KULLA нови пристигнување топла продажба пета ballroom танго латинска танц чевли за жени танц салса чевли со висока револвер возрасни мека outsole

KULLA нови пристигнување топла продажба пета ballroom танго латинска танц чевли за жени танц салса чевли со висока револвер возрасни

DEN 646.00
-50 %
DEN 1291.20

Количина на стоки


Внимание Ве Молам! ! !
Сите наши големина е во зависност од вашиот метри должина ,па ве Молиме проверете внимателно и со големината на табелата или контактирајте со нас пред да се направи нарачката.ние може да ги разменат чевли ако одберете погрешен големина(по добивање на чевли),но ми е жал што ќе треба да ги сноси shippment такса.Ви благодариме за вашиот разбира.
( Ве МОЛИМЕ : мерка нозете должина ОКОЛУ CM пред да кликнете на големина )
Транспорт
Ние ќе брод со превозот метод сте ја одбрале,обично САД,велика БРИТАНИЈА,Канада,Австралија,и повеќето Европски земји се брза,јужна америка,Блискиот Исток,Африка се обично малку бавен,за оние земји usualy можете да не контактирате за решение по околу 45-60days.
Повратни информации, И По-продажбата
ние ќе бидеме благодарни ако може да потрае неколку mintues да ни остави пет ѕвездички позитивни повратни информации од вас се задоволни со нашите производи и нашата работа.и ако ви треба било каква помош,ве Молиме контактирајте со нас слободно.Пред да остави негативни повратни информации. Ве молиме да ни даде шанса да ви помогне да го решат проблемот ќе се исполнат,ние мора да ќе ви помогнат да се реши.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Q1 : Како да се избере вистинската големина? А1 : Постојат многу видови на sizecgarts во светот,ве Молиме мерка нозете должина и chooes правото откако според нашите големина на табелата. Q2 : Зошто yther не е следење на информации по испорака? А2 : Обично треба да чекате неколку дена по испорака,затоа што ние обично треба да брод на Пекинг прво,ви благодариме за вашето разбирање. Q3 : Ако јас се користи иста ID истата адреса цел на многу елементи во една цел или повеќе наредби,како тие ќе се испраќаат? A3 : Обично доколку наредбата време,ID,адреса се исти ,ние ќе брод нив tigether во една парцела,не контактирате доколку ви треба за нив да биде предаден одделно. Q4 : Може ли да се откажете цел или промена на редослед по испорака? A4 : Бидејќи парцела е веќе на пат,ние не може да промените било информации или дури и да престане тоа,ви благодариме за вашето разбирање. П5 : Зошто јас жаргон добие мојата цел по толку долго време? А5 : CPAM понекогаш е малку нестабилен,понекогаш ќе биде бавно неочекувано.можете да не контактирате за решение, или можете да контактирате со нас за побрзо превозот пред пратката, Q6 : какво е вашето враќање&политика за наплата? A6 : Ние обично нудат целосна наплата за оштетени или неисправни производи,Но обично делумно рефундирање,намалување или дури и повторно да испратите објекти за други ситни грешки,ви благодариме за вашето разбирање KULLA нови пристигнување топла продажба пета ballroom танго латинска танц чевли за жени танц салса чевли со висока револвер возрасни мека outsole KULLA нови пристигнување топла продажба пета ballroom танго латинска танц чевли за жени танц салса чевли со висока револвер возрасни мека outsole KULLA нови пристигнување топла продажба пета ballroom танго латинска танц чевли за жени танц салса чевли со висока револвер возрасни мека outsole


Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 7, 7.5, 8.5
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Затворање Тип:
Еластична бенд
Insole Материјал:
ЕВА
Декорација:
Цвеќиња
Бренд Име:
KULLA
Пета Тип:
Скок Потпетици
Пета Висина:
Ниска (3/4 до 1 1/2)
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Број На Модел На:
L64
Outsole Материјал:
TPR
Датум На Издавање:
Summer2016
Горниот Материјал:
Платно

