YACKALASI 10 Парчиња/Многу Злато Трим Цвет Чипка Appliqued Бел Вез Закрпи Железо На Злато и Сребро 32cm*5cm

YACKALASI 10 Парчиња/Многу Злато Трим Цвет Чипка Appliqued Бел Вез Закрпи Железо На Злато и Сребро 32cm*5cm

DEN 614.00
-12 %
DEN 698.40

Количина на стокиДруги карактеристики

боја:
Мешавина На Злато Сребро.
Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Чипка
Ширина:
32cm*5cm
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Извезена
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Златото Се Намали Цвет Чипка Appliqued Бел Вез Закрпи Железо На Злато
Бренд Име:
Yackalasi
Материјал:
100% Полиестер
Златото Се Намали Цвет Чипка Appliqued Бела Ем:
Златото Се Намали Цвет Чипка Appliqued Бел Вез Закрпи Железо На Злато

Најдобри понуди

Горниот крај Луксузен Nave Сина рачно производство Beaded француски Tulle Везени sequins чипка ткаенина за свадба се облекуваат
  • Неодамнешно

Горниот крај Луксузен Nave Сина рачно производство Beaded француски Tulle Везени sequins чипка ткаенина за свадба се облекуваат

DEN 2640.00

Материјал : рачно изработени nave сина tulle 3d sequins Чипка Ткаенина Реден број FB0062 Ткаенина широк ширина : 135cm Н

14cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3318
  • Неодамнешно

14cm бела чипка памук везови чипка француска чипка лента ткаенина guipure diy скратува искриват плетење шиење Додатоци3318

114.24 DEN 108.00

Напомена : 1 двор = 0.9144 метар.Име на производ : 14cm ширина од 100% Памук ткаенини Embroid ЧипкаПроизводот НЕ : 3318О

Африкански француска Чипка Ткаенина со sequins Висок Квалитет на Африкански Tulle Чипка Ткаенина со sequins 5yards бела sequin
  • Неодамнешно

Африкански француска Чипка Ткаенина со sequins Висок Квалитет на Африкански Tulle Чипка Ткаенина со sequins 5yards бела sequin

3918.72 DEN 2351.00

3220469557765002 Нови Пристигнување дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дво

5 Дворови/pc врвот продажба црвениот цвет шема африкански вода растворлив чипка ткаенина везови француски guipure чипка за партија
  • Неодамнешно

5 Дворови/pc врвот продажба црвениот цвет шема африкански вода растворлив чипка ткаенина везови француски guipure чипка за партија

3936.00 DEN 2637.00

Добредојдовте на нашата продавница,Уживајте во вашата шопинг !Ако имате било какви прашања на нашите пр

Smiry 1pc Прекрасен Цвет Нето Предиво Везови Чипка Јака рачно изработени Африкански Чипка Ткаенина За Облека Материјали Деколте
  • Неодамнешно

Smiry 1pc Прекрасен Цвет Нето Предиво Везови Чипка Јака рачно изработени Африкански Чипка Ткаенина За Облека Материјали Деколте

153.12 DEN 115.00

1)име на Производ : Чипка Јака / Чипка Ткаенина2)Материјал : НетоПредиво / Полиестер3)Големина : 32 * 32 (cm)4)Б

бела кабелот чипка намали со scalloped рабови, Alencon Чипка намали со благодатта флорални, двојно scallops corded чипка, 1 двор
  • Неодамнешно

бела кабелот чипка намали со scalloped рабови, Alencon Чипка намали со благодатта флорални, двојно scallops corded чипка, 1 двор

DEN 264.00

ЗА ПРОИЗВОДИТЕВРВЕН КВАЛИТЕТ МОЖЕ ДА СЕ НАЈДАТ НА СВЕТСКИОТ ПАЗАР! Abosolutely прекрасна чипка ткаенина и со

15yards Venise Чипка намали свадба DIY направена за шиење полиестер чипка трговија на големо 6cm blackWater растворливи Techics
  • Неодамнешно

15yards Venise Чипка намали свадба DIY направена за шиење полиестер чипка трговија на големо 6cm blackWater растворливи Techics

1151.52 DEN 1094.00

Да бидам искрен, јас сум навистина среќен што ти се во посета на мојот продавница, и јас сум подготвен да

15 CM розова Ласерски sequined Дополнителните средување на чипка За латинска Танц Фустан,sequin Дополнителните скратува 10 метри/многу
  • Неодамнешно

15 CM розова Ласерски sequined Дополнителните средување на чипка За латинска Танц Фустан,sequin Дополнителните скратува 10 метри/многу

2130.24 DEN 1683.00

Напомена : Ве молиме овозможи 13ММ грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид

Нови Пристигнување Црна Боја Африкански Bazin Riche Getzner Ткаенина Со Монистра Кабелот Чипка Ткаенина Африкански Гвинеја Brocade
  • Неодамнешно

Нови Пристигнување Црна Боја Африкански Bazin Riche Getzner Ткаенина Со Монистра Кабелот Чипка Ткаенина Африкански Гвинеја Brocade

3024.00 DEN 2752.00

Контактното Пакување : 5 дворови / polybag,15 метри / пакетМинимална цел количество : 5yards за акции,100yards по боја

Бесплатен Превозот Швајцарската кабелот чипка Африкански guipure француска чипка ткаенина Висок Квалитет Нето Чипка Sequins tulle
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Швајцарската кабелот чипка Африкански guipure француска чипка ткаенина Висок Квалитет Нето Чипка Sequins tulle

4361.28 DEN 3009.00

.9254245773833000 ТОПЛА ПРОДАЖБА дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот