12-СМД Ангел Очи LED Маркер за BMW E39 Х5 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E87 X3 E83 Супер Светла Бела

12-СМД Ангел Очи LED Маркер за BMW E39 Х5 E53 E60 E61 E63 E64 E65 E66 E87 X3 E83 Супер Светла Бела

DEN 2474.88

Количина на стоки

12-месечна гаранција против производствени дефекти од вашиот приемот датум. ***** 100% на нашата услуга во замена за вашите 100% задоволство *****
. Доколку ставката што не работат правилно во рамките на гаранцијата време, ќе може да се врати за замена, и се плати за враќање превозот цена (со препорачана пост воздухопловната).со ОЕМ ксенон фарови) 2003-2007 година 5 Серија E60 седан / E61 Туринг (Услови : 1.Компатибилност Листа Генерално погоден за BMW модели : ве Молиме проверете ја вашата оригинална Ангел Око сијалици пред да го купите! 2004-2006 1 Серија E87 (Услови : 1. Карактеристики Супер светла бела, 12 парчиња на висока моќност SMD се изградени во секоја сијалица, Нема порака за грешка на-табла компјутер.по facelift во 2003; 2.со ОЕМ ксенон фарови) од 2004 до 2007 година 6 Серија E63/E64 (Услови : пред facelift во септември 2007 година) 2001-2008 7 Серија E65/E66 (Услови : со ОЕМ ксенон фарови) 2007-2010 X3 E83 (Услови : 1.по facelift во 2000; 2.пред facelift во 2007 година; 2.со ОЕМ ксенон фарови) 2004-2006 Х5 E53 (Услови : 1. Повратни информации Вашиот позитивен фидбек е дел од нашиот успешен бизнис. Ние го цениме вашиот искрен фидбек, ако нешто не оди добро, ве молиме контактирајте со нас за решение, наместо оценка ни негативни во брзање. Гаранција & се Враќа Секој објект е целосно тестирани пред пратката, ние никогаш нема да испрати погрешна ставки за да се избегне наплата или враќање превозот. Пред да се врати превозот, контактирајте со нас за враќање адреса. Plug & play, директна замена за вашите оригинални маркери Директна замена за постоечката ОЕМ светилки со Високи перформанси, ниска потрошувачка, повеќе енергетски ефикасен и сигурен отпорни на Топлина, отпорни, shookproof и Водоотпорен
Пакет Содржина 1 Пар Ангел Очи LED Маркер 1 Пар Надворешен уред 1 Пар Конектор
Производ Слика
***** 100% на нашата услуга во замена за вашите 100% задоволство ***** Превозот
Вашето купување предмети генерално се испраќаат надвор во рок од 2 работни дена по приемот на плаќање. Ние генерално ја испорача вашата нарачка предмети зависи од избраниот превозот метод, сепак, го задржуваме правото да ја измениме друг превозот метод ако избраниот превозот метод се случува да не се на располагање или од причина на подобро Царинење на дестинација. Поддршка Ако имате било истрага или треба било каква помош, се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Разговор во Живо" на онлајн messenger, или пишете ни на пораки кога "Разговор во Живо" не е достапен, ќе се одговори во рок од 24 часа (во работни денови). Ако не сте целосно задоволни со купување на објектот за било која причина, можете да го вратите во рок од 30 дена по приемот.со ОЕМ ксенон фарови) 2001-2003 5-Серија E39 (Услови : 1. Се врати превозот цена и сите поврзани трошоци се платени од страна на вас, ќе се направи целосна реконструкција на оригиналниот цел износ. Па ако не сте сигурни за кој објект да се купи, се чувствуваат слободни да контакт. Ве молиме имајте во предвид при изборот на локација за подигнување како превозот метод, и вашиот превозот адреса е испорака Оддалечена Област од DHL, ние ќе ја испорача вашата купите предмети од ЕМС или други couriers наместо.по facelift во 2006 година; 2.со ОЕМ ксенон фарови) Компатибилен Белешки : за Да го замените оригиналниот Ангел Око светилки со ОЕМ дел број : 63126916097, 63126904048, 63126929309 ***Внимание! Ако вашата светилка ОЕМ дел број е различен, се чувствуваат слободни да се провери со нас пред да го купат. Ако пратката се враќа кон нас поради вашето одбивање да се плати за увозот даноци/давачки, ние ќе не испрати повторно купувањето објектот додека не се плати за сите врати и повторно да ја прати трошоци и наплата не може да се бара во овој случај.