Најдобри понуди

Ballroom чевли девојки латинска танц чевли жена Фудбалскиот Танго деца BD 110 Современи Увозот на СТП Црвено Црн пета 7.5 cm
  • Неодамнешно

Ballroom чевли девојки латинска танц чевли жена Фудбалскиот Танго деца BD 110 Современи Увозот на СТП Црвено Црн пета 7.5 cm

3791.52 DEN 1896.00

Ballroom чевли девојки латинска танц чевли жена Фудбалскиот Танго деца BD 110 Современи Увозот на СТП Црвено Ц

Нови Месо Тен Сатен Кристал Кристал Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли латинска Танц Чевли за Танцување Чевли СИТЕ Големина
  • Неодамнешно

Нови Месо Тен Сатен Кристал Кристал Фудбалскиот Танго Ballroom Танцува Чевли латинска Танц Чевли за Танцување Чевли СИТЕ Големина

1967.52 DEN 1357.00

Категорија Ballroom, латинска Родова жените Место на Потекло произведени во Кина Материјали Сатен+Кристал O

Танц Чевли Девојка Висока Uppe Возрасни Деца Платно Џез Чизми Нова Пракса Чевли Мека Дното Танц Чевли Балет Чевли Жените Модерна
  • Неодамнешно

Танц Чевли Девојка Висока Uppe Возрасни Деца Платно Џез Чизми Нова Пракса Чевли Мека Дното Танц Чевли Балет Чевли Жените Модерна

1295.52 DEN 648.00

Девојка Голема помош Возрасни Деца платно Џез чизми Нова Пракса чевли Мека дното танц чевли Балет чевли

607 Висок квалитет на нови доаѓањето на големо девојки Деца/дете/деца ballroom танго фудбалскиот латино танц чевли ниска пета
  • Неодамнешно

607 Висок квалитет на нови доаѓањето на големо девојки Деца/дете/деца ballroom танго фудбалскиот латино танц чевли ниска пета

1183.68 DEN 639.00

Обезбедување на квалитет на Директни производители, специјализирана во производство на чевли повеќе о

Црна Жените латински Чевли Фудбалскиот Ballroom Танцува Чевли за Дами Сатен Мека Единствен Кориснички Потпетици GM004
  • Неодамнешно

Црна Жените латински Чевли Фудбалскиот Ballroom Танцува Чевли за Дами Сатен Мека Единствен Кориснички Потпетици GM004

DEN 2016.00

5 Видови на пета висина може да бидат избрани : 4.5 cm, 6cm, 7.5 cm, 8cm и 8.5 cm; Затворен или отворен стил може да биде

Големина 24-41 Нови Година Девојки Деца Жените танц чевли Танго Фудбалскиот латино Танц Чевли Ниска Пета Црна, Сребрена
  • Неодамнешно

Големина 24-41 Нови Година Девојки Деца Жените танц чевли Танго Фудбалскиот латино Танц Чевли Ниска Пета Црна, Сребрена

1183.68 DEN 639.00

Обезбедување на квалитет на Директни производители, специјализирана во производство на чевли повеќе о

Висок Квалитет на Вистинска Кожа Жена Модерна латинска Ballroom Танцува Чевли 4.5-8.5 cm Висока Пета Фудбалскиот Ballroom Танцува
  • Неодамнешно

Висок Квалитет на Вистинска Кожа Жена Модерна латинска Ballroom Танцува Чевли 4.5-8.5 cm Висока Пета Фудбалскиот Ballroom Танцува

DEN 2088.00

Висок Квалитет на Вистинска Кожа Жена Модерна латинска Ballroom Танцува Чевли 4.58.5 cm Висока Пета Фудбалскио

Ритмичка Гимнастика Чевли Мека Половина Чорапи Ballroom Уметност Салата Додатоци Еластична Танц Чевли Гимнастика 2 Бои
  • Неодамнешно

Ритмичка Гимнастика Чевли Мека Половина Чорапи Ballroom Уметност Салата Додатоци Еластична Танц Чевли Гимнастика 2 Бои

136.32 DEN 136.00

Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 Пар x Танцување Чевли (без мало пакет) Испорака : Кога ќе нарачате,ве м