2017 Автомобил Електрично Загревани Седиште Перница За Kia Sorento Sportage Оптима K5 Форте Рио/K2 Cerato К3 Carens Душата Cadenza

2017 Автомобил Електрично Загревани Седиште Перница За Kia Sorento Sportage Оптима K5 Форте Рио/K2 Cerato К3 Carens Душата Cadenza

DEN 1437.00
-25 %
DEN 1915.20

Количина на стоки


оваа продажната цена е за 1pcs Предната маска,како на сликата,Следните параметри: Напон 12 V/24 V;Моќ 30-38 W;Осигурач 10 A ;Emperature : set Здраво : Max 65° ;Поставите Ниска : Max 45°


Други карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Тежина:
0.78kg
Објектот Должина:
45cm
сет парче:
1
Применливи Сезона:
есен и зима
Објектот Ширина:
45cm
Mfg Серија Број:
загреан перница
Специјални Функции:
топлина
Бренд Име:
Dingdian
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Најдобри понуди

ДА ВАШИОТ ВКУС авто додатоци обичај луксузен автомобил седиште опфаќа кожа перница за LIFAN sacp Мојот начин X80 330EV 620EV
 • Неодамнешно

ДА ВАШИОТ ВКУС авто додатоци обичај луксузен автомобил седиште опфаќа кожа перница за LIFAN sacp Мојот начин X80 330EV 620EV

12833.76 DEN 12192.00

Внимание : Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно.за столче, се

Автомобил Загрева Покрие Автомобил Електрично Загревани Седиште Перница Карбонски Влакна Греење За Ауди A1 A3 A4 Б8 B7 Б5 Б6
 • Неодамнешно

Автомобил Загрева Покрие Автомобил Електрично Загревани Седиште Перница Карбонски Влакна Греење За Ауди A1 A3 A4 Б8 B7 Б5 Б6

3835.20 DEN 2877.00

оваа продажната цена е за 2 парчиња Предната маска,како на сликата,Следните параметри: Напон 12 V / 24 V;Моќ

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Citroen C3-XR C4 Кактус C2 C3 Aircross SUV ДС автомобил додатоци Налепници
 • Неодамнешно

Специјална висококвалитетна Кожа столче покритие За Citroen C3-XR C4 Кактус C2 C3 Aircross SUV ДС автомобил додатоци Налепници

13007.52 DEN 7804.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали пр

2017 Зима Автомобил Загрева Покрие Автомобил Електрично Загревани Седиште Перница Карбонски Влакна Греење За Кадилак ATS CTS
 • Неодамнешно

2017 Зима Автомобил Загрева Покрие Автомобил Електрично Загревани Седиште Перница Карбонски Влакна Греење За Кадилак ATS CTS

1915.20 DEN 1437.00

оваа продажната цена е за 1pcs Предната маска,како на сликата,Следните параметри: Напон 12 V / 24 V;Моќ 3038 W;Ос

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за Jaguar сите модели XF XFL F-ТЕМПО XE XJ6 XJL автомобил стил додатоци авто Перница
 • Неодамнешно

Kalaisike Лен Универзална столче опфаќа за Jaguar сите модели XF XFL F-ТЕМПО XE XJ6 XJL автомобил стил додатоци авто Перница

7200.00 DEN 4608.00

Бренд : kalaisike Име на Производ : Лен Универзална столче Покрие Материјал : Полиестер / Полиестер / ПЕТ Бру

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За Фиат Уно Palio Linea Punto Браво 500 Панда SUV автомобил додатоци авто стил
 • Неодамнешно

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За Фиат Уно Palio Linea Punto Браво 500 Панда SUV автомобил додатоци авто стил

13007.52 DEN 7804.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали пр

CARTAILOR столче Опфаќа Кожа Одговара за Jeep Wrangler 2014 2015 2013 2012 Автомобил Места Додатоци Поставен Напред &назад Седишта
 • Неодамнешно

CARTAILOR столче Опфаќа Кожа Одговара за Jeep Wrangler 2014 2015 2013 2012 Автомобил Места Додатоци Поставен Напред &назад Седишта

28176.00 DEN 14370.00

100% Реално Снимање Одговара за Jeep Wrangler 2012 Година 2 ВратиЗадниот екранЗабелешка1 Ве молиме проверете кој м

Дише автомобил пред седиштето опфаќа За Мицубиши ASX Lancer СПОРТ ЕКС Zinger FORTIS Outlander авто додатоци автомобил налепници
 • Неодамнешно

Дише автомобил пред седиштето опфаќа За Мицубиши ASX Lancer СПОРТ ЕКС Zinger FORTIS Outlander авто додатоци автомобил налепници

2447.52 DEN 1591.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали про

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За HUMMER H2 H3 автомобил-стил, авто додатоци автомобил Налепници тепих 3D Црна/Црвена
 • Неодамнешно

Специјална висококвалитетна Кожа столче опфаќа За HUMMER H2 H3 автомобил-стил, авто додатоци автомобил Налепници тепих 3D Црна/Црвена

13007.52 DEN 7804.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2 Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали пр

Дише автомобил пред седиштето опфаќа За Ауди A6L R8 Q3 П5 Q7 S4 РС Quattro А1 А2 А3 А4 A5 A6 A7 A8 авто додатоци автомобил налепници
 • Неодамнешно

Дише автомобил пред седиштето опфаќа За Ауди A6L R8 Q3 П5 Q7 S4 РС Quattro А1 А2 А3 А4 A5 A6 A7 A8 авто додатоци автомобил налепници

2447.52 DEN 1591.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Здраво, драги мои пријател Ние сме една од Кина е најголемиот автомобилски материјали про

STARPAD за Автомобилски внатрешни работи навигација со автомобил заградата 7 инчен GPS navigator заградата универзален телефон
 • Неодамнешно

STARPAD за Автомобилски внатрешни работи навигација со автомобил заградата 7 инчен GPS navigator заградата универзален телефон

DEN 1200.00

Пакување Референца : Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерењ

Karcle 1PCS Волна столче Опфаќа Универзални Овча Кожа Возење Заштитник Дише 4 Сезони Перница Автомобил Стил Додатоци
 • Неодамнешно

Karcle 1PCS Волна столче Опфаќа Универзални Овча Кожа Возење Заштитник Дише 4 Сезони Перница Автомобил Стил Додатоци

1439.52 DEN 1224.00

Karcle Универзална Вистински Долго Овча столче Опфаќа За Зимски Автомобили Додатоци Топло Волнени Крзно С