9 компјутери Коса Antistatic Чешел Сет За Коса Салон, Берберот Фризерски Чешел Во Различни Дизајн Професионални Коса Јаглерод Чешел V-10

9 компјутери Коса Antistatic Чешел Сет За Коса Салон, Берберот Фризерски Чешел Во Различни Дизајн Професионални Коса Јаглерод

DEN 428.00
-10 %
DEN 475.20

Количина на стоки


9 компјутери Коса Antistatic Чешел Сет За Коса Салон, Берберот Фризерски Чешел Во Различни Дизајн Професионални Коса Јаглерод Чешел V-10
1. да се направи на ABS + јаглерод материјал, издржлив употреба;топлина resistent добро;
2. фабриката за директна продажба , со висок квалитет
3. Професионален дизајн,
4. приватна логото печати и прилагодено боја се достапни;
5. ОЕМ
6. 9pcs/многу, секој модели 1pcs;


Други карактеристики

Тип На Објект:
чешел
Материјал:
Пластични
Големина:
15-23cm
Број На Модел На:
V-10
Функција:
Коса За Сечење, Чешел
useage:
haircutting
Сет:
9 компјутери чешли
превозот:
3 дена
Трговија на големо:
2 Поставете
боја:
Сина
ОЕМ:
на располагање
Gurrantee:
1 недела
is_customized:
Yes
Материјал:
Карбонски Влакна

Најдобри понуди

Бела Боја Јаглерод Опашка Чешел За Фризер, 10 Компјутери Фризерски Antistatic Чешел Т-10 Во Јаглерод Влакна Коса За Сечење Чешел
 • Неодамнешно

Бела Боја Јаглерод Опашка Чешел За Фризер, 10 Компјутери Фризерски Antistatic Чешел Т-10 Во Јаглерод Влакна Коса За Сечење Чешел

475.20 DEN 418.00

Бела Боја Јаглерод Опашка Чешел За Фризер, 10 Компјутери Фризерски Antistatic Чешел Т10 Во Јаглерод Влакна Кос

Про Салон Нерѓосувачки Челик Виткање Пракса Обука Пеперутка Стил Нож Чешел Стил Алатки Црна/Сребрена Кул косата
 • Неодамнешно

Про Салон Нерѓосувачки Челик Виткање Пракса Обука Пеперутка Стил Нож Чешел Стил Алатки Црна/Сребрена Кул косата

133.92 DEN 108.00

6699Про Салон Нерѓосувачки Челик Виткање Пракса Обука Пеперутка Стил Нож Чешел Стил Алатки Црна / Сребрен

Црна Свиња Наежвам Коса Четка Во Гребло Четка за Коса, Масажа на Скалпот Четка За Коса Салон, Црна Гребло Наежвам Коса Четка
 • Неодамнешно

Црна Свиња Наежвам Коса Четка Во Гребло Четка за Коса, Масажа на Скалпот Четка За Коса Салон, Црна Гребло Наежвам Коса Четка

364.80 DEN 321.00

Црна Свиња Наежвам Коса Четка Во Гребло Четка за Коса, Масажа на Скалпот Четка За Коса Салон, Црна Гребло

Професионални намали уметност алатки коса Bakelite чешел сет, Висока температура отпорни АНА чешли antistatic чешли сет за стилисти
 • Неодамнешно

Професионални намали уметност алатки коса Bakelite чешел сет, Висока температура отпорни АНА чешли antistatic чешли сет за стилисти

1200.00 DEN 1080.00

Професионални намали уметност алатки коса Bakelite чешел сет, Висока температура отпорни АНА чешли antistatic ч

1pcs 22.5*5cm Виолетова Коса Стил Најдобри Евтини Професионални Круг Брановидна Кадрава Стил Грижа Виткање Коса Салон за Убавина
 • Неодамнешно

1pcs 22.5*5cm Виолетова Коса Стил Најдобри Евтини Професионални Круг Брановидна Кадрава Стил Грижа Виткање Коса Салон за Убавина

352.80 DEN 264.00

Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет на DIY коса потреба Повеќе нежна и помек допир од други норм

10 Компјутери Set Професионални Фризерски Опашка Чешел Во Бела Боја, Берберот Коса За Сечење Јаглерод Чешел Т-11 Анти-Статички
 • Неодамнешно

10 Компјутери Set Професионални Фризерски Опашка Чешел Во Бела Боја, Берберот Коса За Сечење Јаглерод Чешел Т-11 Анти-Статички

475.20 DEN 404.00

10 Компјутери Set Професионални Фризерски Опашка Чешел Во Бела Боја, Берберот Коса За Сечење Јаглерод Чеш

1pc Спречи статични коса четка за синтетички влакна не метежот клип продолжување перика розова чешел стил алатки
 • Неодамнешно

1pc Спречи статични коса четка за синтетички влакна не метежот клип продолжување перика розова чешел стил алатки

DEN 143.52

1pc Спречи статични челик четка за коса синтетички влакна клип продолжување перика не метежот розова чеш

5pcs Сива Тркалезна Четка Косата Висок Квалитет Удобно Барел Виткање Четка Чешел Про Фризерски Салон Чешли За Стилизирање Алатка
 • Неодамнешно

5pcs Сива Тркалезна Четка Косата Висок Квалитет Удобно Барел Виткање Четка Чешел Про Фризерски Салон Чешли За Стилизирање Алатка

1377.12 DEN 964.00

HB0011918Ако сте берберот или hairstylist, ова 5in1 круг коса четка во собата ќе биде најдобар асистент за вас! Што ќ

