AUTO.ПРО За ФОЛКСВАГЕН Буба фарови 2013-15 за ФОЛКСВАГЕН Буба xenon LED bi xenon со паркинг предните светла автомобил стил

AUTO.ПРО За ФОЛКСВАГЕН Буба фарови 2013-15 за ФОЛКСВАГЕН Буба xenon LED bi xenon со паркинг предните светла автомобил стил

DEN 25108.00
-10 %
DEN 27897.60

Количина на стоки


Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
2 x Придушници
2 x КРИЕШЕ светилки
2 x КРИЕШЕ bifocal проектор леќа
2× LED пак светлина
2 x црното домување
Сите потребни се подигнат (За Plug and Play инсталација)
Забелешки :
1, За царина . Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
2, во Врска со квалитетот на производот .ние само го продаде најдобрите производи на пазарот. Ефикасно да се избегне поправка
3, За инсталација-совршени за инсталација. Лесен, удобен. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн.
По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош.
Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации


Други карактеристики

Материјал Тип:
ABS,ПММА,Стакло
Буба-Година:
2015,2014,2013
Објектот Тежина:
12kg
Објектот Дијаметар:
1inch
Фолксваген Модел:
Златица
Име На Модел:
СВЕТЛАТА-YY1-01
Тип На Објект:
Светлата Собрание
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
H
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Специјални Функции:
bi xenon леќа+ LED светло бар
Година:
2014,2015,2013

Најдобри понуди

1Pair 17CM 6W КОЧАН LED Светла светилки drl Водоотпорен Дење Работи Светлина Авто Светилка за Надворешни ights За Универзален
  • Неодамнешно

1Pair 17CM 6W КОЧАН LED Светла светилки drl Водоотпорен Дење Работи Светлина Авто Светилка за Надворешни ights За Универзален

245.76 DEN 194.00

Опис : Висока Моќност 6 Вати КОЧАН Чип Стил Бела светилки drl Возење Светлината на Денот Водење Светлина А

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел
  • Неодамнешно

Авто Осветлување Стил LED Глава Светилка за Nissan Sylphy led фарови 2012-2015 светилки drl КРИЕШЕ КОМПЛЕТ Bi-Xenon Леќа ангел

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

6.0 инчен 12W LED Работа Светлина 12V~30V DC LED Возење Теренски Светлина За Брод Камион со Приколка SUV АТВ LED Магла Светлина
  • Неодамнешно

6.0 инчен 12W LED Работа Светлина 12V~30V DC LED Возење Теренски Светлина За Брод Камион со Приколка SUV АТВ LED Магла Светлина

744.00 DEN 633.00

6.0 инчен 12 W LED Работа Светлина 12 V~30 V DC LED Возење Теренски Светлина За Брод Камион со Приколка SUV LED Магла Св

Cawanerl 2 Парчиња 100W Автомобил Халоген Магла Светилка Дење Работи Светлина светилки drl Висока Моќност За 2008-2013 Тојота
  • Неодамнешно

Cawanerl 2 Парчиња 100W Автомобил Халоген Магла Светилка Дење Работи Светлина светилки drl Висока Моќност За 2008-2013 Тојота

2159.52 DEN 1101.00

На Резервни Замена светла за Магла употреба 100 W висока осветленост халоген светилки , не и на другите ни

автомобил стајлинг За Тојота Vios фарови У ангел очи 2014 година За Тојота Vios Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ
  • Неодамнешно

автомобил стајлинг За Тојота Vios фарови У ангел очи 2014 година За Тојота Vios Bi-xenon Двојно леќа КОМПЛЕТ КРИЕШЕ

27206.40 DEN 24486.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

Auto.Про Автомобил Стајлинг за Тракер Фарови 2014 Година Нови Trax LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ
  • Неодамнешно

Auto.Про Автомобил Стајлинг за Тракер Фарови 2014 Година Нови Trax LED Светлата светилки drl Леќа Двојно Зрак КРИЕШЕ КОМПЛЕТ

28217.28 DEN 25395.00

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : 2 x Придушници2 x КРИЕШЕ

LED Опашка Светла за Jeep Wrangler JK Кочница Обратно Пак Јачина на Светилка Задни Паркинг Запре Назад До Светилка(Европска верзија)
  • Неодамнешно

LED Опашка Светла за Jeep Wrangler JK Кочница Обратно Пак Јачина на Светилка Задни Паркинг Запре Назад До Светилка(Европска верзија)

4272.00 DEN 3759.00

LED Опашка Светла за Jeep Wrangler JK Кочница Обратно Пак Јачина на Светилка Задни Паркинг Запре Назад До Светил