Моќ течност висока rider Airless Боја Sprayer влијание PS460 тешки-должност сликарство sprayer со млазницата совет висок притисок црево

Моќ течност висока rider Airless Боја Sprayer влијание PS460 тешки-должност сликарство sprayer со млазницата совет висок притисок

DEN 24520.80

Количина на стоки


Машината е совршен за сопственост одржување и мали комерцијални апликации. Оваа airless sprayer ќе спреј дамки, лакови, емајли и латекс. Високиот Rider доаѓа на пригоден количка која им овозможува на кофа да седат beneith.
Модел : PS460 (CE)
1) Работен притисок : 150 Bar/2170 Psi @517
2) копче за барање : 220-240 V/50 Hz
3) Max. притисок : 210 Bar/3040 PSi
4) Max. совет големина : 0.021"
5) Испорака : 2.5 L/min
6) Должина на висок притисок во цревото : 15 милиони
2.Делови на машината, вклучувајќи :
1.Висок притисок 15 МИЛИОНИ
2.боја sprayer пиштол (вклучуваат sprayer совет, совет guard)
3. 50cm се прошири црево
4.Поправка алатки (1 торба)
5.притисок мерач 1 сет
Погоден слој : нафта база дамка,дрво sealer,конкретни sealer,емајл,лак,акрилик латекс,oleoresinous облоги,chlorinated ruber,епоксидни итн.


Други карактеристики

Примена:
Боја Алатка Поставува
Број на Парчиња:
1
DIY Материјали:
Боја & Украсување
Пакет:
Кутија
Број На Модел На:
PS440
Тип:
Комбинација
Пакување:
Тешко Картонска Кутија
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

7 NCCTEC мека Течни позадина цвет мувла БЕСПЛАТЕН превозот 180mm цилиндар цвет мувла врежана мувла течни позадина мувла
 • Неодамнешно

7 NCCTEC мека Течни позадина цвет мувла БЕСПЛАТЕН превозот 180mm цилиндар цвет мувла врежана мувла течни позадина мувла

DEN 1116.96

7" меки Течни позадина цвет мувла БЕСПЛАТЕН превозот 180mm цилиндар цвет мувла врежана мувла течни позадин

Топло-продажба 7 180mm NCCTEC цвеќиња во тапан гума ролери цвет мувла БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze алатки врежана ролери
 • Неодамнешно

Топло-продажба 7 180mm NCCTEC цвеќиња во тапан гума ролери цвет мувла БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze алатки врежана ролери

DEN 1198.08

Топлопродажба 7" 180mm цвеќиња во тапан гума ролери цвет мувла БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze алатки врежана ро

Дозвола продажба - DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3D рака зафат апликатори плус ѕид шема сликарство ролери
 • Неодамнешно

Дозвола продажба - DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3D рака зафат апликатори плус ѕид шема сликарство ролери

1344.00 DEN 1102.00

Дозвола продажба DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3 D рака зафат апликатори плус ѕид шема сли

Класичен модел 7inch 3D гума ѕид декоративни алатки сликарство ролери, украсени боја ролери без да се справи со притисокот,299C
 • Неодамнешно

Класичен модел 7inch 3D гума ѕид декоративни алатки сликарство ролери, украсени боја ролери без да се справи со притисокот,299C

530.40 DEN 387.00

Класичен модел 7inch 3 D гума ѕид декоративни сликарство ролери, моделот на дизајн ролери без да се справи с

5 125mm Течни позадина печати ролери алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина ткаеше хартија мувла ѕидни бои за печатење ролери
 • Неодамнешно

5 125mm Течни позадина печати ролери алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина ткаеше хартија мувла ѕидни бои за печатење ролери

DEN 904.80

5" 125mm Течни позадина печати ролери алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина ткаеше хартија мувла ѕидни

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5 125mm Течни позадина печати ролери алатки течни позадина ткаеше хартија мувла ѕидни бои за печатење ролери
 • Неодамнешно

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 5 125mm Течни позадина печати ролери алатки течни позадина ткаеше хартија мувла ѕидни бои за печатење ролери

DEN 904.80

5" 125mm Течни позадина печати ролери алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина ткаеше хартија мувла ѕидни

7 NCCTEC гума ролери течни позадина печати алатки БЕСПЛАТЕН превозот 180mm квалитет уметност боја diatom ooze врежана мувла
 • Неодамнешно

7 NCCTEC гума ролери течни позадина печати алатки БЕСПЛАТЕН превозот 180mm квалитет уметност боја diatom ooze врежана мувла

DEN 1198.08

7" гума ролери течни позадина печати алатки БЕСПЛАТЕН превозот 180mm квалитет уметност боја diatom ooze врежана

7 Течни позадина мувла БЕСПЛАТЕН превозот 180mm ѕид уметност боја цилиндар цвет мувла diatom ooze тапан мувла врежана ролери
 • Неодамнешно

7 Течни позадина мувла БЕСПЛАТЕН превозот 180mm ѕид уметност боја цилиндар цвет мувла diatom ooze тапан мувла врежана ролери

DEN 1198.08

7" Течни позадина мувла БЕСПЛАТЕН превозот 180mm ѕид уметност боја цилиндар цвет мувла diatom ooze тапан мувла в

Професионални airless електрични клипот боја sprayer со спреј пиштол тешки-оптоварување сликарство опрема со прошири пол
 • Неодамнешно

Професионални airless електрични клипот боја sprayer со спреј пиштол тешки-оптоварување сликарство опрема со прошири пол

DEN 20920.80

Модел : M686 (CE)1) Испорака притисок : 20mpa2) копче за барање : 220240 V / 50 Hz3) Пренос на далечина : 15100m4) Пренос висина

7 NCCTEC мека течни позадина печати ролери БЕСПЛАТЕН превозот 180mm декоративни модел ролери | инсталација во DM7 декорација
 • Неодамнешно

7 NCCTEC мека течни позадина печати ролери БЕСПЛАТЕН превозот 180mm декоративни модел ролери | инсталација во DM7 декорација

DEN 1116.96

7" меки течни позадина печати ролери БЕСПЛАТЕН превозот 180mm декоративни модел ролери | инсталација во DM7

7 180mm NCCTEC течни позадина ролери четка алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze врежана ролери diy ѕидни бои за печатење ролери
 • Неодамнешно

7 180mm NCCTEC течни позадина ролери четка алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze врежана ролери diy ѕидни бои за печатење ролери

DEN 1198.08

7" 180mm течни позадина ролери четка алатки БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ diatom ooze врежана ролери diy ѕидни бои за печате

7inch 3D гума ѕид декоративни сликарство ролери, моделот на дизајн ролери без да се справи со притисокот, се зголеми 043C
 • Неодамнешно

7inch 3D гума ѕид декоративни сликарство ролери, моделот на дизајн ролери без да се справи со притисокот, се зголеми 043C

530.40 DEN 387.00

7inch 3 D гума ѕид декоративни сликарство ролери, моделот на дизајн ролери без да се справи со притисокот, с

Професионални airless боја sprayer M819-Б со спреј пиштол млазницата совет 517/519 се прошири пол електрични боја спреј опрема
 • Неодамнешно

Професионални airless боја sprayer M819-Б со спреј пиштол млазницата совет 517/519 се прошири пол електрични боја спреј опрема

DEN 17668.80

Модел : M819Б(CE)0)Поддршка најголемите спреј за уста : 0.0211) Моторни моќ : 1.5 HP2) копче за барање : 220240 V / 50 Hz(110 V120

7 180mm NCCTEC Квалитет на боја врежана ролери БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина боја уметност paint tools diatom ooze врежана
 • Неодамнешно

7 180mm NCCTEC Квалитет на боја врежана ролери БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина боја уметност paint tools diatom ooze врежана

DEN 1198.08

7" 180mm Квалитет на боја врежана ролери БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ течни позадина боја уметност paint tools diatom ooze вреж