GDLYL Магнетни Безжична Спорт Во Уво Слушалка Работи Sweatproof Музика Стерео Слушалки Со Микрофон Bluetooth 4.1 Слушалки за телефон

GDLYL Магнетни Безжична Спорт Во Уво Слушалка Работи Sweatproof Музика Стерео Слушалки Со Микрофон Bluetooth 4.1 Слушалки за

DEN 857.00
-28 %
DEN 1190.40

Количина на стоки


Спецификација
Bluetooth Верзија : V4.1+EDR
Bluetooth Профили : A2 DP, AVRCP,HFP,HSP
Пренесување На Моќ : Class2
Tansmission Растојание : 10 M
Зборувајќи Време : 4-6 Часа
Време Во Мирување : 180 Часа
Промена на Време : околу 1,5 Часа
Полнење Порт : Micro USB
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,HiFi Слушалки,За iPod
Поддршка СТАН:
No
комуникација:
Безжичната
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
103±3dB
Број На Модел На:
Безжичните Слушалки
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Бренд Име:
GDLYL
Vocalism Принцип:
Динамичен
Безжичен:
Yes
Зачестеност Одговор Опсег:
20-24000Hz
Линија Должина:
0.8 m
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Приклучок Тип:
USB
Активен Бучава Отказ:
Yes
Водоотпорен:
No
Конектори:
USB
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Стил:
уво кука
Безжична Тип:
Bluetooth

Најдобри понуди

S. Носат Безжична Bluetooth 4.0 Слушалки HD Стерео Вратот-за околу рака Слушалки на Коскената Спроводливост Hands-free Спортски
  • Неодамнешно

S. Носат Безжична Bluetooth 4.0 Слушалки HD Стерео Вратот-за околу рака Слушалки на Коскената Спроводливост Hands-free Спортски

1968.00 DEN 1673.00

S Носат На Коскената Спроводливост Bluetooth Безжична Стерео Слушалки Спортски Слушалки Слушалки Слободни

Мажи&Жени Вметнете ТФ/SD Слот Поврзана Beanie Безжична Smart Bluetooth V4.2 Капа Слушалки Слушалки Звучник Микрофон Магија Спорт
  • Неодамнешно

Мажи&Жени Вметнете ТФ/SD Слот Поврзана Beanie Безжична Smart Bluetooth V4.2 Капа Слушалки Слушалки Звучник Микрофон Магија Спорт

664.80 DEN 499.00

2017 Најновата ЛистаМажи&Жени Вметнете ТФ / SD Слот Поврзана Beanie Безжична Smart Bluetooth V4.2 Капа Слушалки Слушалк

Fineblue ФА-90 Безжична Спорт Слушалки Магнет Bluetooth Слушалка Работи Earpieces со Микрофон Гласовен Потсетник за Xiaomi Huawei
  • Неодамнешно

Fineblue ФА-90 Безжична Спорт Слушалки Магнет Bluetooth Слушалка Работи Earpieces со Микрофон Гласовен Потсетник за Xiaomi Huawei

1188.00 DEN 843.00

Бренд Игри Главата Телефони Ecouteur Somic G927 Со Глас Микрофон 7.1 Опкружувачки Стерео Слушалки За PC Гејмер Oordopj

Вистински Dacom 7s Уво Пупки Вистински Безжична Bluetooth 4.1 Стерео Слушалки TWS Слушалка За iPhone 7 Близнаци Слушалки паметен
  • Неодамнешно

Вистински Dacom 7s Уво Пупки Вистински Безжична Bluetooth 4.1 Стерео Слушалки TWS Слушалка За iPhone 7 Близнаци Слушалки паметен

1119.36 DEN 985.00

DACOM 7 Carkit Bluetooth СлушалкиИзберетеДраг пријател, од лево кон десно1 Значи Dacom 7s (Двоен Earbuds со Полнење Кутија)

S. Носат Анти Магла Маска На Коскената Спроводливост Bluetooth Спортски Слушалки Професионални Безжична Раце Бесплатни Повици
  • Неодамнешно

S. Носат Анти Магла Маска На Коскената Спроводливост Bluetooth Спортски Слушалки Професионални Безжична Раце Бесплатни Повици

2976.00 DEN 2530.00

S Носат Анти Магла Маска На Коскената Спроводливост Bluetooth Спортски Слушалки Професионални Безжична Рац

М&J Магнет Безжична Bluetooth Слушалки Стерео Отворено Спорт Бучава Поништување на Музика Earbuds Со Микрофон За iPhone 7 Плус
  • Неодамнешно

М&J Магнет Безжична Bluetooth Слушалки Стерео Отворено Спорт Бучава Поништување на Музика Earbuds Со Микрофон За iPhone 7 Плус

697.44 DEN 558.00

Настава : тежината и големината ние означени во пакет детали не е вистинската тежина и големина на стока

НОВИ S. Носат Стап Спорт Безжични Слушалки Вода доказ Стерео Bluetooth Спортски Слушалки За Извршување на Велосипедизмот Tranning
  • Неодамнешно

НОВИ S. Носат Стап Спорт Безжични Слушалки Вода доказ Стерео Bluetooth Спортски Слушалки За Извршување на Велосипедизмот Tranning

2203.20 DEN 1608.00

НОВИ S Носат Стап Спорт Безжични Слушалки Вода доказ Стерео Bluetooth Спортски Слушалки За Извршување на Вел

Нови стерео слушалки со bluetooth слушалка headphone bluetooth безжична handfree универзална за сите телефон за iphone со микрофон
  • Неодамнешно

Нови стерео слушалки со bluetooth слушалка headphone bluetooth безжична handfree универзална за сите телефон за iphone со микрофон

1430.40 DEN 601.00

0 Видиме Bluetooth Слушалки со скриени micphone и mp3 плеер1.7 vdc (batería recargable 400 m Ah) Tiempo que habla 10 hora Tiempo en espera 250 horas Tiempo де

Funelego Безжична Bluetooth Слушалка Трепка Блескав Мачка Уво Прозрачна Слушалки Гејмерски Слушалки со LED светла За персонален
  • Неодамнешно

Funelego Безжична Bluetooth Слушалка Трепка Блескав Мачка Уво Прозрачна Слушалки Гејмерски Слушалки со LED светла За персонален

1680.00 DEN 1344.00

Детали покажуваат : Функционален преглед : Купувачи информации : 1.Затоа што на снимањето светлина, боја