За Алфа Ромео MiTo AR Furiosa 2007~Onwork Автомобил Опкружувачки Пред Усна / Тело Шасија Страна за Заштита / Авто Измена Браник Усна

За Алфа Ромео MiTo AR Furiosa 2007~Onwork Автомобил Опкружувачки Пред Усна / Тело Шасија Страна за Заштита / Авто Измена Браник

DEN 1433.00
-35 %
DEN 2204.16

Количина на стоки


DIY Автомобил Браник Усна Квалитет 3 M Лесно се инсталира
Предниот Браник / Задниот Браник / Страна Здолниште ( целиот автомобил )
Состојба : -Сосема нов и висок квалитет,Ние ги користиме на Квалитетот 3 M, не М3! -Предниот или задниот браник усна splitter страна здолниште продолжување усна. -Може да се држи на предниот или задниот браник, телото за полнење, од страна на здолниште, опашка перки и така натаму. -Трајни, флексибилни,и bendable.Дајте му на вашиот автомобил одлична заштита. -Универзална fitment за повеќето од автомобили.Лесно да се инсталира. Спецификација : -Материјал : Гума -Боја : Црна -Тежина : 1 КГ
-Должина На : 2.5 Метри
Пакет се Вклучени : 1 x Браник Гума Заштитник Усна
Производот Одговара На :
За Алфа Ромео Mi To AR Furiosa 2007~Onwork Производ Инсталација Позиција или Ефект :
Добра Вест ! На Spoile р Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Лесна работа да се инсталира .
За Алфа Ромео Mi To AR Furiosa 2007~Onwork Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена Лента
Производ функција
1 : на сличен легален начин " 3М " Лента, која е Цврсто Прикачен
2 : Soft & Анти Нула
Инсталација :
За Алфа Ромео Mi To AR Furiosa 2007~Onwork Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена Лента За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните. За превозот : Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена. Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. 1) ние обично брод со бесплатен превозот / поштенски регистрирани воздухопловната, DHL, EMS, Aramex - тоа е до купувачот . Соединетите американски држави, канада, австралија, Русија, и Европските земји, ние leadin пазарот. 2) ние не бродот да apo / FPO, P. O. кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени, регистрирана адреса во оддалечена област во DHL / ups-от веб-сајт, тоа ќе ве чини ни на дополнителни $ 30. 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји, ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. 6) Саудиска арабија клиентите треба да се покаже копија / приемник id измама на владата на царинската управа. Повратни информации : Задоволување на клиенти е наша примарна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или напуштање на било кој тип на повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-пошта или жалба до нас да се управуваат.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Име На Модел:
LMZ-Усна
Бренд Име:
Lyudmila
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2005~2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
MiTo AR Furiosa 2007~Onwork
Специјални Функции:
Избегнување на судир,Tunning Видите
Објектот Висина:
1.5cm
Материјал Тип:
Гума

Најдобри понуди

F20 Карбонски Влакна внатрешни работи Врата се справи со капак автомобил тело кит за BMW F20 116i 118i 1 Серија Купе 2012 ДО
  • Неодамнешно

F20 Карбонски Влакна внатрешни работи Врата се справи со капак автомобил тело кит за BMW F20 116i 118i 1 Серија Купе 2012 ДО

19199.52 DEN 16320.00

F20 Карбонски Влакна внатрешни работи Врата се справи со капак автомобил тело кит за BMW F20 116i 118i 1 Серија Ку

Карбонски Влакна Страна на Вратата Крајна Линија Усна Здолништа за Tesla Model S База Седан Со 4 Врати 2012-2015 Р Стил
  • Неодамнешно

Карбонски Влакна Страна на Вратата Крајна Линија Усна Здолништа за Tesla Model S База Седан Со 4 Врати 2012-2015 Р Стил

23438.88 DEN 20158.00

ЗАБЕЛЕШКА : Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.1 Ние сме производител кој произве

1Pcs 8265A643 Левата Страна Светлата за Миење Млазницата Џет Sprayer Новиот Електричен Мотор Вода спреј млазницата за Мицубиши
  • Неодамнешно

1Pcs 8265A643 Левата Страна Светлата за Миење Млазницата Џет Sprayer Новиот Електричен Мотор Вода спреј млазницата за Мицубиши

1535.52 DEN 1413.00

1 Pcs 8265 A643 Левата Страна Светлата за Миење Млазницата Џет Sprayer Новиот Електричен Мотор Вода спреј млазниц

Lyudmila За Алфа Ромео 147 / GTA AR Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење Пред Задните Здолниште
  • Неодамнешно

Lyudmila За Алфа Ромео 147 / GTA AR Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење Пред Задните Здолниште

2205.12 DEN 1433.00

Lyudmila DIY Автомобил Браник Усна Квалитет 3 M Лесно се инсталираПредниот Браник / Задниот Браник / Страна З

Luhuezu Нерѓосувачки Челик Предниот Браник Решетката Инсекти Превенција Мрежи Покритие За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци
  • Неодамнешно

Luhuezu Нерѓосувачки Челик Предниот Браник Решетката Инсекти Превенција Мрежи Покритие За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци

4752.00 DEN 2614.00

Нерѓосувачки челик Предниот Браник Решетката Инсекти Превенција нетоМаска За ЗЕМЈИШТЕ CRUSIER 2016 2017 2018Дет

За Volvo V70 XC70 / Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште
  • Неодамнешно

За Volvo V70 XC70 / Браник Усна / Предниот Спојлер Deflector За Автомобил Видите Подесување / Тело за Полнење / Лента Здолниште

2076.00 DEN 1349.00

DIY Автомобил Браник Усна Квалитет 3 M Лесно се инсталираПредниот Браник / Задниот Браник / Страна Здолн