Топлина Отпорни И Antistatic V Директно Чешел Патен Дизајн На Косата Директно Чешел Идеален За Долга Коса Фризер Стил Чешел V-08
 • Неодамнешно

Топлина Отпорни И Antistatic V Директно Чешел Патен Дизајн На Косата Директно Чешел Идеален За Долга Коса Фризер Стил Чешел V-08

326.40 DEN 294.00

Топлина Отпорни И Antistatic V Директно Чешел Патен Дизајн На Косата Директно Чешел Идеален За Долга Коса Фри

Mythus Пластични Овална Коса Професионална Четка За Коса Кадрава Четка Со Свиња Наежвам Antistatic Отпорни На Топлина Фризерски
 • Неодамнешно

Mythus Пластични Овална Коса Професионална Четка За Коса Кадрава Четка Со Свиња Наежвам Antistatic Отпорни На Топлина Фризерски

331.20 DEN 282.00

MythПластични Овална Коса Професионална Четка За Коса Кадрава Четка Со Свиња Наежвам Antistatic Отпорни На То

Лажица форма 18CM анти-статички масажа чешел унисекс detangle hairbrush за фризерски грижа што ја косата алатка во салон
 • Неодамнешно

Лажица форма 18CM анти-статички масажа чешел унисекс detangle hairbrush за фризерски грижа што ја косата алатка во салон

2042.40 DEN 1348.00

Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!Секој производ можете да го понудат

Керамички Зацврстување Чешел Двојно Двострано Коса Четка Менгеме Фризерски Природни Влакна Наежвам Чешел Hairstylig Алатка hairbrushes
 • Неодамнешно

Керамички Зацврстување Чешел Двојно Двострано Коса Четка Менгеме Фризерски Природни Влакна Наежвам Чешел Hairstylig Алатка hairbrushes

419.04 DEN 356.00

13880Керамички Зацврстување Чешел Двојно Двострано Четка Стегач За Коса Фризерски Природни Влакна Наежв

Најлон/Свиња Овална Перница Четка Карактеристики топлина-отпорни на Коса и чешел Свиња влакната помогне да се еднакво дистрибуирате
 • Неодамнешно

Најлон/Свиња Овална Перница Четка Карактеристики топлина-отпорни на Коса и чешел Свиња влакната помогне да се еднакво дистрибуирате

DEN 383.52

1 Русија за да се добие целосното име, ве молиме потврдете го името на примачот 2 бидејќи тоа е прирачник

1 парче професионални Модни Свиња Наежвам Коса Четка со Најлон Стап, Црна и кафеава Боја на Косата Професионална Четка
 • Неодамнешно

1 парче професионални Модни Свиња Наежвам Коса Четка со Најлон Стап, Црна и кафеава Боја на Косата Професионална Четка

DEN 298.56

1 парче професионални Модни Свиња Наежвам Коса Четка со Најлон Стап, Црна и кафеава Боја на Косата Четка

Топлина Отпорни Antistatic Дрво Коса Тркалезна Четка Со Најлон Заби И Бела Наежвам 3 Големини Дрвени Фризерски Круг Кадрава Чешел
 • Неодамнешно

Топлина Отпорни Antistatic Дрво Коса Тркалезна Четка Со Најлон Заби И Бела Наежвам 3 Големини Дрвени Фризерски Круг Кадрава Чешел

278.40 DEN 256.00

MythПро 1 Компјутер 25мм Фризерски Кадрава Четка Отпорни на Топлина Керамички Влакна Тркалезна Четка Со На

Занаетите Дрвени Круг се Справи со Сандала на Косата Чешли Природни Сандаловина парична Казна Чешел Анти-Статички Грижа @ME88
 • Неодамнешно

Занаетите Дрвени Круг се Справи со Сандала на Косата Чешли Природни Сандаловина парична Казна Чешел Анти-Статички Грижа @ME88

278.88 DEN 228.00

Занаетите Дрвени Круг се Справи со Сандала на Косата Чешли Природни Сандаловина парична Казна Чешел Ан

19CM Смола Материјал Професионални Берберот Фризура Чешел Висок Квалитет Нераскинливо Сечење Чешел За Коса 10pcs/Многу Салон
 • Неодамнешно

19CM Смола Материјал Професионални Берберот Фризура Чешел Висок Квалитет Нераскинливо Сечење Чешел За Коса 10pcs/Многу Салон

427.20 DEN 384.00

19 CM Смола Материјал Професионални Берберот Фризура Чешел Висок Квалитет Нераскинливо Сечење Чешел За К

Магијата Microfibre Косата Сува Четка Брз Абсорбента Сушење на Коса и Чешел За Жените D995 Микро Влакна Долго за Нега на Коса
 • Неодамнешно

Магијата Microfibre Косата Сува Четка Брз Абсорбента Сушење на Коса и Чешел За Жените D995 Микро Влакна Долго за Нега на Коса

374.40 DEN 337.00

Магијата Microfibre Косата Сува Четка Брз Абсорбента Сушење На Коса И Чешел За Жените D995 Микро Влакна Долго З

5pcs Различни Големини Сива Фризерски Четка Алатка Чешел Круг Барел Виткање Гума Четка Чешел Професионални Берберот Салон Материјали
 • Неодамнешно

5pcs Различни Големини Сива Фризерски Четка Алатка Чешел Круг Барел Виткање Гума Четка Чешел Професионални Берберот Салон Материјали

1439.52 DEN 1008.00

HB0011918Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Сива Рачка Материјал : Пластични Барел мате