Curio Кабинет полица махагони рамка дрвени украси teapot крилјата на современиот Кинески антички мебел главно богатство рамка

Curio Кабинет полица махагони рамка дрвени украси teapot крилјата на современиот Кинески антички мебел главно богатство рамка

DEN 20064.00

Количина на стоки


Место на Потекло : Jiangsu Провинција
град : Друго /other
Дрвен материјал : Wenge
Дрвена конструкција технологија : други
Дали може да се прилагоди : да
Достапни за испорака / за инсталација : други
Име : Голем тапан полица
Спецификации :
68*15*58 (должина * ширина * висина : СМ)
Овој модул се :
Пакување : картон.
Материјал : пилешки крила.
Answer : ___________________________ Note : резби во дрво занаети, рачно изработени, секој не е исто. Димензија прирачник за мерење, постојат мали разлики.
()
HMZ-0025-T00-E -J4.12
..........


Други карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Пакување јачина:
78*25*68cm
Модел:
Две милијарди тринаесет милиони евра осумдесет и осум илјади и петстотини и три
Дали може да се пред-продажба:
no
Стил:
Класичната Минг и Кинг Династии
Шема:
Уметност
Дополнителна Функција:
Продавница
Мебел Изградба:
Друг /други
Пакување тежина:
Две точка пет
Пакување големина:
68*15*58

Најдобри понуди

Креативни Multilayer Ткаенина Гардероба Складирање Тремот Вратата Складирање Полица Виси Торба Ѕид Виси Складирање Tools 5 Бои
 • Неодамнешно

Креативни Multilayer Ткаенина Гардероба Складирање Тремот Вратата Складирање Полица Виси Торба Ѕид Виси Складирање Tools 5 Бои

198.24 DEN 103.00

Креативни Multilayer Ткаенина Гардероба Складирање Тремот Вратата Складирање Полица Виси Торба Ѕид Виси Ск

Нерѓосувачки Челик Goblet Чаша Вино Чаша Носителот Под Кабинет Ѕид Вино Стаклени Полици Виси Складирање Stemware Полици 1/2 Ред
 • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Goblet Чаша Вино Чаша Носителот Под Кабинет Ѕид Вино Стаклени Полици Виси Складирање Stemware Полици 1/2 Ред

561.60 DEN 438.00

Нерѓосувачки Челик Goblet Чаша Вино Чаша Носителот Под Кабинет Ѕид Вино Стаклени Полици Виси Складирање Ste

Креативни Кујна Алатка PP Садовите за Складирање Рек Drainwater Тип Dinnerware Складирање Носителот Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Креативни Кујна Алатка PP Садовите за Складирање Рек Drainwater Тип Dinnerware Складирање Носителот Бесплатен Превозот

1099.20 DEN 572.00

Боја : Сина / Зелена / РозоваМатеријал : ППГолемина на : 20.5*11*12.5 cm1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни

Мултифункционален Крпа Сушење Рек Балкон Бања Пешкир Долна Облека Чорапи Градник Виси Сушење Рек Бања Складирање Полица
 • Неодамнешно

Мултифункционален Крпа Сушење Рек Балкон Бања Пешкир Долна Облека Чорапи Градник Виси Сушење Рек Бања Складирање Полица

3167.52 DEN 2534.00

Мултифункционален Крпа Сушење Рек Балкон Бања Пешкир Долна Облека Чорапи Градник Виси Сушење Рек Бања

Hanli шест тркала качување количка виткање преносни шопинг кошничка количка возачот на автомобилот се повлече прачка
 • Неодамнешно

Hanli шест тркала качување количка виткање преносни шопинг кошничка количка возачот на автомобилот се повлече прачка

4794.24 DEN 4411.00

Топло се препорачува Видите повеќе ЈЕНИ 32 Продаваат 480 парчиња Culvert **8 : Фала! X**1 : Квалитетот е многу доба

ТВ домашни производи, надворешна трговија Далечински организатор четири мрежа за далечинска контрола рамка за далечинска контрола
 • Неодамнешно

ТВ домашни производи, надворешна трговија Далечински организатор четири мрежа за далечинска контрола рамка за далечинска контрола

1259.04 DEN 1196.00

информации Име : далечински управувач рамка карактеристики на Производот 1 капацитет на складирање, вку

3pcs! Моден мултифункционален складирање носителот кука закачалка облека вратоврска круг организатор простор за заштеда на простор
 • Неодамнешно

3pcs! Моден мултифункционален складирање носителот кука закачалка облека вратоврска круг организатор простор за заштеда на простор

DEN 696.00

Карактеристики : 100% нов и висок квалитетНе е лесно да се деформирани, лесен за употреба простор за заште

