Голема големина јакна 2018 Пролет, Есен сива боја, неврзан плетени долг џемпер грб L XL XXL XXXL 4XL 5XL плус големина жените облека

Голема големина јакна 2018 Пролет, Есен сива боја, неврзан плетени долг џемпер грб L XL XXL XXXL 4XL 5XL плус големина жените

DEN 1798.00
-30 %
DEN 2568.00

Количина на стоки


Голема Големина Cardigans за Жените Пролет, Есен сива боја, неврзан плетени долг џемпер грб L XL XXL XXXL 4 XL 5 XL плус големина жените облека
Големина Должина Биста Рамо Ракав L 95 96-106 38.5 58 XL 96 102-112 40 59 XXL 97 108-118 41.5 60 3 XL 98 114-124 43 61 4 XL 99 120-130 44.5 62 5 XL 100 126-136 46 62
Забелешка : големината е во cm, 1cm = 0.394 инч, 1 инч = 2.54 см
Сите погоре големини датум може да биде 1-3cm разлика од вистинските димензии, бидејќи на различни Прирачник за мерење, ве молиме да се разбере.


Други карактеристики

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови
Материјал:
Акрилик
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Cardigans
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
238
Материјал Состав:
Акрилик
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Отворете Бод
Техника:
Компјутер Плетени
Пол:
Жените
Волна:
Стандард Волна
Возраст:
18-35
боја:
сива

Најдобри понуди

Жените Домот Плетени Есен Бранови Шупливи Надвор Cardigan Мода Бел Краток Сплит Cardigans Џемпери женска трикотажа 2017
 • Неодамнешно

Жените Домот Плетени Есен Бранови Шупливи Надвор Cardigan Мода Бел Краток Сплит Cardigans Џемпери женска трикотажа 2017

470.40 DEN 334.00

ecas MujerОзнака ГолеминаБистаРамоSleeveДолжинаБесплатни Големина(s m l xl)8295 cm36cm37cm75смОваа јакна има само една г

Новодојдени Опфатени Копчето Долго Cardigan џемпер Женски 2017 Долг Ракав Поврзана Cardigans Жените Есен Winnter Џемпер палта
 • Неодамнешно

Новодојдени Опфатени Копчето Долго Cardigan џемпер Женски 2017 Долг Ракав Поврзана Cardigans Жените Есен Winnter Џемпер палта

2624.16 DEN 1391.00

Новодојдени Опфатени Копчето Долго Cardigan џемпер Женски 2017 Долг Ракав Поврзана Cardigans Жените Есен Winnter Џем

2018 Нови Лабава Секојдневен Џемпери Есен/Зима Shawl Плетење долго cardigan Жените Џемпер Јакни Солидна Застане ровот палта
 • Неодамнешно

2018 Нови Лабава Секојдневен Џемпери Есен/Зима Shawl Плетење долго cardigan Жените Џемпер Јакни Солидна Застане ровот палта

1439.04 DEN 1165.00

2018 Нови Лабава Секојдневен Џемпери Есен / Зима Shawl Плетење долго cardigan Жените Џемпер Јакни Солидна Застан

Есен, Зима Нова Мода Женска Корејски Поврзана Ракав Згусне Зима Долго Маскирани Палта Модата, Џемпери Outwear Плус Големина
 • Неодамнешно

Есен, Зима Нова Мода Женска Корејски Поврзана Ракав Згусне Зима Долго Маскирани Палта Модата, Џемпери Outwear Плус Големина

2015.52 DEN 1834.00

Големина Должина Градите Рамо Половината S 71cm 90cm 37cm 82cm М 72cm 92cm 38cm 84cm L 73cm 94cm 39cm 86cm XL 74cm 96cm 40cm 88cm 2 XL 75см 98cm 41cm 9

Жените Cardigan Џемпер 2017 Нова Мода Есен Зима Долг Ракав Лабава Плетени Јакна женски Џемпери Долго Палто 24 Боја
 • Неодамнешно

Жените Cardigan Џемпер 2017 Нова Мода Есен Зима Долг Ракав Лабава Плетени Јакна женски Џемпери Долго Палто 24 Боја

665.28 DEN 499.00

Жените Cardigan Џемпер 2017 Нова Мода Есен Зима Долг Ракав Лабава Плетени Јакна женски Џемпери Долго Палто 24 Б

Бесплатен превозот 2017 Нови жените корејски есен cardigan џемпер Жените Тенок појас околу врат краток став јакна грб
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 2017 Нови жените корејски есен cardigan џемпер Жените Тенок појас околу врат краток став јакна грб

DEN 508.32

Бесплатен превозот 2017 Нови жените корејски есен cardigan џемпер Жените Тенок појас околу врат краток став ј

