Модата жените се Обратат До Rib Точка Волна Мешавина Долго Коленото Висока Зима и Топло Подигање топли Чорапи

Модата жените се Обратат До Rib Точка Волна Мешавина Долго Коленото Висока Зима и Топло Подигање топли Чорапи

DEN 138.00
-0 %
DEN 138.24

Количина на стоки

Модата жените се Обратат До Rib Точка Волна Мешавина Долго Коленото Висока Порибување на Зимата е Топло Подигање Чорапи
Овој пар на зимата се подигне чорапи се изработуваат од волна мешавина со пресврт до стил, кој може да се спарите со хулахопки, leggings, здолништа, тесни фармерки за слатка атмосфера изглед.
Пол : Жените
Стил : Мода
Се користи за : Подигање Чорапи
Материјал : Волнени Мешавина
Трикотаж Големина : Една Големина
Големина : Една Големина (Одговара Нога Големина 5-9)
Се применува за да се Сезона : Пролет, Есен, Зима
Чорапи Функционални Цели : Дише, Deodorization, Антибактериски
Погодна за жени, совршен подарок за себе или за пријатели.
Забелешка : сликата прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од достапните многу. Слики може да се појави поголем на вашиот екран. Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.
Пакет Се Вклучени :
1 Пар на Подигање на Чорапи
1. Ние прифаќаме Alipay, Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција затворени, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. И плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји)
2. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по расчисти исплата.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА со вашиот Превозот адреса.
4. Обичај, даноци и данок на додадена вредност не се вклучени во точка цена и превозот надомест.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Ние ќе им даде целосна наплата доколку ставката што сте ја примиле е различна од опис.
2. Враќање на средствата ќе бидат дадени по што доби назад објект квалитет парична казна. Ве молиме контактирајте со нас пред превозот секој предмети назад.
3. Испраќачот трошоците за превозот не се врати, и врати превозот цена треба да се плати во вашата страна.
4. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
Ние сме вид и искрен продавач кој одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! И се надеваме дека нашите секоја клиенти ќе уживаат во нивната среќен шопинг од мојот Aliexpress продавница.
Повратни информации е многу важно за нас.Ние ќе одиме преку нашата повратни информации датотека во редовна период, и ќе остави позитивни повратни информации за сите наши вид клиенти.
Ако сте среќни со набавките тука, 5 ѕвезди оценка позитиви ќе биде прифатена.
И ако имате било какви прашања во врска со која било трансакција, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.


Други карактеристики

Материјал:
Памук Мешавини,Полиестер
Број На Модел На:
33640
Објектот Должина:
9 cm
Sock Тип:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард

Најдобри понуди

5pair=10pcs Топло, Удобно Памук Мешавини Девојка Жените Чорапи Глуждот Ниска Женски Чорапи Невидливи Жена Чорапи Chaussettes
 • Неодамнешно

5pair=10pcs Топло, Удобно Памук Мешавини Девојка Жените Чорапи Глуждот Ниска Женски Чорапи Невидливи Жена Чорапи Chaussettes

184.32 DEN 120.00

5pair=10pcs Топло, Удобно Памук Мешавини Девојка Жените Чорапи Глуждот Ниска Женски Чорапи Невидливи Жена Чо

5 Пара/многу Памучни Чорапи Дами Лето Симпатична Фокс Шема Бонбони Боја Брод Чорапи Глуждот Чорапи за Жените Чорапи Влечки Бренд
 • Неодамнешно

5 Пара/многу Памучни Чорапи Дами Лето Симпатична Фокс Шема Бонбони Боја Брод Чорапи Глуждот Чорапи за Жените Чорапи Влечки Бренд

815.52 DEN 481.00

Чорапи ЖениПродавачот Попуст На сите производиЌе добиете $1.00 исклучување на нарачки над НАС $18.00Ќе доби

Бебе чорапи чевли Девојка Момче Чевли Новороденче Moccasins attipas истиот дизајн Против пролизгување деца обувки дише 8 стил
 • Неодамнешно

Бебе чорапи чевли Девојка Момче Чевли Новороденче Moccasins attipas истиот дизајн Против пролизгување деца обувки дише 8 стил

238.08 DEN 191.00

Бебе чорапи чевли Девојка Момче Чевли Новороденче Moccasins attipas истиот дизајн Против пролизгување деца обу

Адвокатско Најлон Чорапи свила Жакард Шарени Чиста Секси Формално фустан suirt чорапи за Машки Геј секси Чорапи Колекција на
 • Неодамнешно

Адвокатско Најлон Чорапи свила Жакард Шарени Чиста Секси Формално фустан suirt чорапи за Машки Геј секси Чорапи Колекција на

368.64 DEN 313.00

Welcomt на Нашата ПродавницаАдвокатско Најлон Чорапи свила Жакард Шарени Чиста Секси Формално фустан suirt ч

