Кинески мастило акварел бои ткаенина боја aquarelle текстилни бои јапонија Cicada inker сликарство мастило стапови

Кинески мастило акварел бои ткаенина боја aquarelle текстилни бои јапонија Cicada inker сликарство мастило стапови

DEN 1056.00

Количина на стокиДруги карактеристики

Бренд Име:
ТАИ HONG YI
Пакување:
Лабава
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
В. Џ.-БП-00140
Квантитет На Пакет:
1 боја /парче
Боја Количина:
Црна
Тип:
кинески мастило стап
боја:
подготвени цијан(приближна со црна)
Големина:
8*3.5*1.3 cm
Тежина:
20 g/piece
Количина:
1 Парче

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Kuretake Еластичност Пенкало Точка Акварел Пенкало во Боја Светла Пишување Мазна Сликарство специјално користи
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Kuretake Еластичност Пенкало Точка Акварел Пенкало во Боја Светла Пишување Мазна Сликарство специјално користи

1631.52 DEN 1305.00

Производ параметриБренд : KuretakeСвојства : Акварел пенБоја класификација : 6 Бои 12 БоиБројот на боја : 6 Бои

12Colors Не-токсични восок Креативни сликарство боички Прстен форма на децата подароци Почетокот на загатка детските играчки
  • Неодамнешно

12Colors Не-токсични восок Креативни сликарство боички Прстен форма на децата подароци Почетокот на загатка детските играчки

589.44 DEN 471.00

Почитувани купувачи, здраво, извинете, да контактираат со вас,бидејќи e Packet Неодамна креда е строго под к