2017 Нова жешка Секси долна облека на Жените Секси долна Облека Дами Чипка Транспарентен nightDress Одговараат на Еротски Costums Облека Најновите

2017 Нова жешка Секси долна облека на Жените Секси долна Облека Дами Чипка Транспарентен nightDress Одговараат на Еротски Costums

DEN 504.00
-14 %
DEN 586.56

Количина на стоки


Нашето ветување
Нашата компанија само продаде најдобар квалитет на производот s
Ние само се обезбеди најдобри servic e
Ние само го користи најбрзиот logistice
Ние Доверливи превозот
Верувам дека ќе можат да станат долгорочно партнерство
За Големина : Ако имате било какви прашања во врска со големината, ве молиме
контактирајте со нас , ние ќе го предложи најсоодветниот големина за вас
ВИСИНА : 155~174 CM= 5feet 1 Инчи~5feet 7 инчи
ТЕЖИНА : 45 - 62 KG
>
**************МОДЕЛИ ПОКАЖУВААТ*************
· Нашата Компанија се Наоѓа на Yiwu Кина , Ние Соработуваме Со Многу Фабрика во Кина .
· Ние се Концентрираме на Големо и Мало Секси долна облека .
· Ние сме во Потрага за долгорочен Партнер .Ако Сте, ве Молиме Контактирајте со нас
Превозот
Предмети ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
Примачот информации
Ако треба промена на превозот адреса,pls оставете порака на редоследот по 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашата нарачка адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно и целосно.
Време на испорака
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Воздух Mail да делумно земјата. Нејзините поевтини, но побавни. Ние ќе ја испорача предмети во 7 работни дена по приемот на вашата исплата. Пратката трае од 2 до 5 недели за да ви стигне. Времето за испорака зависи од дестинации. Далечински земји и строги Царински (на пр. Бразил) ќе го направи тоа подолго од 4 недели, ве молиме да бидете трпеливи. Ако вие не може да чека толку долго, ве молиме изберете друга превозот начини, како EMS/ Федекс/ UPS/ DHL.
За било итно цел или се комбинираат пратката,ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Должност & данок
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја. Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот како подарок со ниска вредност.
Враќање & замена
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.
Повратни информации
Сите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат сите наши клиенти. Ако поради некоја причина не сте задоволни, може да се врати на објектот за да ни под оригиналната состојба во рок од 7 дена од денот на приемот за враќање на парите или замена. Пред да се врати на објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати размена на настава. Ние ќе рефундирање на дека по добивањето вратени предмети. Купувачот ќе плати за превозот на трошоците за враќање на предмети.


Други карактеристики

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Бебе Кукли
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
WOAIXDD
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
L-ZF358
Сексуално Сугестивна:
No
Ткаенина Тип:
Чипка
Материјал:
Полиестер
Непристојни Слика:
No
боја:
Црна
Потекло:
Yiwu Кина (Копно)
Пакет:
Индивидуално спакувани со пластична кеса
Is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Превозот во Рок од Два Дена Жешко Црвено Црн Плус Големина S-6XL Чипка долна Облека Babydoll Корсет Фустан Chemise долна облека
  • Неодамнешно

Превозот во Рок од Два Дена Жешко Црвено Црн Плус Големина S-6XL Чипка долна Облека Babydoll Корсет Фустан Chemise долна облека

335.52 DEN 312.00

Состојба : 100% Сосема НовМатеријал : Чипка & Полиестер ,Услужни И Се Протегала !Количина : 1 Сет ( Облечи + Ка

1Pcs жените Мека Синтетички кожа секси долна облека nightgown егзотични облека babydolls подароци за жените се Откажат Превозот
  • Неодамнешно

1Pcs жените Мека Синтетички кожа секси долна облека nightgown егзотични облека babydolls подароци за жените се Откажат Превозот

376.32 DEN 316.00

ОписМатеријал : Синтетички кожаПовод : СпиењеГолемина : Биста (Прилагодливи) : 30.4"35.9"инчен / 7892cmДолжина :

2018 Нови Жените Nightdress Секси Долна Облека Флорални Чипка Се Облекуваат Секси Жена Nightgown Sleepwear Chemise Секси Долна
  • Неодамнешно

2018 Нови Жените Nightdress Секси Долна Облека Флорални Чипка Се Облекуваат Секси Жена Nightgown Sleepwear Chemise Секси Долна

647.04 DEN 492.00

1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Затоа, вашите повратни информации е од и

Bathrobe Вечер Се Облекуваат Секси Долна Облека Пижами Жените Долна Облека Долна Облека Се Облекуваат Долна Облека Чипка Чиста
  • Неодамнешно

Bathrobe Вечер Се Облекуваат Секси Долна Облека Пижами Жените Долна Облека Долна Облека Се Облекуваат Долна Облека Чипка Чиста

611.04 DEN 452.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" , Доколку ви се допаѓа нашата прода

Нова Секси Долна Облека Топла Црна Завои Splice Перспектива Газа Корсет Вест Лето Стил Еротска Долна Облека Секси Костими Без
  • Неодамнешно

Нова Секси Долна Облека Топла Црна Завои Splice Перспектива Газа Корсет Вест Лето Стил Еротска Долна Облека Секси Костими Без

430.56 DEN 409.00

Нова Секси долна Облека Топла Црна Завои Splice Перспектива Газа Корсет Вест Лето Стил Еротска долна Облек

Q915 Секси долна облека топла еротски Жените перспектива секси долна облека шупливи надвор дише завој lenceria секс фустан порно
  • Неодамнешно

Q915 Секси долна облека топла еротски Жените перспектива секси долна облека шупливи надвор дише завој lenceria секс фустан порно

470.40 DEN 306.00

Q915 Секси долна облека топла еротски Жените перспектива секси долна облека шупливи надвор дише завој lence

Плус Големина Секси Sleepwear Жените Еротска долна Облека се Облекуваат,Секси долна Облека Топла,Пижами Секс Производи,Секси
  • Неодамнешно

Плус Големина Секси Sleepwear Жените Еротска долна Облека се Облекуваат,Секси долна Облека Топла,Пижами Секс Производи,Секси

228.48 DEN 169.00

Производ : Плус Големина Секси Sleepwear Жените Еротска долна Облека се Облекуваат,Секси долна Облека Топла,

5 бои се зголеми невестата Издувам здолниште babydoll+чорапи+превез жени секси долна облека топла чипка секси долна облека еротска
  • Неодамнешно

5 бои се зголеми невестата Издувам здолниште babydoll+чорапи+превез жени секси долна облека топла чипка секси долна облека еротска

699.84 DEN 525.00

5 бои се зголеми невестата Издувам здолниште babydoll+чорапи+превез жени секси долна облека топла чипка сек

Плус Големина долна Облека на Жените Секси долна облека еротска долна облека,секси sleepwear,nightgown,пижами,долг фустан,облекување
  • Неодамнешно

Плус Големина долна Облека на Жените Секси долна облека еротска долна облека,секси sleepwear,nightgown,пижами,долг фустан,облекување

839.52 DEN 672.00

Плус Големина долна Облека на Жените Секси долна облека еротска долна облека,секси sleepwear,nightgown,пижами,до