TDOUBEAUTY Стоматолошки центарот на Вниманието JD2100 1W LED Медицински Главата Светлина Светилка Хируршки Светлата Facula Прилагодливи Бесплатен Превозот

TDOUBEAUTY Стоматолошки центарот на Вниманието JD2100 1W LED Медицински Главата Светлина Светилка Хируршки Светлата Facula Прилагодливи

DEN 9576.00
-5 %
DEN 10080.00

Количина на стоки


Опис На Производот
Изјава :
1.На светлата се увезени светлина,и висока осветленост, тоа е погодно и безбедност. Кога батеријата се користи до, тоа може да биде поврзан со надворешно напојување
2. светлата може да продолжат да работат додека се полни. Тоа поддршка на широк напон форма 95v -240v, секоја земја може да ги користат.
3.Тоа може да се користи со нашите loupes(X 2.5, 3.0 X, 3.5 X ).
4.Гаранцијата е една година. Ако некои производи треба да се поправи, таа е слободна а под гаранција. Кога тоа надвор од гаранцијата, клиентите само треба да се плати за замена 5. собранието единица трошок. P. S. со исклучок на disposables, на пример светилки, за еднократна употреба статии, батерија
5. купувачите треба да ги сноси товар полнење предизвикани од страна на поправка На гаранција ги покрива irreproachable изработка на состојба на правилно користење на опремата и набљудување на работните инструкции.
Спецификација :
Тип : 1 W
Работни Volts : DC 3.7 V
Температура на бојата : 4300/6000 K ± 500 K
Сијалица Живот : 20000hrs
Работен Час : > 7hrs
Полнење Час : 4hrs
Адаптер Volts : AC 110/220 V
LED Тежина : 30g/40g
Осветлување Интензитет : > 15000 LUX
Facula Дијаметар : 20-100mm
Батерија : Li-Батерија
Осветленоста Control Прилагодлив
Содржина :
1. LED светлата,
2. батеријата пакет
3. батеријата адаптер
Превозот Политика(МНОГУ ВАЖНО,Pleae Прочита Пред вас цел) НАШИТЕ ЦЕНАТА ВКЛУЧУВА ПРЕВОЗОТ НАДОМЕСТ НО со ИСКЛУЧОК НА CSC ЦАРИНСКАТА CLEARANCS ПОЛНЕЊЕ. Објектите ќе бидат испратени во рок од 48 часа, штом ќе примите вашата вкупно плаќање. Ако сакате да нарачате повеќе елементи, можете да контактирате со нас да разговараат за попуст. На повеќе ќе нареди, на повеќе попуст можете да го добиете! Сите предмети ќе биде предаден според Вашите адреси, Па ве молиме љубезно двојно потврдете го вашиот превозот адреса прво пред да нарачате. Ако треба да се промени регистрирана адреса, ве молиме да ни ги испратите вашите пост адреси од страна на e-mail ПОБРЗО, или ,купувачот ќе биде одговорен за грешка и сите надоместоци. Ние речиси бродот на item(s) to целиот свет, ние брод на објектот(освен многу малку објект) во САД директно од DHL,Тоа ќе е потребно околу 5 до 8 дена за да стигне до вас. Па, ако цел во Рефус со овој објект, ние ќе брод од страна на курирската служба DHL.(За малку објект во САД, ние ќе ја испратите по E-mail Богатство, и тоа ќе биде потребно за 7-20 денови на патот). Ако не можете да ја добиете вашата стока на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ги провери тоа од превозот на компанијата, или да му даде добро решение(даде наплата), ве молиме да не грижете се! Ако стварта е оштетена за време на испорака, кога дојде до тоа, не може да одбие да го потпише, или кога ќе ја отворите и да ја најдете, контактирајте со нас веднаш, ќе се реши тоа за вас!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
TDOUBEAUTY-JD2100
Состојка:
Пластични
Големина:
Moderate
Бренд Име:
TDOUBEAUTY
НЕТО-WT.:
1.5

Најдобри понуди

Стоматолошки светлата ENT медицински помогне илуминатор светла стоматолошки loupes фарови специјална понуда
  • Неодамнешно

Стоматолошки светлата ENT медицински помогне илуминатор светла стоматолошки loupes фарови специјална понуда

1440.00 DEN 1368.00

Карактеристики На Производот : Мали димензии, мала тежина, лесно да се носатМоже да биде конфигуриран за

Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips G1 Нови Стоматолошки Supragingival Скалирање Ултразвучно Scaler совет одговара EMS/Woodpecker
  • Неодамнешно

Стоматолошки Ултразвучно Scaler Tips G1 Нови Стоматолошки Supragingival Скалирање Ултразвучно Scaler совет одговара EMS/Woodpecker

1770.24 DEN 1682.00

Отстрани анализа и бактериски plasue на supragingival, вратот на забите и тешко калкулус на забите точка.Карактер

1 Сет Стоматолошки Композитни полирање Колекции Стоматолошка Лабораторија Силикони Полирач силикони керамички мелење со ниска
  • Неодамнешно

1 Сет Стоматолошки Композитни полирање Колекции Стоматолошка Лабораторија Силикони Полирач силикони керамички мелење со ниска

575.52 DEN 529.00

Стоматолошки полирање одговараат на силиконски керамички мелење стоматолошки материјали со низок вит

Топла Заби Белење На Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Заби Плак Забен Камен Отстранување Дамки Од Кафе Заб Прав
  • Неодамнешно

Топла Заби Белење На Скалирање Прав Орална Хигиена Чистење Заби Плак Забен Камен Отстранување Дамки Од Кафе Заб Прав

129.60 DEN 102.00

100% Сосема Нов и висок квалитет на Употреба : се применува соодветна количина на чисти забите прав на чет

Нови Пристигнување Стоматолошки Скршени круна лифт Орален смена стоматолошки смена Долго & краток за да изберете
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Стоматолошки Скршени круна лифт Орален смена стоматолошки смена Долго & краток за да изберете

1776.00 DEN 1687.00

Стоматолошки Минимално Инвазивни Вадење На Заби Лифт Метал Се Справи Со Не Се Лизга100% сосема нов и висо