2018 Европските Жени Тенка Кимоно Јакна Долг Ракав Лабава Асиметрични Полите Долго Cardigan Жените Outerwear слободни Големина
 • Неодамнешно

2018 Европските Жени Тенка Кимоно Јакна Долг Ракав Лабава Асиметрични Полите Долго Cardigan Жените Outerwear слободни Големина

404.64 DEN 340.00

Ставка ОписСтил : ЏемпериМатеријал : Памук Мешавина+МодалниОблека Должина : ДолгиSleeve Должина : Долги Рак

Нови лето & пролет 2017 жените лен јакна сонцето заштита трикотажа домот v деколте, женски шупливи од тенки плетени cardigan
 • Неодамнешно

Нови лето & пролет 2017 жените лен јакна сонцето заштита трикотажа домот v деколте, женски шупливи од тенки плетени cardigan

DEN 861.60

Големина(cm) Биста Рамо Должина на Ракав ТежинаМ 88 35 45 35 45 50kgL 92 36 46 36 5355kgXL 96 37 47 37 5760kg2 XL 102 38 48 38 6365kg1cm=0.394 инче

Пак надолу јака нови 2017 пролет и есен висок квалитет на жените џемпери и трикотажа патент мода модел елегантен cardigan
 • Неодамнешно

Пак надолу јака нови 2017 пролет и есен висок квалитет на жените џемпери и трикотажа патент мода модел елегантен cardigan

2495.52 DEN 1522.00

Начин на плаќање : Ali Express Плаќање : ; Ali Express Зачувам плаќање услугаКредитна Картичка; Банката да Банкарск

H. SA Нови Жените Долг Џемпер Грб V вратот Секојдневен Плетени Ponchoes Издувам Ракав Tassel Поврзана Грб Долг Џемпер Cardigans
 • Неодамнешно

H. SA Нови Жените Долг Џемпер Грб V вратот Секојдневен Плетени Ponchoes Издувам Ракав Tassel Поврзана Грб Долг Џемпер Cardigans

2399.52 DEN 1440.00

Answer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина...

Долго Cardigans Џемпери Мода Женска Плус Големина Outwear Целосна Ракави со Џебови Зима Топол Џемпер Палта лабава outerwear AS32
 • Неодамнешно

Долго Cardigans Џемпери Мода Женска Плус Големина Outwear Целосна Ракави со Џебови Зима Топол Џемпер Палта лабава outerwear AS32

2717.76 DEN 1440.00

Долго Cardigans Џемпери Мода Женска Плус Големина Outwear Целосна Ракави со Џебови Зима Топол Џемпер Палта лаба

Жените се двојно се соочуваат мартен сомот overcoat јакна batwing кошула tassel наметка кејп џемпер женски outerwear Mink Кашмир
 • Неодамнешно

Жените се двојно се соочуваат мартен сомот overcoat јакна batwing кошула tassel наметка кејп џемпер женски outerwear Mink Кашмир

DEN 1732.80

детали за производотДолжина 96cm; градите 118cm; рамо ракав 51cm 43cmголемина информациизабелешка : следните ин

Симпатична Девојки Preppy JK Униформа Cardigans Цртан филм Чоколадо Бисквити Бонбони Embroideried Јапонски Морнар Долг Ракав
 • Неодамнешно

Симпатична Девојки Preppy JK Униформа Cardigans Цртан филм Чоколадо Бисквити Бонбони Embroideried Јапонски Морнар Долг Ракав

1524.96 DEN 1311.00

Симпатична Девојки Preppy JK Униформа Cardigans Цртан филм Чоколадо Бисквити Бонбони Embroideried Јапонски Морнар До

Есен, Зима Нерегуларни Жените Плетење Џемпер Патент Џебови Тенок одбиеме Јака Женска Волна Cardigans Преголеми 5XL Дама Врвот
 • Неодамнешно

Есен, Зима Нерегуларни Жените Плетење Џемпер Патент Џебови Тенок одбиеме Јака Женска Волна Cardigans Преголеми 5XL Дама Врвот

1276.32 DEN 906.00

големина упатствоГолеминаБиста(cm)Должина(cm)Рамо(cm)Должина На Ракав(cm )S10075 / 60М10676 / 61L11277 / 62XL11878 / 63XXL12479 / 63.53

SFFZ 2018 Нови Жените Плетени Џемпери Отвори Бод Секојдневен Памук, Лен Мешавина Удобно Cardigans Џемпер V Деколте, Лабава Грб
 • Неодамнешно

SFFZ 2018 Нови Жените Плетени Џемпери Отвори Бод Секојдневен Памук, Лен Мешавина Удобно Cardigans Џемпер V Деколте, Лабава Грб

3517.44 DEN 2111.00

SFFZ 2018 Нови Жените Плетени Џемпери Отвори Бод Секојдневен Памук, Лен Мешавина Удобно Cardigans Џемпер V Декол