:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Материјал Тип:
Високо Квалитетни пластични
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Година:
2016 година
Специјални Функции:
Светла за дневно возење
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Дијаметар:
15.5cm
Објектот Тежина:
0.02kg
Wattage:
20

Најдобри понуди

автомобил стил За ФОЛКСВАГЕН Tiguan фарови У ангел очи 2010-2012 година За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ
  • Неодамнешно

автомобил стил За ФОЛКСВАГЕН Tiguan фарови У ангел очи 2010-2012 година За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ

29355.36 DEN 26420.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел
  • Неодамнешно

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Автомобил Стајлинг За Hyundai Sonata led фарови sonata8 главата светилки 2011-2014 Ангел око led светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ
  • Неодамнешно

Автомобил Стајлинг За Hyundai Sonata led фарови sonata8 главата светилки 2011-2014 Ангел око led светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ

28824.00 DEN 25942.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

автомобил стајлинг За Тојота Vios фарови У ангел очи 2014 година За Тојота Vios Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ
  • Неодамнешно

автомобил стајлинг За Тојота Vios фарови У ангел очи 2014 година За Тојота Vios Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ

27206.40 DEN 24486.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

1Pair 17CM 6W КОЧАН LED Светла светилки drl Водоотпорен Дење Работи Светлина Авто Светилка за Надворешни ights За Универзален
  • Неодамнешно

1Pair 17CM 6W КОЧАН LED Светла светилки drl Водоотпорен Дење Работи Светлина Авто Светилка за Надворешни ights За Универзален

245.76 DEN 194.00

Опис : Висока Моќност 6 Вати КОЧАН Чип Стил Бела светилки drl Возење Светлината на Денот Водење Светлина А

Auto.Про Автомобил Стил forToyota RAV4 LED Фарови 2014 TLZ Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Xenon bi xenon
  • Неодамнешно

Auto.Про Автомобил Стил forToyota RAV4 LED Фарови 2014 TLZ Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Xenon bi xenon

28953.60 DEN 26058.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Топла 1PCS 7 Инчен 60W LED Возење Светлата 4D Место Теренски LED Работа Светлина Бар Приколката на Камион 4x4 SUV АТВ Автомобил
  • Неодамнешно

Топла 1PCS 7 Инчен 60W LED Возење Светлата 4D Место Теренски LED Работа Светлина Бар Приколката на Камион 4x4 SUV АТВ Автомобил

3119.52 DEN 2496.00

Враќање & Размена наставаAtten : ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испр

Auto.Про Автомобил Стил за ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Фарови план за 2011-2015 ФОЛКСВАГЕН LED Светлата светилки drl Bi Xenon Леќа Висока
  • Неодамнешно

Auto.Про Автомобил Стил за ФОЛКСВАГЕН Jetta MK6 Фарови план за 2011-2015 ФОЛКСВАГЕН LED Светлата светилки drl Bi Xenon Леќа Висока

27456.00 DEN 24710.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

AUTO.ПРО За ФОЛКСВАГЕН Буба фарови 2013-15 за ФОЛКСВАГЕН Буба xenon LED bi xenon со паркинг предните светла автомобил стил
  • Неодамнешно

AUTO.ПРО За ФОЛКСВАГЕН Буба фарови 2013-15 за ФОЛКСВАГЕН Буба xenon LED bi xenon со паркинг предните светла автомобил стил

27897.60 DEN 25108.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