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Чиста бела
Објектот Дијаметар:
000inch
Име На Модел:
V03014
Тип На Објект:
Ден Светлина
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
tuningATP
Специјални Функции:
СУПЕР СВЕТОЛ Ангел Очи ПРЕДВОДЕНА од Маркер
За Возило Брендови/Модел:
BMW
Отпорни на топлина:
Yes
Стресе-доказ:
Yes
вода-доказ:
Yes
Состојба:
Нови
Референтен Број ОЕМ:
63126916097, 63126904048, 63126929309
SMD количина:
12 Парчиња По Сијалица
Извор На Светлина:
LED
Лер Зрак Тип:
Поплави
Напон:
12V
Тип На Објект:
Ангел Очи

Најдобри понуди

Cawanerl H8 H11 Автомобил Пред Магла Светлината LED Светлото на Денот Водење Светлина За Nissan Murano (Z51) Затворена Off-Road
  • Неодамнешно

Cawanerl H8 H11 Автомобил Пред Магла Светлината LED Светлото на Денот Водење Светлина За Nissan Murano (Z51) Затворена Off-Road

2058.72 DEN 1153.00

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот темпер

Топла 1PCS 7 Инчен 60W LED Возење Светлата 4D Место Теренски LED Работа Светлина Бар Приколката на Камион 4x4 SUV АТВ Автомобил
  • Неодамнешно

Топла 1PCS 7 Инчен 60W LED Возење Светлата 4D Место Теренски LED Работа Светлина Бар Приколката на Камион 4x4 SUV АТВ Автомобил

3119.52 DEN 2496.00

Враќање & Размена наставаAtten : ние не може да го прифати размена или поништување по вашата нарачка е испр

AUTO.ПРО За ФОЛКСВАГЕН Буба фарови 2013-15 за ФОЛКСВАГЕН Буба xenon LED bi xenon со паркинг предните светла автомобил стил
  • Неодамнешно

AUTO.ПРО За ФОЛКСВАГЕН Буба фарови 2013-15 за ФОЛКСВАГЕН Буба xenon LED bi xenon со паркинг предните светла автомобил стил

27897.60 DEN 25108.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Автомобил Стил LED Глава Светилка за Шкода Врвен фарови 2009-2014 Врвен светилки drl Автомобилот КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа
  • Неодамнешно

Автомобил Стил LED Глава Светилка за Шкода Врвен фарови 2009-2014 Врвен светилки drl Автомобилот КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа

27400.80 DEN 24661.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

AutoEC 50 X H4 18 smd 5050 h4 Автомобил Пред Магла Главата Светлина Авто светилки drl Дење Работи Возење светлина 12V бела сина
  • Неодамнешно

AutoEC 50 X H4 18 smd 5050 h4 Автомобил Пред Магла Главата Светлина Авто светилки drl Дење Работи Возење светлина 12V бела сина

3552.00 DEN 3303.00

1.База тип : H42.SMD количина : 18 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот голем

Auto.Про Автомобил Стајлинг за Sportage Р Фарови Sportage LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Xenon bi
  • Неодамнешно

Auto.Про Автомобил Стајлинг за Sportage Р Фарови Sportage LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Xenon bi

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел
  • Неодамнешно

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Cawanerl 1 Пар Автомобил Лево + Право на Магла Светлината LED Светлото на Денот Водење Светлина светилки drl DC 12V За Infiniti
  • Неодамнешно

Cawanerl 1 Пар Автомобил Лево + Право на Магла Светлината LED Светлото на Денот Водење Светлина светилки drl DC 12V За Infiniti

DEN 2111.52

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот темпер