Бања Правоаголна Над контра Бродот да потоне Cloakroom Цврста Површина Камен Суета Миење Слив XRS38343

Бања Правоаголна Над контра Бродот да потоне Cloakroom Цврста Површина Камен Суета Миење Слив XRS38343

DEN 15024.00

Количина на стоки


Внимание Ве Молиме :
1. Сите цени се прикажани погоре се не се вклучени чешми /црева /drainer.
2.Русија /Белорусија / Украина /Узбекистан /Казахстан и други далечински регион ќе бидат испратени надвор од Кина, Воздухот Пост Парцела .
3. Подготовката богови периодот околу 15~18days наместо 7days која покажа на страницата .
Опис на Објектот под-counter солидна површински басени Облик : правоаголни Не вклучуваат дренажа завршна Површина : мат или сјајна Големина : 600 x 460 130mm x Материјал : цврста површина /вештачки камен Боја : бела OEM : Нашата компанија има професионален R & D тим, може да биде прилагодена според вашите потреби Материјал за животна Средина-пријателски : научни формула, строги оперативни, не-токсични, не-зрачење Долг живот : лесна, апсорпција на вода толку ниско, како 0.034% и долг животен век Пакување : Пакување големина : 640 x 380 x 180mm Нето тежина : 20 кг Бруто тежина : 23kg крпа кеси , 3мм ЈП пена , картонска кутија,
Примена : за користење на тоалет за Инсталација : Ниво поставени на шалтер .
Answer : ___________________________ Note : Оваа цена дека сите наведени производи ќе не вклучуваат тапа/допрете .Ако е потребно ,Pls зборува за нас
Испорака
Курирска Служба ќе бидат извршени .
Стоката се справи со време : 10~15days
Време на испорака : 3~7 дена ,Но некои оддалечена област ќе биде толку подолго .
Плаќање
1. можеме да го прифатиме Купи тоа Сега /Westen Унија / Банкарски трансфер.
2. Стоката ќе го организира производството или доставувањето afte на плаќање беше потврдено .


Други карактеристики

Број На Модел На:
38343
Тип:
Под Контра Тоне
Бренд Име:
tuboom
Посебна Апликација:
Шампон Тоне
Тапа Планината:
Една Дупка
Обработка:
Полиран
Капацитет:
12L
Материјал:
Камен
камен тип:
Цврста површина камен
Бања Додаток:
Drainer не вклучуваат
Слив Форма:
Плоштад

Најдобри понуди

KEMAIDI Рачно Изработени Потоне Стакло Слив Бродот да Потоне Современиот Стил Мијалник Тапа Поставите Круг Стил Со Pop-Up се
 • Неодамнешно

KEMAIDI Рачно Изработени Потоне Стакло Слив Бродот да Потоне Современиот Стил Мијалник Тапа Поставите Круг Стил Со Pop-Up се

8681.76 DEN 6424.00

Ве молиме имајте во предвид : Сите сликарство се рачно изработени,а се должи на поинаков агол или осветл

Бесплатен Превозот Мода се мијат слив, Антички месинг Слив, рачно изработени Бакар Потоне,Бакар Бродот да Потоне,Месинг под Контра
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Мода се мијат слив, Антички месинг Слив, рачно изработени Бакар Потоне,Бакар Бродот да Потоне,Месинг под Контра

18960.00 DEN 17064.00

Рачно Изработени антички месинг 100% Бакар Бродот да Потоне+мозоци + НЕМА ТАПАПроизвод димензија : 43x34x17 CMП

Бесплатен Превозот Мода се мијат слив, Антички месинг Слив, рачно изработени Бакар Потоне,Бакар Бродот да Потоне,Месинг под Контра
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Мода се мијат слив, Антички месинг Слив, рачно изработени Бакар Потоне,Бакар Бродот да Потоне,Месинг под Контра

16752.00 DEN 15077.00

Рачно Изработени антички месинг 100% Бакар Бродот да Потоне+мозоци + НЕМА ТАПАПроизвод димензија : 43.5 x 35 x 1

