SIBAOLU Електростатско Чиста Облека Прашина Четка Влакната Сува Четка за Чистење со Четка Косата Четка Lint Смена домашно Милениче Коса Почиста

SIBAOLU Електростатско Чиста Облека Прашина Четка Влакната Сува Четка за Чистење со Четка Косата Четка Lint Смена домашно Милениче

DEN 165.00
-20 %
DEN 206.40

Количина на стоки


Карактеристики : 1. Важечки за сите видови на волна и кашмир, плетени ткаенини и други видови на текстилни ткаенини, 2. Лесно леплива lint, прашина и влакна, лесно чистење темна облека. 3 Лесно се отстрани миленичиња коса на троседот, тепих, лист, облека 4. Лесно се реши проблемот на lint на платно по перење 5. Се грижи за кашмир ткаенини, на кашмир влакна е насочен ориентација, четка може да се направи вашиот кашмир влакна мазна и чиста, која е кашмир специјална четка. Пакет : 1 x четка


Други карактеристики

Број На Модел На:
QMS01
Стил:
Рака
Материјал:
Пластични
Употреба:
облека
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
SIBAOLU
Тип:
облека, четка

Најдобри понуди

Keythemelife Ролетни Прозорец Почиста Завеса Почиста клима уред Штекер за Чистење со Четка Отворање Прашина четка C4
 • Неодамнешно

Keythemelife Ролетни Прозорец Почиста Завеса Почиста клима уред Штекер за Чистење со Четка Отворање Прашина четка C4

186.24 DEN 149.00

Ролетни Прозорец Почиста Завеса Почиста клима уред Штекер Почиста Мултифункционален Чистење со Четка

1Pcs Мулти-функција жлебот за чистење со четка за Чистење на прозорецот шлиц Алатки Кујна Бања Housecleaning Материјали 6z-bb051
 • Неодамнешно

1Pcs Мулти-функција жлебот за чистење со четка за Чистење на прозорецот шлиц Алатки Кујна Бања Housecleaning Материјали 6z-bb051

124.32 DEN 81.00

Answer : ___________________________ Note : 1pcs=1orderПроизвод големина : за 20 * 7 * 2 cmИме : мило четка за чистењеБоја : бела, порток

1PC Нови Пристигнување 7 Боја Креативни TRP Мулти Насоки Тоалет Четка за Перење Соба Ритам Почиста Четка Дома Чисти OK (ок) 188
 • Неодамнешно

1PC Нови Пристигнување 7 Боја Креативни TRP Мулти Насоки Тоалет Четка за Перење Соба Ритам Почиста Четка Дома Чисти OK (ок) 188

DEN 575.52

Член Име : Тоалет Четка во Собата Материјал : ПП Пластични+TRP Големина : 42 X13 CM Боја : како прилог Стил : како

Висок квалитет на мултифункционален цеди вода тип тоалет за Чистење со Четка Бања Четка за Чистење,Бесплатен превозот.
 • Неодамнешно

Висок квалитет на мултифункционален цеди вода тип тоалет за Чистење со Четка Бања Четка за Чистење,Бесплатен превозот.

DEN 239.04

Карактеристики : 100% нов и висок квалитетКреативен дизајн мека и лесно да се чисти, нема да му наштети на

8.3 cm* 3 cm трговија на Големо Мултифункционален Мек Сунѓер за Миење на Садот за Чистење со Четки 6 пакети/Многу
 • Неодамнешно

8.3 cm* 3 cm трговија на Големо Мултифункционален Мек Сунѓер за Миење на Садот за Чистење со Четки 6 пакети/Многу

1056.00 DEN 1003.00

Точка Бр : дома градина006 Материјал : сунѓерот Производ големина : 8.3 cm**3 cm Тежина : 65g / пакет Пакетот вклуч

360 степени Чисти 6CM Дебели Прозорец Стакло Wiper Двојно Страна Магнетни Прозорец Почиста NdFeB Магнетни Стакло се Фаќа Четка
 • Неодамнешно

360 степени Чисти 6CM Дебели Прозорец Стакло Wiper Двојно Страна Магнетни Прозорец Почиста NdFeB Магнетни Стакло се Фаќа Четка

DEN 1204.32

Двојно Страна На Прозорецот Чистење Магнети Стакло Wiper Прозорец На Волшебникот Површината Почиста Четк

50 парчиња Силиконски Четка Магија Чинија Сад за Миење за Чистење со Четки Готвење Алатка за Почиста Сунѓери Перење Влошки Кујнски
 • Неодамнешно

50 парчиња Силиконски Четка Магија Чинија Сад за Миење за Чистење со Четки Готвење Алатка за Почиста Сунѓери Перење Влошки Кујнски

4752.00 DEN 3802.00

Силиконски Четка Магија Чинија Сад Тенџере Пан Измијте За Чистење Со Четки Готвење Алатка За Почиста Су

5pcs со Висок Квалитет Преносни Мултифункционален Очила очила за сонце Ткаенина за Чистење Микрофибер Избрише Eyeglass Почиста
 • Неодамнешно

5pcs со Висок Квалитет Преносни Мултифункционален Очила очила за сонце Ткаенина за Чистење Микрофибер Избрише Eyeglass Почиста

238.56 DEN 224.00

Име : Мултифункционален преносни очила избришеДимензии : должина 7cm, ширина 2cmТежина : 10gКарактеристики :

Smartlife Дома Материјали Меки Shutter Завеса За Чистење Со Четка Нечистотија Чистење На Отворите За Вентилација Агол Бања Четка
 • Неодамнешно

Smartlife Дома Материјали Меки Shutter Завеса За Чистење Со Четка Нечистотија Чистење На Отворите За Вентилација Агол Бања Четка

DEN 201.60

Smartlife Дома Материјали Меки Shutter Завеса За Чистење Со Четка Нечистотија Чистење На Отворите За Вентилаци

Домашно милениче Мачка Чешел Четка Ѕид Агол Масажа Уредот Само Groomer со Catnip Куче, Мачка Отстранување на Влакна Четка Чешел
 • Неодамнешно

Домашно милениче Мачка Чешел Четка Ѕид Агол Масажа Уредот Само Groomer со Catnip Куче, Мачка Отстранување на Влакна Четка Чешел

DEN 162.72

100% Сосема Нов и висок квалитетНовата играчка од страна на kitty начин на живот дизајн, исто така опремен со

Високо Квалитетен Тоалет Четка Поставите Среќа Слон Креативни Уникатна Бања Исклучителна Тоалет Четка За Чистење
 • Неодамнешно

Високо Квалитетен Тоалет Четка Поставите Среќа Слон Креативни Уникатна Бања Исклучителна Тоалет Четка За Чистење

834.72 DEN 759.00

Материјал : Пластични + КерамикаБоја : БелаГолемина : Околу 35*13cmТежина : 600gПакет Inlcude : 1*Слон Тоалет ЧеткаС

1pc Автомобил Авто Мото Центри Пневматик Четка за Чистење Прашина Тркала Гуми за Перење Алатки Тркало на Автомобилот за Чистење
 • Неодамнешно

1pc Автомобил Авто Мото Центри Пневматик Четка за Чистење Прашина Тркала Гуми за Перење Алатки Тркало на Автомобилот за Чистење

273.60 DEN 192.00

1pc Автомобил Авто Мото Центри Пневматик Четка за Чистење Прашина Тркала Гуми за Перење Алатки Тркало на