2018NEW Дом Голем Капацитет за Складирање Чевли рек Простор за Заштеда на енергија Multilayer Чевли Полица Монтажа Чевли Организатор
 • Неодамнешно

2018NEW Дом Голем Капацитет за Складирање Чевли рек Простор за Заштеда на енергија Multilayer Чевли Полица Монтажа Чевли Организатор

479.52 DEN 288.00

MYSTICA 2018 NEW Дом Голем Капацитет за Складирање Чевли рек Простор за Заштеда на енергија Multilayer Чевли Полица

Креативни Кригла Форма Носителот Прилагодливи Под-преграда за Складирање Куп Материјали Автомобил Складирање Полици Дребулии
 • Неодамнешно

Креативни Кригла Форма Носителот Прилагодливи Под-преграда за Складирање Куп Материјали Автомобил Складирање Полици Дребулии

565.92 DEN 408.00

Креативни Автомобил Складирање Полици Дребулии Организатор Прилагодливи Подпреграда за Складирање Ку

Моден 8 Бои 1pcs Преголеми Солидна Розови И Сини Кутии за Складирање & Кантите Исклучителна Ретро корејски Десктоп DIY Дрвена
 • Неодамнешно

Моден 8 Бои 1pcs Преголеми Солидна Розови И Сини Кутии за Складирање & Кантите Исклучителна Ретро корејски Десктоп DIY Дрвена

2170.08 DEN 1953.00

Добредојдовте На Нашата ПродавницаМоден 8 Бои 1pcs Преголеми Солидна Розови И Сини Кутии за Складирање & К

100pcs Нови Квалификувани Креативни Новина Дома Чување од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч на Носителот Топла
 • Неодамнешно

100pcs Нови Квалификувани Креативни Новина Дома Чување од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч на Носителот Топла

8016.00 DEN 7615.00

Опис : Материјал : ABS+Neodymium магнети Големина : 10 x 5.8 x 3cm / 3.9 x 2.3 x 1.2" Боја : Жолта,Сина,Црвена Роза,Бела Тип : Чу

LS4G Железо Истрајност Практични Збрчкана Прилагодлива Висина Далечински Складирање Рек Десктоп Дома Уред Далечински Управувач
 • Неодамнешно

LS4G Железо Истрајност Практични Збрчкана Прилагодлива Висина Далечински Складирање Рек Десктоп Дома Уред Далечински Управувач

335.52 DEN 285.00

Опис PtoductМатеријал : Ковано железоПроизвод во боја : црна, бела факултативнаПроизвод големина : About19*7*10.5

Силна Морон Бања Четка За Заби Полици Стара Четка За Заби Ѕид Вшмукување Кујнски Садови За Складирање Боксер Полица
 • Неодамнешно

Силна Морон Бања Четка За Заби Полици Стара Четка За Заби Ѕид Вшмукување Кујнски Садови За Складирање Боксер Полица

368.16 DEN 236.00

Екопријателски Згусне Обоени Пластични Clamshell Shoebox Топла Складирање Кутија Фиока Чевли Чизми Кутија Зав

31X22.3X17cm 5 Групи Шминка Козметички Јасно Акрилик Организатор Кармин Накит Екранот Стојат Носителот лак Багажник
 • Неодамнешно

31X22.3X17cm 5 Групи Шминка Козметички Јасно Акрилик Организатор Кармин Накит Екранот Стојат Носителот лак Багажник

997.92 DEN 729.00

Функција : Слоеви скала дизајн, подобро да се прикаже козметика Овој случај е совршен за шминка организи

Простор алуминиум Тенџере Пан Поклопец Стои Носителот Полици Ladle Лажица Складирање Рек Полиците на Кујната Опрема Алатка Полица
 • Неодамнешно

Простор алуминиум Тенџере Пан Поклопец Стои Носителот Полици Ladle Лажица Складирање Рек Полиците на Кујната Опрема Алатка Полица

1248.00 DEN 1161.00

Бесплатен превозот простор алуминиум Хардвер Кујна Додатоци Солидна Тенџере Покрие Рек Чување на Носи

Нова Мода Собрани Возрасни Чевли Полици Простор за Заштеда на енергија Кат-стои Слоеви Пластика Adujstable Чевли Складирање организаторите
 • Неодамнешно

Нова Мода Собрани Возрасни Чевли Полици Простор за Заштеда на енергија Кат-стои Слоеви Пластика Adujstable Чевли Складирање организаторите

2173.44 DEN 1608.00

51 cm отстапување постои поради различни мерење начин,ви Благодариме!​Објектот се покажеИнсталација на