KEMAIDI Убаво се Мијат Слив Бања Потоне Поставите Калено Стакло Слив Бања Потоне И Хром Финиш Бања Тапа Миксер Допрете го
 • Неодамнешно

KEMAIDI Убаво се Мијат Слив Бања Потоне Поставите Калено Стакло Слив Бања Потоне И Хром Финиш Бања Тапа Миксер Допрете го

12043.68 DEN 6624.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми созда

KEMAIDI Нова Бања Потоне Рака Боја Мијалник Калено Стакло Слив Потоне Со Водопад Тапа Чешми Брод Вода Исцедете го Поставите
 • Неодамнешно

KEMAIDI Нова Бања Потоне Рака Боја Мијалник Калено Стакло Слив Потоне Со Водопад Тапа Чешми Брод Вода Исцедете го Поставите

11343.84 DEN 6239.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми созда

KEMAIDI Бања Керамички Слив Потоне Тапа Поставите bacia banheiro Модерен Дизајн Миење Слив Суета & Вртливата Тапа W/ Pop-Up се
 • Неодамнешно

KEMAIDI Бања Керамички Слив Потоне Тапа Поставите bacia banheiro Модерен Дизајн Миење Слив Суета & Вртливата Тапа W/ Pop-Up се

9134.40 DEN 6759.00

Рос Бања Керамички Слив Потоне Тапа Поставите bacia banheiro Модерен Дизајн TW320510000 Миење Слив Суета & Вртливат

KEMAIDI Зелена Круг Калено Стакло се Мијат Слив Бродот да Потоне Со Никел Бранеа Бања Тапа Стакло Потоне Set &Pop-Up се Исцеди
 • Неодамнешно

KEMAIDI Зелена Круг Калено Стакло се Мијат Слив Бродот да Потоне Со Никел Бранеа Бања Тапа Стакло Потоне Set &Pop-Up се Исцеди

11344.80 DEN 6240.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми созда

KEMAIDI Бања Уметност Круг Мијалник Црвено Калено Стакло Бродот да Потоне Со Водопад Хром Тапа Сет Со Pop-Up се Исцеди
 • Неодамнешно

KEMAIDI Бања Уметност Круг Мијалник Црвено Калено Стакло Бродот да Потоне Со Водопад Хром Тапа Сет Со Pop-Up се Исцеди

12043.68 DEN 6624.00

Ве молиме имајте во предвид : Сите сликарство се рачно изработени,а се должи на поинаков агол или осветл

KEMAIDI Рака Сликарство Мијалник Тоалетот Калено Стакло Потоне Тапа Комбо Месинг Чешми Миксери & Чешми Countertop Брод Суета
 • Неодамнешно

KEMAIDI Рака Сликарство Мијалник Тоалетот Калено Стакло Потоне Тапа Комбо Месинг Чешми Миксери & Чешми Countertop Брод Суета

7908.96 DEN 5853.00

Функција : Елегантни Европската инспириран модерна современа Уметност дизајн Луксузни преголеми созда

KEMAIDI Бања Мијалник Калено Стакло Рака-Насликани Водопад Тоалет-Бања Комбинираат Месинг Поставена Славина Миксери Чешми Pop-up
 • Неодамнешно

KEMAIDI Бања Мијалник Калено Стакло Рака-Насликани Водопад Тоалет-Бања Комбинираат Месинг Поставена Славина Миксери Чешми Pop-up

11998.08 DEN 6239.00

Ве молиме имајте во предвид : Сите сликарство се рачно изработени,а се должи на поинаков агол или осветл

Бесплатен Превозот Мода се мијат слив, Антички бакар месинг Слив, рачно изработени Бакар Потоне,Бакар Бродот да Потоне,Месинг
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Мода се мијат слив, Антички бакар месинг Слив, рачно изработени Бакар Потоне,Бакар Бродот да Потоне,Месинг

23760.00 DEN 21384.00

Рачно Изработени антички месинг 100% Бакар Бродот да Потоне+мозоци + НЕМА ТАПАПроизвод димензија : 42x36 CMПл