2017 Сосема Нов 5 Парови Нано Сребро Памучни Чорапи Мода Обичните Анти-Бактериски Deodorant Лето Црна, Бела Сина машки Чорапи
 • Неодамнешно

2017 Сосема Нов 5 Парови Нано Сребро Памучни Чорапи Мода Обичните Анти-Бактериски Deodorant Лето Црна, Бела Сина машки Чорапи

559.20 DEN 425.00

За Нас имаме нашата фабрика и дизајн тим имаме нашиот бренд "DAYBREAK ОКЕАН" Ние ќе се фокусираме на мажите ч

5 Пара/Многу Нови Пристигнување Памук машки Чорапи Секојдневен Бизнис Мрежа машки Чорапи Зима и Топло Човек Чорапи Екипажот Mens
 • Неодамнешно

5 Пара/Многу Нови Пристигнување Памук машки Чорапи Секојдневен Бизнис Мрежа машки Чорапи Зима и Топло Човек Чорапи Екипажот Mens

DEN 426.24

Боја информации : 1 Ние работиме многу напорно за да се обезбеди најдобри застапеност на стил и боја на п

3Pair Шарени Солидна Повик за машки Чорапи Уметност Машки Ниска Намали Глуждот Чорапи Удобно Не Покажуваат Брод Sock Краток Meias
 • Неодамнешно

3Pair Шарени Солидна Повик за машки Чорапи Уметност Машки Ниска Намали Глуждот Чорапи Удобно Не Покажуваат Брод Sock Краток Meias

225.12 DEN 192.00

3 Pair Шарени Солидна Повик за машки Чорапи Уметност Машки Ниска Намали Глуждот Чорапи Удобно Не Покажува

2 Пар/многу Убави Модни Снешко Долго-главен Памучни Чорапи За Жените Црвено Sock Креативни Симпатична Девојки Мека Зима, Есен
 • Неодамнешно

2 Пар/многу Убави Модни Снешко Долго-главен Памучни Чорапи За Жените Црвено Sock Креативни Симпатична Девојки Мека Зима, Есен

249.60 DEN 212.00

Големина на : Слободен Големина(EU3439)Главен материјал : Долгоглавен ПамукПакет : PP пластична амбалажаAnswer

Мажите Машки Чорапи Зима Памучни Чорапи Задебелена Deodorized Секојдневен Шарени Мода Чорапи 5 Парови Азија И Евро 42-46
 • Неодамнешно

Мажите Машки Чорапи Зима Памучни Чорапи Задебелена Deodorized Секојдневен Шарени Мода Чорапи 5 Парови Азија И Евро 42-46

767.52 DEN 652.00

Големина на Азија и Евро : 4246;за НАС големина 8.510.5;за велика БРИТАНИЈА големина 7.59.5Пакување : 5 Pairs / многу.

5pairs/многу Мажи најлон Чорапи лето пролет човек soks сокс порибување свила чорапи тенка Еластична Свилен Краток Свила Акции
 • Неодамнешно

5pairs/многу Мажи најлон Чорапи лето пролет човек soks сокс порибување свила чорапи тенка Еластична Свилен Краток Свила Акции

DEN 235.20

Добредојдовте на нашата продавница !1.количина : 1lot =10pcs=5pairs2.боја : иста боја во еден многу или повеќе бои,

Дама Жените Чиста Секси Врвот Чипка Врвот Бедрото Високи застои Тенки Чорапи Видливи Црна Една Големина Секси Чорапи Мода
 • Неодамнешно

Дама Жените Чиста Секси Врвот Чипка Врвот Бедрото Високи застои Тенки Чорапи Видливи Црна Една Големина Секси Чорапи Мода

172.32 DEN 158.00

ОписКлиенти сите се наши пријатели Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката Квалитето

Жените Секси Чипка Врвот Бедрото-Издигнувања Чорапи Suspender Фенси Порибување На Тенки Fishnet Шупливи 2 Бои Солидна Чорапи
 • Неодамнешно

Жените Секси Чипка Врвот Бедрото-Издигнувања Чорапи Suspender Фенси Порибување На Тенки Fishnet Шупливи 2 Бои Солидна Чорапи

195.84 DEN 180.00

ОписКлиенти сите се наши пријатели.Ние внимателно ќе ги тестираат секој објект пред пратката.Квалитето

Обичај Смешно Вино Чорапи Ако Можете Да ја Прочитате Оваа Чорапи Пролет Жените Meias feminino Симпатична Хип Хоп Чорапи 2018
 • Неодамнешно

Обичај Смешно Вино Чорапи Ако Можете Да ја Прочитате Оваа Чорапи Пролет Жените Meias feminino Симпатична Хип Хоп Чорапи 2018

214.08 DEN 120.00

Добредојдовте Пад на Превозот, ве Молиме Контактирајте со нас! 1 Ние зависи од нашите задоволството на к