Lyudmila За Алфа Ромео 147 / GTA AR Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење Пред Задните Здолниште Спојлер / Deflector Гумена Лента

Lyudmila За Алфа Ромео 147 / GTA AR Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење Пред Задните Здолниште

DEN 1433.00
-35 %
DEN 2205.12

Количина на стоки


Lyudmila DIY Автомобил Браник Усна Квалитет 3 M Лесно се инсталира
Предниот Браник / Задниот Браник / Страна Здолниште ( целиот автомобил )
Состојба : -Сосема нов и висок квалитет,Ние ги користиме на Квалитетот 3 M, не М3! -Предниот или задниот браник усна splitter страна здолниште продолжување усна. -Може да се држи на предниот или задниот браник, телото за полнење, од страна на здолниште, опашка перки и така натаму. -Трајни, флексибилни,и bendable.Дајте му на вашиот автомобил одлична заштита. -Универзална fitment за повеќето од автомобили.Лесно да се инсталира. Спецификација : -Материјал : Гума -Боја : Црна -Тежина : 1 КГ
-Должина На : 2.5 Метри
Пакет се Вклучени : 1 x Браник Гума Заштитник Усна Производот Одговара На :
За Алфа Ромео 147 / GTA AR 2000~2010 Производ Инсталација Позиција или Ефект :
Добра Вест ! На Spoile р Усна беше подобрена ! Додадете правец на намалување дизајн ! Ефективно подобрување на ветер отпор кога високи забрзување ! И вашиот автомобил изгледа многу кул како Тело за полнење ! Лесна работа да се инсталира .
За Алфа Ромео 147 / GTA AR 2000~2010 Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена Лента
Производ функција
1 : на сличен легален начин " 3М " Лента, која е Цврсто Прикачен
2 : Soft & Анти Нула
Инсталација :
За Алфа Ромео 147 / GTA AR 2000~2010 Автомобил Браник Усна / Направи автомобил долниот дел од Телото за Полнење / предо / Странично Здолниште Спојлер / Браник Deflector Гумена Лента За плаќање : не прифаќаме aliexpress зачувам плаќање преку најпопуларните. За превозот : Испорака ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти за купувачот и превозот адреса информација е потврдена. Ве молиме да дадете право поштенски код и валиден телефонски број за да се избегне доцнење на испораката. 1) ние обично брод со бесплатен превозот / поштенски регистрирани воздухопловната, DHL, EMS, Aramex - тоа е до купувачот . Соединетите американски држави, канада, австралија, Русија, и Европските земји, ние leadin пазарот. 2) ние не бродот да apo / FPO, P. O. кутија адреса 3) трошоците на оддалечените области се ослободени, регистрирана адреса во оддалечена област во DHL / ups-от веб-сајт, тоа ќе ве чини ни на дополнителни $ 30. 4) Бразил, руски клиенти ве молиме изберете ems, така што тоа може да поминат низ царинска побрзо. 5) Централниот полесно земјата, африкански земји, ве Молиме изберете ARAMEX испорака начин. 6) Саудиска арабија клиентите треба да се покаже копија / приемник id измама на владата на царинската управа. Повратни информации : Задоволување на клиенти е наша примарна цел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 повратни информации. Ако имате проблеми или прашања, ве молиме контактирајте со нас пред отворањето на спорови или напуштање на било кој тип на повратни информации. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме да ја препратите на е-пошта или жалба до нас да се управуваат.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Браници
Име На Модел:
LMZ-Усна
Бренд Име:
Lyudmila
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Тежина:
0.9kg
Објектот Должина:
250cm
Модел Година:
2005~2016 година
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Автомобил модел:
за АЛФА РОМЕО 147
Специјални Функции:
Избегнување на судир,Tunning Видите
Објектот Висина:
1.5cm
Материјал Тип:
Гума

Најдобри понуди

За Audi A6 C7 Facelift 2015 2017 Предниот Браник Светлата За Миење Лифт Цилиндар Спреј Млазницата Млазот Лево Возачот Страна
  • Неодамнешно

За Audi A6 C7 Facelift 2015 2017 Предниот Браник Светлата За Миење Лифт Цилиндар Спреј Млазницата Млазот Лево Возачот Страна

911.52 DEN 684.00

Висок Квалитет На Светлата За Миење Млазницата АвионОдговара за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди А6 C7 Facelift 2015 2016 2017Инфо

Универзална Авто Пред усна Splitter Брадата Спојлер Страна Здолниште Тело Комплет Трим 2.5 Метри за Ауди БМВ Фолксваген Бенц
  • Неодамнешно

Универзална Авто Пред усна Splitter Брадата Спојлер Страна Здолниште Тело Комплет Трим 2.5 Метри за Ауди БМВ Фолксваген Бенц

433.44 DEN 412.00

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања,

Автомобил Додатоци Карбонски Влакна & FRP Стаклени Влакна Предниот Браник Одговара За 2013-2015 Q50 Eau Руж Концепт Стил Предниот
  • Неодамнешно

Автомобил Додатоци Карбонски Влакна & FRP Стаклени Влакна Предниот Браник Одговара За 2013-2015 Q50 Eau Руж Концепт Стил Предниот

DEN 50352.00

Детали : Тоа ќе се испраќаат преку Воздушниот Транспорт,ве молиме внесете го името на аеродромот во близ

1 КОМПЈУТЕР 51127119151 Задниот браник приколка кука за влечење око капа и маска за BMW 5 Серијата E60 стариот модел од 2004
  • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР 51127119151 Задниот браник приколка кука за влечење око капа и маска за BMW 5 Серијата E60 стариот модел од 2004

1151.52 DEN 1059.00

1 КОМПЈУТЕР 51127119151 Задниот браник приколка кука за влечење око капа и маска за BMW 5 Серијата E60 стариот мод

Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер Со Издувни гасови за Audi A4 B9 Стандардната Седан 4 Вратата 13-16 Не Sline S4 Црна СТП
  • Неодамнешно

Задниот Браник Diffuser Усна Спојлер Со Издувни гасови за Audi A4 B9 Стандардната Седан 4 Вратата 13-16 Не Sline S4 Црна СТП

5037.12 DEN 4584.00

Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили l4 ГАС DOHC Turbocharged за Audi A4 Quat

Luhuezu Нерѓосувачки Челик Предниот Браник Решетката Инсекти Превенција Мрежи Покритие За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци
  • Неодамнешно

Luhuezu Нерѓосувачки Челик Предниот Браник Решетката Инсекти Превенција Мрежи Покритие За Toyota Land Cruiser 200 Додатоци

4752.00 DEN 2614.00

Нерѓосувачки челик Предниот Браник Решетката Инсекти Превенција нетоМаска За ЗЕМЈИШТЕ CRUSIER 2016 2017 2018Дет

MK6 GTI стил Автомобил тело за полнење на Карбонски влакна Предниот браник усна за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 6 golf6 GTI 2013
  • Неодамнешно

MK6 GTI стил Автомобил тело за полнење на Карбонски влакна Предниот браник усна за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф 6 golf6 GTI 2013

14399.52 DEN 12240.00

MK6 GTI стил Автомобил тело за полнење на Карбонски влакна Предниот браник усна за Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН"