за автомобил главата светилка за Passat B7 2012 до 2015 светла LED агол очи H7 D2H xenon светилка

за автомобил главата светилка за Passat B7 2012 до 2015 светла LED агол очи H7 D2H xenon светилка

DEN 26357.00
-5 %
DEN 27744.00

Количина на стоки

И нема сијалица во својата ниска зрак позиција, или затоа што производителот ги остава
која опција и да ја купувачи.Сите слики се прикажани тука се преземат од страна на самите себе за
вистинските производи.Надградите вашиот возило со racing изглед.
ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, се додека не ги задоволи. Стабилен квалитет со high-tech опремата.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме следниов начин на плаќање : Paypal банка T/T, Western Union зачувам
Превозот Метод
Ние, нормално, ќе го испрати во рок од 3-7 работни дена по добиете на вашата исплата.
Ние ќе ги провери сите на објектот и ви испрати на објектот со добра состојба . Alibaba златна на снабдувачот и фабрика.
Враќа се само прифатени ако има квалитет неисправни.Ве молиме да се разгледа
wether ќе се направи нарачка, ако сте чувствителни на времето за испорака .И, ве молиме проверете со вашиот земјата
царинската испостава за да се утврди овие дополнителни трошоци пред наддавање или за Купување. Понекогаш обичај ќе
држете со цел за случајна проверка, исто така, контактирајте ги вашите локални поштенски услуги и да види дали има било
меѓународни за дојдовна пошта.Купувачот ќе
изберете други превозот начин(UPS Fedex DHL) ако не постои ЕМС или Кина пост услуга до
купувачот адреса ,но мора да ја плати разликата во цената.
Ако вашата адреса е оддалечен arear можеби ќе треба долго време на вашата адреса. Фаровите се проекторот објективот и светлината ќе биде добро фокусирани.
За вредност и царините :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
По-Продажбата На Услугата
Pls провери опис на делови, јасно,ако кој било проблем,pls пратете ни порака
за да се потврди Специјално за годината на автомобил ,aslo на fitment. На
купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно.Продавачот не
одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере.Инаку, нема да има
гаранција против превоз!
.pls e-mail за детали.Добавувачот нема одговорност за ставка, ако
пријавете го тоа без никаква проверка . Оваа Iterm ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Сепак, некои автомобили се чувствителни препорачуваме на купувачот
за да го инсталирате од страна на професионални инсталерот. Конкурентна цена во споредба со други производители. Малиот Зрак Сијалица Тип : H7 или D2 H
3.Боја на домување : Црна
2.Купувачите треба да се отвори
објектот и да се провери состојбата на производите веднаш по пристигнувањето,ако било штета или
загуби се случи за време на транспортот, pls одбие да го потпише, и дозволете ми да знам . Овие светилки се наменети за Двете Левата рака се вози и Десната страна диск
5.
за автомобил главата светилка за Passat B7 2012 до 2015 светла LED агол очи H7 D2 H xenon светилка
pls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред вас
направи цел
Опис На Производот :
1.или ако сакате да разговараат за wholesales бизнис
со нас.
Нашите работно време е од понеделник до сабота од 9 : 30 до 18 : 30(Пекинг време),ние не би можеле да
одговор на време во недела или во текот на ноќта во Кина,но ние ќе се потрудиме да ви послужи како
што е можно поскоро.
Тоа е игра и приклучокот.вашиот охрабрување секогаш ќе бидат наша моќ
да се движи напред. Пакет се Вклучени : 1 сет за еден автомобил употреба (1 Лево +1 Право)
Производ слики
Зошто да изберете нас
1.И тие можат да обезбедат многу повеќе спаси возна состојба.
Сите Iterms купувачот купи ние ќе бесплатен превозот со ЕМС ,Кина пост Или Русија Линија .


