13pcs Фолија Балони Среќен Роденден Писмо Бебе Туш Момче Услуги Хелиум Балон Роденден Украси за Деца Ballon Ballonnen

13pcs Фолија Балони Среќен Роденден Писмо Бебе Туш Момче Услуги Хелиум Балон Роденден Украси за Деца Ballon Ballonnen

DEN 114.00
-20 %
DEN 142.56

Количина на стоки


Количина :
13 компјутери (Среќен Роденден)
8 парчиња(Те Сакам)
Големина на : речиси 16 инчи (пред инфлацијата) ,различно писмо,број со малку differnt големина.
Откако ќе се надува ќе биде малку помал од тоа.
Овој балон не може да се лета дури и инфлација од хелиум, тоа е usally ставени на ѕид.
Тоа е идеален декорација за свадба, забава, роденден, годишнина, трговски центар и промоции и сл .
Балон ќе дојде рамен и треба inflating откако ќе ја прими.
Балон продаваат без Хелиум.
Овој балон се користи за да се украсуваат , не може да лета дури и перничиња се надувуваат хелиум.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме.


Други карактеристики

Бренд Име:
Vichandar
Класификација:
Ballon
Број На Модел На:
Број и Писмо Балони
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Број на Компјутери:
13pcs
Обликот Стил:
Цртан Филм Amnimal,Број,Писмо
Повод:
фолија балони:
Хелиум Балон
ballon хелиум:
свадба балони
ballons декорација роденден:
роденден балони
свадба декорација:
Свадба Материјали
Свадба Декорација Материјали:
Роденден материјали
Роденден Украси За Деца:
партија декорација
партија материјали:
bachelorette партија
Настан & Партија Материјали:
свадба додатоци за декорација
Бебе туш:
бебе туш декорација
бебе туш момче:
бебе туш услуги

Најдобри понуди

Злато Балони 100pcs/многу 10inch 1.5 g Латекс Бисер Гумени Балони Свадба Декорација Воздухот Топки Среќен Роденден Материјали
 • Неодамнешно

Злато Балони 100pcs/многу 10inch 1.5 g Латекс Бисер Гумени Балони Свадба Декорација Воздухот Топки Среќен Роденден Материјали

362.88 DEN 309.00

Материјал : 100% Природата Латекс Пакување : 100pcs / кеси Предмет Тип : 10inch Дебели 1.5 g Бисер Балони Ако имате б

36 Confetti Балони Латекс Балон Хартија Балони Џамбо Транспарентен Палачинка Хартија Исполнети со Мулти-боја Confetti за било
 • Неодамнешно

36 Confetti Балони Латекс Балон Хартија Балони Џамбо Транспарентен Палачинка Хартија Исполнети со Мулти-боја Confetti за било

DEN 376.80

СОВРШЕН ЗА : Овие confetti балони се погодни за било која пригода, како што се : Празници, свадби, бебето тушев

50pcs/многу Бебе Туш Happy birthday Балон Принцезата Принцот Хранење Шише Деца Деца Хелиум Фолија Балони Партија Декорација
 • Неодамнешно

50pcs/многу Бебе Туш Happy birthday Балон Принцезата Принцот Хранење Шише Деца Деца Хелиум Фолија Балони Партија Декорација

1775.52 DEN 1545.00

50pcs / многу Бебе Туш Happy birthday Балон Принцезата Принцот Хранење Шише Деца Деца Хелиум Фолија Балони Партиј

100pcs/многу 10 инчен згусне бисер балон Сина Бела боја Свадба Оркестарот Роденден на снабдувањето со латекс балон топката globos
 • Неодамнешно

100pcs/многу 10 инчен згусне бисер балон Сина Бела боја Свадба Оркестарот Роденден на снабдувањето со латекс балон топката globos

DEN 298.08

Детски роденден партии сите украсени цртан филм Мики глава за печатење круг транспарентен латекс балон

25 Компјутери/Многу Балони Печат Клип Мулти Ballon Стапови globos Додатоци Слива Цвет Клип Дома Декор Свадба Birthday балон клип
 • Неодамнешно

25 Компјутери/Многу Балони Печат Клип Мулти Ballon Стапови globos Додатоци Слива Цвет Клип Дома Декор Свадба Birthday балон клип

252.48 DEN 252.00

цвет балон декорација&balloonseal клип&стап клипови&балон цвет клип&роденден балони&клип балон&печат балон&к

25pcs/многу Топла Продажба Фолија Балони Срцето Малку Црна Мечка за Денот на Вљубените Подароци Свадба Декорација Партија Материјали
 • Неодамнешно

25pcs/многу Топла Продажба Фолија Балони Срцето Малку Црна Мечка за Денот на Вљубените Подароци Свадба Декорација Партија Материјали

672.00 DEN 470.00

Испорака : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (официјално признати онлајн превозот метод, в на патеката ваш

Голема големина Hummer Фолија Балони 20pcs Цртан филм Животинско Надувување Балон Хелиум ballons дете играчки роденден декорација
 • Неодамнешно

Голема големина Hummer Фолија Балони 20pcs Цртан филм Животинско Надувување Балон Хелиум ballons дете играчки роденден декорација

1560.00 DEN 1264.00

Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме секогаш тука за вас !Ако сте за

Ноќта на вештерките украси партија фолија балони 4kinds црно бела ѕвезда globos 50pcs роденден материјали хелиум надувување балон
 • Неодамнешно

Ноќта на вештерките украси партија фолија балони 4kinds црно бела ѕвезда globos 50pcs роденден материјали хелиум надувување балон

1041.60 DEN 896.00

Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме секогаш тука за вас !Ако сте за

голема големина Дипломирањето прослава Фолија Балони трговија на големо 20pcs Кампусот на колеџ Студент Церемонијата Партија
 • Неодамнешно

голема големина Дипломирањето прослава Фолија Балони трговија на големо 20pcs Кампусот на колеџ Студент Церемонијата Партија

470.40 DEN 405.00

Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница Ние сме секогаш тука за вас !Ако сте за

13pcs/многу фолија балони Партија Декорација Писма Алуминиум балон Фолија Балон Бебе деца Среќен Роденден балони воздушни балони
 • Неодамнешно

13pcs/многу фолија балони Партија Декорација Писма Алуминиум балон Фолија Балон Бебе деца Среќен Роденден балони воздушни балони

DEN 191.52

​16 инчен фолија балони Брак соба, украсени со алуминиумска фолија балон свадба декорација свадба просл

50pcs/многу 10inch 1.8 g Квалитет Латекс ballon Бисер балон розова/виолетова Романтична Свадба Ballon Роденденската Прослава
 • Неодамнешно

50pcs/многу 10inch 1.8 g Квалитет Латекс ballon Бисер балон розова/виолетова Романтична Свадба Ballon Роденденската Прослава

DEN 221.28

50pcs / многу10inch 1.8 gКвалитетот Латекс ballon Бисер balloon розова / виолетова Романтична Свадба BallonРоденденската

25pcs/многу мечка хелиум фолија балони патка животинско балон за роденден декорација mylar globos Деца Дете Подарок
 • Неодамнешно

25pcs/многу мечка хелиум фолија балони патка животинско балон за роденден декорација mylar globos Деца Дете Подарок

672.00 DEN 470.00

Испорака : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (официјално признати онлајн превозот метод, в на патеката ваш