Круг Муслимански Shataff Мијалник Туш Туш Тоалет Спреј За Полнење На Главата Носителот Анти Пресврт Црево Изолирање На Вентил Ѕид Заградата Носителот

Круг Муслимански Shataff Мијалник Туш Туш Тоалет Спреј За Полнење На Главата Носителот Анти Пресврт Црево Изолирање На Вентил

DEN 1218.00
-9 %
DEN 1338.72

Количина на стоки

Круг Муслимански Shataff Мијалник Туш Туш Тоалет Спреј за Полнење на Главата Носителот Анти Пресврт Црево Изолирање на Вентил Ѕид Заградата Носителот Спреј Главата (Цврсти Месинг Градба), G1/2 " Спојка Вклучувајќи засилен висок притисок и двојно блокирам црево, нерѓосувачки челик, Вклучувајќи ѕид монтирани носителот Лесно исплакнете столче исклучување крпа пелени. Прави перење полесно и помалку хаотичен, исто Така, може да се користи како рачни мијалник за женски и за лична хигиена.


Други карактеристики

Допрете дупка:
Една Дупка
Тапа Допирање:
Една Дупка
Spary Тип:
Хоризонталната
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Број На Модел На:
02-02
мијалник материјал:
Дувачкиот
боја:
Хром

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Висок Квалитет Ниска цена Рачни Мијалник, Преносни мијалник туш, Рачни ABS Спреј, Хром Позлатен Мијалник тапа
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Висок Квалитет Ниска цена Рачни Мијалник, Преносни мијалник туш, Рачни ABS Спреј, Хром Позлатен Мијалник тапа

638.40 DEN 383.00

Рачни Мијалник / Преносни Мијалник1.висок квалитет2.проток на вода префрлете се на дното3.хром финиш4.це

Магнетни Двоен Режим Мијалник Тоалет Рачни Мијалник Sprayer Shattaf Туш Комплет Туш Поставите Ладно Допрете ,Црвена Точка Награда
  • Неодамнешно

Магнетни Двоен Режим Мијалник Тоалет Рачни Мијалник Sprayer Shattaf Туш Комплет Туш Поставите Ладно Допрете ,Црвена Точка Награда

2989.44 DEN 1973.00

Опис :1.Тоа е магнетни фиксни ,многу лесен за употреба.2.Тоа е две функции ,авион или меки.3.Тоа беше доби Re

Мека Медицински Enema Анален Чистење На Силиконски Секс Туш Главата Почиста Удобност Enema Млазницата Туш Enema Цевка Чистење
  • Неодамнешно

Мека Медицински Enema Анален Чистење На Силиконски Секс Туш Главата Почиста Удобност Enema Млазницата Туш Enema Цевка Чистење

729.60 DEN 584.00

Мека Медицински Enema Анален Чистење На Силиконски Секс Туш Главата Почиста Удобност Enema Млазницата Туш Ene

1 Buc Mrosaa Преносни Мијалник Sprayer Патување Мијалник Шише Анусот Чистење, Перење Спреј Рачни Мијалник за Грижа за Лична Хигиена
  • Неодамнешно

1 Buc Mrosaa Преносни Мијалник Sprayer Патување Мијалник Шише Анусот Чистење, Перење Спреј Рачни Мијалник за Грижа за Лична Хигиена

394.56 DEN 336.00

Карактеристики : Лесно да се пополни мијалник шише.Најдобар дизајн за патување, отворено и јавно за личн

Бесплатен превозот Висок Квалитет Ниска цена Рачни Мијалник, Преносни мијалник туш, Рачни ABS Спреј, Хром Позлатен Мијалник тапа
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Висок Квалитет Ниска цена Рачни Мијалник, Преносни мијалник туш, Рачни ABS Спреј, Хром Позлатен Мијалник тапа

DEN 329.28

Рачни Мијалник / Преносни Мијалник1.висок квалитет2.проток на вода префрлете се на дното3.хром финиш4.це

304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Рачни Мијалник Бања Shattaf Туш Спреј Сет со Црево & Држачот .Виси На Тоалет И Мијалник
  • Неодамнешно

304 од не ' Рѓосувачки Челик Тоалет Рачни Мијалник Бања Shattaf Туш Спреј Сет со Црево & Држачот .Виси На Тоалет И Мијалник

665.28 DEN 359.00

Опис на производот Мијалник Материјал : Месинг Црево Материјал : не 'Рѓосувачки челик Носителот Материј

Modun Анусот Чистење Секс Силикони Туш Тоалет Спреј Газ Почиста Enema Млазницата Тоалет И Мијалник Преносни Патување Мијалник
  • Неодамнешно

Modun Анусот Чистење Секс Силикони Туш Тоалет Спреј Газ Почиста Enema Млазницата Тоалет И Мијалник Преносни Патување Мијалник

DEN 624.00

Modun Силикони Туш Тоалет Спреј Газ Почиста Анусот Чистење Секс Enema Млазницата Тоалет и Мијалник Миксер Port