Парична казна Стара Кина Сина и бела Рака-насликани Керамички сликарство Kungfu чај садови класичната уметност собирање и внатрешни декорации

Парична казна Стара Кина Сина и бела Рака-насликани Керамички сликарство Kungfu чај садови класичната уметност собирање и внатрешни

DEN 1656.00
-31 %
DEN 2399.52

Количина на стоки

Парична казна Стара Кина Сина и бела Рака-насликани Керамички сликарство Kungfu чај садови класичната уметност собирање и дома украси Сликата Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.
Производ Димензии : Тежина прибл : 570 грама
Максимална : 17 см( 7 инчи)
Ширина : 12 cm (4.7 инчи)
Бебе опис :
За нас :
Сите предмети се промоција на продажба во мојата продавница.Нашата цел е за вас да се врати во нашата продавница или препорачуваме нас!!
На предмети кои нашите продажба се сите оригиналната форма вистински предмети. Во овде, е производ се соберат, Ние имаме свои луѓе одат и collecte овие работи. тоа е добро рачно производство; објектот целосно експонати креативност дух и брилијантен култура. Има префинет форми и препознатлив стил. Големата уметност богатство! Тоа е многу исклучителна занаетот. Резба на телото одрази на возвишениот и вешти вештини. Ние collecte ги форма лични колектор. Имаме нашата продавница во кина. Па ако понудата на предмети и не го плати тоа. Ние ќе го испрати како е можно поскоро.
ПРЕВОЗОТ И ПРЕДАВАЊЕ
После уплата, ние ќе рок од 1 - 2 работни дена за испорака. Ние ќе поминат низ Кина, Хонг Конг Воздух парцела или E-mail Bao испратени до вас.Тоа е најсигурен и најбрз mail услугата во Кина.Брод за U. S. На 7-15 дена.Друга земја испорака обично трае 20-35 работни дена .
Повратни информации :
Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè да биде совршено. Но, работите понекогаш се случи. Би сакал, ако не е нешто во ред со нашето работење, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било повратни информации! Ние сакате да бидете 100% satified со вашата нарачка. Ако ви се допаѓа нив, ве молиме да се земе еден момент за да ни остави позитивен фидбек. Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на e Bay за нас ќе биде прифатена.
Услуги на клиентите :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да ми кажете ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи најдобри. комуникации.
И ние би сакал да се слушне од вас со било какви сугестии, прашања и/или проблеми.
Политика На Враќање :
7 денови 100% пари назад гаранција во случај.Целата превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачите.
1) точка не одговара опис точно :
а) дека не е опишан значителни дефекти,
б) се најде разлики на власт во случај јас гаранција за автентичноста (документирани експертски е заклучок потребен за наплата на процесот);
2) голема штета се случи во транзит (мора да одбие да го потпише и да го прифатат објект)
Ако било следниве околности се случи,ние нема да наплата на плаќање :
(1) Купувачот има промени својот ум или само сакате да се вратите објект без било каква причина се споменува во пари назад гаранција;
(2) Купувачот добил негативно мислење во однос на објект од некомпетентни извор;
(3) Пакетот се врати на мене од страна на поштенската служба, ова обично се случува кога некој не обезбеди точен поштенска адреса : во овој случај јас ќе го испратам пакет повторно по потврдата на адреса.

Среќно и Среќен Наддавање


Други карактеристики

Регионален Функција:
Кина
Тема:
Маскота

Најдобри понуди

Euopean секси жени мерилин монро печатење декоративни плочи home/хотел/салон уникатен дизајн керамички Посмодерна декоративни
 • Неодамнешно

Euopean секси жени мерилин монро печатење декоративни плочи home/хотел/салон уникатен дизајн керамички Посмодерна декоративни

863.52 DEN 820.00

Нашиот производ е направен од високоодделение кина, квалитетот на производите ги исполнуваат храна, но

36cm Среќа Пет Крави Керамички Украсни Плоча Кинески Голема Декорација Плоча Дрво База Порцелански Плоча Поставена Свадба Подарок
 • Неодамнешно

36cm Среќа Пет Крави Керамички Украсни Плоча Кинески Голема Декорација Плоча Дрво База Порцелански Плоча Поставена Свадба Подарок

8448.00 DEN 4308.00

Име : Среќа Fve Cattles Плоча нашата цел : најдобар квалитет,најдобра цена,најдобра услуга Големина : Кол 36cm Па

Античкиот Песна Династија порцелански сад,Мраз попуштат lotus сад,рачно изработени занаетчиски,најдобро е колекција & украс,
 • Неодамнешно

Античкиот Песна Династија порцелански сад,Мраз попуштат lotus сад,рачно изработени занаетчиски,најдобро е колекција & украс,

6539.52 DEN 5558.00

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна...