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
со ксенон колекции, без xenon колекции
Passat-Година:
2012,2015,2014,2013
Објектот Тежина:
13kg
Фолксваген Модел:
Passat
Специјални Функции:
LED
Име На Модел:
2012 До 2015 Passat B7
Објектот Дијаметар:
74cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
PC
Бренд Име:
vland
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Боја Tempreture:
6000K
Леќа:
Вклучени
Година:
2012-2015
Лер Зрак Тип:
led светло бар
Автомобил модел:
за ФОЛКСВАГЕН Passat B7
Извор На Светлина:
LED или КРИЕШЕ
Тип На Објект:
Фарови
Напон:
12V
Wattage:
35W

Најдобри понуди

За Линколн МКТ 2009-2013 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина
 • Неодамнешно

За Линколн МКТ 2009-2013 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина

1370.88 DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материја

2 парчиња Светла Бела КОЧАН Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12V Автомобил Извор на Светлина
 • Неодамнешно

2 парчиња Светла Бела КОЧАН Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12V Автомобил Извор на Светлина

278.88 DEN 259.00

2016 година 2 парчиња Светла Бела КОЧАН Led Дневни Работи Светлина светилки drl Светлата за Магла Светилка DC12

За Chevrolet AVEO5 T200 T300 2002-2011 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички
 • Неодамнешно

За Chevrolet AVEO5 T200 T300 2002-2011 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Автомобил Внатре Кул Лента Светлина Оптички

1370.88 DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материја

AutoEC 50 X H4 18 smd 5050 h4 Автомобил Пред Магла Главата Светлина Авто светилки drl Дење Работи Возење светлина 12V бела сина
 • Неодамнешно

AutoEC 50 X H4 18 smd 5050 h4 Автомобил Пред Магла Главата Светлина Авто светилки drl Дење Работи Возење светлина 12V бела сина

3552.00 DEN 3303.00

1.База тип : H42.SMD количина : 18 компјутери3.SMD тип : smd 50504 Бои : бела,сина5.Нормален напон : 12 V DC6.Објектот голем

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел
 • Неодамнешно

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Auto.Про Автомобил Стил forToyota RAV4 LED Фарови 2014 TLZ Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Xenon bi xenon
 • Неодамнешно

Auto.Про Автомобил Стил forToyota RAV4 LED Фарови 2014 TLZ Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Xenon bi xenon

28953.60 DEN 26058.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

AUTO.ПРО 2009-2013 за фолксваген голф GTI фарови на автомобилот стил За фолксваген голф 6 GTI LED светилки drl солза очите bi
 • Неодамнешно

AUTO.ПРО 2009-2013 за фолксваген голф GTI фарови на автомобилот стил За фолксваген голф 6 GTI LED светилки drl солза очите bi

27792.00 DEN 25013.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

За Tesla MODEL X 2012- Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина
 • Неодамнешно

За Tesla MODEL X 2012- Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина

1370.88 DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материја

2 парчиња/многу Дење Работи Светла 8 LED 12V DC Главата Светилка светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла
 • Неодамнешно

2 парчиња/многу Дење Работи Светла 8 LED 12V DC Главата Светилка светилки drl Светлина Лента за Паркирање на Автомобил Светла

DEN 287.52

2 парчиња / многу Дење Работи Светла 8 LED 12 V DC Главата Светилка светилки drl Светлина Лента за Паркирање на

Автомобил стил 2012-2015 За фолксваген passat b7 фарови Европа LED светло светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ предните светла за ФОЛКСВАГЕН
 • Неодамнешно

Автомобил стил 2012-2015 За фолксваген passat b7 фарови Европа LED светло светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ предните светла за ФОЛКСВАГЕН

26956.80 DEN 24261.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Cawanerl H8 H11 Автомобил Пред Магла Светлината LED Светлото на Денот Водење Светлина За Nissan Murano (Z51) Затворена Off-Road
 • Неодамнешно

Cawanerl H8 H11 Автомобил Пред Магла Светлината LED Светлото на Денот Водење Светлина За Nissan Murano (Z51) Затворена Off-Road

2058.72 DEN 1153.00

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот темпер

За Tesla Roadster 2008-2012 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина
 • Неодамнешно

За Tesla Roadster 2008-2012 Автомобил Внатрешни работи Амбиентална Светлина Панел осветлување За Автомобил Внатре Кул Лента Светлина

1370.88 DEN 1028.00

Предмети ИнформацииИме : Автомобил Внатрешни Работи Амбиентниот Лента На Светлина ( Безжичен )Материја