Автомобил-Стил, За Toyota е корола 2014 2015 Северна Америка 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12V 55W Халоген LED Магла Главата Светилка

Автомобил-Стил, За Toyota е корола 2014 2015 Северна Америка 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12V 55W Халоген LED Магла

DEN 1726.56

Количина на стоки

Испорака Детали 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Доаѓа со 9 парчиња Супер Светло SMD 5050 Бела LED Подобра видливост. Совршено се вклопуваат, лесна инсталација . 2 : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа. 2 : Со цел да се продолжи услугата време, кога автомобилот светилка е инсталиран. не се оригинални автомобил дел. * Вашето задоволство е наша најголема грижа. Јасно Леќи се направени од вистинско стакло. Обезбеди возачот безбедност во магла, дождливо, прашливи или снежните времето . 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . * Имајте на ум : * Инсталација настава НЕ е вклучен во пакетот. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Директна замена со никаква измена.Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. Ве молиме имајте на ум дека помеѓу интерфејсот и интерфејс со водоотпорен третман.
Автомобил Стил 9-Парчиња Led Светла за Магла H11 H8 12 V 55 W Халоген LED Магла Главата Светилка
За Toyota Е Корола 2014 2015 2016 Година
Појавување На Автомобил Модел Шоу
Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Пакет Вклучува : Еден пар на блиц Пред Магла Светло (Лево и Право) Големина : (Како на сликата прикажани) Боја : Црна Домување + Јасно Леќа Тип на LED : SMD 5050 ДОВЕДЕ Напон : 12 V Wattage : 4. И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . 2 : Сите производи, пред пратката, сите преку нашите КК тим тест . Одговара H8/H11 оригинални сијалица штекер .5 W (лево или десно) Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + Вистински Стаклена Леќа Тежина : 400g Функција : Направен од Високо-Квалитет Премиум Трајни ABS Домување . * Ве молиме да ги прочитате сите опис & fitment пред да нарачате производот. * Професионална инсталација е препорачливо, мала промена може да ви треба за некои модели . Повратни информации 1 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. 2 : ве Молиме e-mail на нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање било dispure на сајтот. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. Ве молиме контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине било неутрален или негативен фидбек Автомобил Стил 9 Led Светла за Магла 12 V 55 W Светла за Магла Главата Светилка За Тојота Пакет : Suite A : 2x Бела Боја LED Магла Светилка Suite Б : 2x Жолта Боја Led Магла Светилка Suite C : 2x Сина Боја на Водена Магла Светилка Suite D : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Халоген Светилки Suite E : 2x Магла Домување (ОЕМ Дел) 2x H11 Led Светилки (добил цел објект како стандард, и не може да биде ист светилки со слики) Посебно Внимание треба да Автомобил Светла : 1 : Магла Светилка доаѓа од по-пазар. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори да што побрзо. Плаќање Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. Други Политики 1 : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние ги охрабруваме да ги споделат фотографии на инсталацијата на повеќе луѓе. Гаранција 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција.


Други карактеристики

Тојота Модел:
Е корола
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
For_Toyota Е Корола 2014 2015 2016 Година
Специјални Функции:
LED светилка за магла
Материјал Тип:
ABS/ PC/ Легура
Е Корола-Година:
2014,2015
Бренд Име:
eeMrke
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Тежина:
0.8kg
Објектот Дијаметар:
9cm
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Магла светилки Извор (Изборен):
Халоген / Led Светилки
Lumens:
1600lm
Напон:
DC 12V
Тип На Сијалица:
H11
автомобил модел 1:
За Toyota Е Корола 2014 2015 2016 Година

Најдобри понуди

автомобил стил За ФОЛКСВАГЕН Tiguan фарови У ангел очи 2010-2012 година За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ
  • Неодамнешно

автомобил стил За ФОЛКСВАГЕН Tiguan фарови У ангел очи 2010-2012 година За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ

29355.36 DEN 26420.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

5-3/45.75 инчен led Светлата Проектор Daymaker + Led Светлата Домување Планината Заградата За 1997-1999 Наследство Спрингер FLSTS
  • Неодамнешно

5-3/45.75 инчен led Светлата Проектор Daymaker + Led Светлата Домување Планината Заградата За 1997-1999 Наследство Спрингер FLSTS

DEN 3417.60

53 / 4"5.75 инчен led Headlamp Проектор Daymaker + Led Светлата Домување Планината Заградата За 19971999 Наследство Спринге

1Pair 17CM 6W КОЧАН LED Светла светилки drl Водоотпорен Дење Работи Светлина Авто Светилка за Надворешни ights За Универзален
  • Неодамнешно

1Pair 17CM 6W КОЧАН LED Светла светилки drl Водоотпорен Дење Работи Светлина Авто Светилка за Надворешни ights За Универзален

245.76 DEN 194.00

Опис : Висока Моќност 6 Вати КОЧАН Чип Стил Бела светилки drl Возење Светлината на Денот Водење Светлина А

2x Возачот/Патникот Страна OE Замена Магла Светлина Собранието за Dodge 01-04 Дакота/01-03 Durango Led светилки drl Дење Работи
  • Неодамнешно

2x Возачот/Патникот Страна OE Замена Магла Светлина Собранието за Dodge 01-04 Дакота/01-03 Durango Led светилки drl Дење Работи

7200.00 DEN 6840.00

2x Возачот / Патникот Страна OE Замена Магла Светлина Собранието за Dodge 0104 Дакота / 0103 Durango Led светилки drl Дењ

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел
  • Неодамнешно

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Автомобил Стил Главата Светилка за Infiniti Q50L Фарови 2015 година LED светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око леќата
  • Неодамнешно

Автомобил Стил Главата Светилка за Infiniti Q50L Фарови 2015 година LED светилки drl H7 D2H Криеше Опција Ангел Око леќата

40800.00 DEN 33864.00

Детали За Производот : Бесплатен Превозот Главата Светилка за Infiniti Q50 L 2015 2016 година Фарови Цена за 1 Одре

Автомобил Стајлинг За Hyundai Sonata led фарови sonata8 главата светилки 2011-2014 Ангел око led светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ
  • Неодамнешно

Автомобил Стајлинг За Hyundai Sonata led фарови sonata8 главата светилки 2011-2014 Ангел око led светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ

28824.00 DEN 25942.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