Модерната креативни керамички mural виси плоча ѕид декорација занаети Давање личност страна се насликани виси плочи
 • Неодамнешно

Модерната креативни керамички mural виси плоча ѕид декорација занаети Давање личност страна се насликани виси плочи

DEN 955.20

Модерната креативни керамички mural виси плоча ѕид декорација занаети Давање личност украси виси плочиМа

4 Антички Стар Кинески порцелан сад,Jian Печката, Рака-насликани три феникс Модели,најдобро е колекција & украс, Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

4 Антички Стар Кинески порцелан сад,Jian Печката, Рака-насликани три феникс Модели,најдобро е колекција & украс, Бесплатен превозот

4155.84 DEN 3532.00

Ти се гледа во порцелански вазна Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна...

Одри hephurn сликарство декоративни плоча дома ѕид виси јадење white&црна постер на ѕид оркестарот креативни керамички занает
 • Неодамнешно

Одри hephurn сликарство декоративни плоча дома ѕид виси јадење white&црна постер на ѕид оркестарот креативни керамички занает

911.52 DEN 866.00

Нашиот производ е направен од високоодделение кина , големина е од 8 инчи, цената вклучува украси додато

Парична казна Стариот Кинески порцелан насликани Глазура порцелански Вазни класичната уметност собирање и внатрешни декорации
 • Неодамнешно

Парична казна Стариот Кинески порцелан насликани Глазура порцелански Вазни класичната уметност собирање и внатрешни декорации

1775.52 DEN 1225.00

Парична казна Стариот Кинески порцелан насликани Глазура порцелански Вазни класичната уметност собир

Осум Среќен Исклучителна Тибетската Будизмот Месинг Резба Високи Првенство Моли Буда Полиран Свети Сад Дома Декорација
 • Неодамнешно

Осум Среќен Исклучителна Тибетската Будизмот Месинг Резба Високи Првенство Моли Буда Полиран Свети Сад Дома Декорација

844.32 DEN 726.00

Осум Среќен Исклучителна Тибетската Будизмот Месинг Резба Високи Првенство Моли Буда Полиран Свети Са

Античкиот SongDynasty порцелански сад,Боја борови бамбус сад,Рака-насликани занаети,Декорација,Собирање&Украс,Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Античкиот SongDynasty порцелански сад,Боја борови бамбус сад,Рака-насликани занаети,Декорација,Собирање&Украс,Бесплатен Превозот

6397.44 DEN 5438.00

Ти се гледа во порцелански сад Тоа е доста ретка и својот занает резба е многу уникатна Тоа покажува Кин

Jingdezhen Керамички Украсни Сина И Бела Пејзаж Чинија, Декорација Плоча Дрво База Куќа Порцелански Плоча Поставена Свадба Подарок
 • Неодамнешно

Jingdezhen Керамички Украсни Сина И Бела Пејзаж Чинија, Декорација Плоча Дрво База Куќа Порцелански Плоча Поставена Свадба Подарок

2976.00 DEN 1518.00

најдобар квалитет,најдобра цена,најдобра услугаГолемина : Кол 2 6 cmКинески Убава Пејзаж Senery Пакет се вкл

Гроздобер пјеро Fornasetti отпечатоци во плочи Уметност, Убавина Лице ЧЕРЕПОТ Обичај лос platos за уметност спалната соба дома
 • Неодамнешно

Гроздобер пјеро Fornasetti отпечатоци во плочи Уметност, Убавина Лице ЧЕРЕПОТ Обичај лос platos за уметност спалната соба дома

360.00 DEN 342.00

Нашиот производ е направен од високоодделение коска кина, квалитетот на производите ги исполнуваат хра

2 Антички MingDynasty порцелански сад,Сина и бела боја двојно феникс сад,Рака-насликани занаети,Собирање&Украсување
 • Неодамнешно

2 Антички MingDynasty порцелански сад,Сина и бела боја двојно феникс сад,Рака-насликани занаети,Собирање&Украсување

5603.52 DEN 4595.00

Драг пријател, Што се гледа стара C hinese Убава порцелан Тоа е многу ретка, и порцелан е уникатен Тоа го пок