Стоматолошки Светилка на Вниманието 5# 22MM Страничните светла / Стоматолошки стол додатоци стоматолошки стол светлина халоген светилка за стоматолошки единица

Стоматолошки Светилка на Вниманието 5 22MM Страничните светла / Стоматолошки стол додатоци стоматолошки стол светлина халоген

DEN 5290.00
-5 %
DEN 5568.00

Количина на стоки

Нови 2016 година НОВИ Стоматолошки најпопуларниот производ и нов изложба покаже објект
Почитувани Купувачи , цената што го видов е за модел Д на еден сет . ако сакате да се купи други модел ( А, Б или Ц) ве молиме контактирајте со нас за промена на цена .
Ако се направи нарачката и платени со порака , ние ќе ви испратиме модел D. ви благодариме
Стоматолошки Светилка на Вниманието 5# 22 MM Страничните светла
светилка Интерфејс имаме и други 19mm или 26mm, ако треба ,ве молиме испратете ни порака , доколку нема порака . ние ќе ви испратиме 22 MM стандардно.
ви благодариме


Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
светилка на вниманието
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
2000g
Број На Модел На:
КАКО-00319

Најдобри понуди

Топла Заби Белење На Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Заби Плак Забен Камен Отстранување Дамки Од Кафе Заб Прав
  • Неодамнешно

Топла Заби Белење На Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Заби Плак Забен Камен Отстранување Дамки Од Кафе Заб Прав

129.60 DEN 102.00

100% Сосема Нов и висок квалитет на Употреба : се применува соодветна количина на чисти забите прав на чет

2 ПАРЧИЊА Стоматолошки шпатула Гипс на ѕвонење дрвена рачка нож метал шпатула гипс мешање нож стоматолошки впечаток материјали
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Стоматолошки шпатула Гипс на ѕвонење дрвена рачка нож метал шпатула гипс мешање нож стоматолошки впечаток материјали

431.52 DEN 388.00

Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена 12 месеци Производитело

Стоматолошки Стол Scaler Фах Поставени Дополнителни Единици За Еднократна Употреба Купот На Чување Од Носителот Со Хартија Ткиво
  • Неодамнешно

Стоматолошки Стол Scaler Фах Поставени Дополнителни Единици За Еднократна Употреба Купот На Чување Од Носителот Со Хартија Ткиво

1200.00 DEN 1140.00

Спецификација : Материјал : ПластикаБоја : БелаГолемина на : (L) X(W) X(H) 33 X24 X11.5cm (appr.)Карактеристики : Сосема

2017 Нови Пристигнување Белење На Заби Комплет 35% Пероксид Заб Белење Луксузен Дом Канцеларија Заби Whitener Комплет Жените
  • Неодамнешно

2017 Нови Пристигнување Белење На Заби Комплет 35% Пероксид Заб Белење Луксузен Дом Канцеларија Заби Whitener Комплет Жените

1256.64 DEN 980.00

Луксузна Белење На Заби Комплет 35% Carbamide Пероксид Белење На Гел 2017 Нови Пристигнување Белење На Заби Ком

Стоматолошки Интраорална Светлина и Вшмукување Безжична LED Светилка Систем Интраорална LED Светло Орална хигиена Стоматолог
  • Неодамнешно

Стоматолошки Интраорална Светлина и Вшмукување Безжична LED Светилка Систем Интраорална LED Светло Орална хигиена Стоматолог

3840.00 DEN 3610.00

1 Wireless & батерија осветлување, раствор за орална испитување2 Дизајнирани за оптимален пациентот cofort3...

1 Сет Стоматолошки Композитни полирање Колекции Стоматолошка Лабораторија Силикони Полирач силикони керамички мелење со ниска
  • Неодамнешно

1 Сет Стоматолошки Композитни полирање Колекции Стоматолошка Лабораторија Силикони Полирач силикони керамички мелење со ниска

575.52 DEN 529.00

Стоматолошки полирање одговараат на силиконски керамички мелење стоматолошки материјали со низок вит

младата лице маски/Стоматолошки Ортодонтски Лицето Маска/Underbite корекција ортодонтски лицето маска/Ортодонтски главата капа/Стоматолошки
  • Неодамнешно

младата лице маски/Стоматолошки Ортодонтски Лицето Маска/Underbite корекција ортодонтски лицето маска/Ортодонтски главата капа/Стоматолошки

1728.00 DEN 1123.00

Карактеристики : ПрилагодливУниверзалнаОбратносе повлече Покривки Резервни перница подлога вклучени.

Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips G1 Нови Стоматолошки Supragingival Скалирање Ултразвучно Scaler совет одговара EMS/Woodpecker
  • Неодамнешно

Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips G1 Нови Стоматолошки Supragingival Скалирање Ултразвучно Scaler совет одговара EMS/Woodpecker

1770.24 DEN 1682.00

Отстрани анализа и бактериски plasue на supragingival, вратот на забите и тешко калкулус на забите точка.Карактер

БЕСПЛАТНИ SHIPING10PCS Висока брзина на моторни имајќи ABEC-5 Z3V3 684OPEN 684 се ОТВОРИ 4*9*2.5 микро имајќи длабока ритам топката
  • Неодамнешно

БЕСПЛАТНИ SHIPING10PCS Висока брзина на моторни имајќи ABEC-5 Z3V3 684OPEN 684 се ОТВОРИ 4*9*2.5 микро имајќи длабока ритам топката

DEN 384.00

Висока брзина на моторни имајќи ABEC5 Z3 V3 684 OPEN 684 се ОТВОРИ 4*9*2.5 ММ1) Материјал : Хром челик2) Квалитетот : ABEC5 Z