1PC Клип Чаша Носителот Пијат Пластична Чаша Кафе Носителот Клип Биро Табела Многоцветни Одговара Home Office KX 328

1PC Клип Чаша Носителот Пијат Пластична Чаша Кафе Носителот Клип Биро Табела Многоцветни Одговара Home Office KX 328

DEN 153.12

Количина на стоки

Член Име : Чаша Носителот Материјал : ПП Пластични Големина : 16 X7.5 CM Боја : случајни Стил : како прилог Единица тежина : околу 88g/pc Пакет се Вклучени : 1x Cup Носителот Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
2.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Ви благодариме за вашиот поддржува.
3.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.,татко име. Ви благодариме за вашиот поддржува.
4.Pls бидат внимание дека ако вредноста е помала од ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус која не е било Песна во транспорт,но може да пристигне во времето
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1512280290) или да остават пораки.
2) искрено, се надевам, ќе може да го најдете она што ви се допаѓа тука и се дружам со вас. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака.


Други карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици
Инсталација Тип:
Ѕидот Монтирани Тип
Пластични Тип:
PP
Нема. на Групи:
Еден
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
kx328
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Класификација:
Виткање Багажник
Тип:
Бања Полици

Најдобри понуди

2018NEW Дом Голем Капацитет за Складирање Чевли рек Простор за Заштеда на енергија Multilayer Чевли Полица Монтажа Чевли Организатор
 • Неодамнешно

2018NEW Дом Голем Капацитет за Складирање Чевли рек Простор за Заштеда на енергија Multilayer Чевли Полица Монтажа Чевли Организатор

479.52 DEN 288.00

MYSTICA 2018 NEW Дом Голем Капацитет за Складирање Чевли рек Простор за Заштеда на енергија Multilayer Чевли Полица

Нов Метал Ѕид Рек Железо Списание Носителот Мулти-употреба Дрвени&Метал Ѕид Кошница Книга на Држачот за Ѕид Полица за Складирање
 • Неодамнешно

Нов Метал Ѕид Рек Железо Списание Носителот Мулти-употреба Дрвени&Метал Ѕид Кошница Книга на Држачот за Ѕид Полица за Складирање

888.00 DEN 844.00

Материјал : Железо дрвениГолемина : Pls видите слик PLS ИСТАКНА ДОДАТОЦИ НЕ Е ВКЛУЧЕНА.

Креативни Multilayer Ткаенина Гардероба Складирање Тремот Вратата Складирање Полица Виси Торба Ѕид Виси Складирање Tools 5 Бои
 • Неодамнешно

Креативни Multilayer Ткаенина Гардероба Складирање Тремот Вратата Складирање Полица Виси Торба Ѕид Виси Складирање Tools 5 Бои

198.24 DEN 103.00

Креативни Multilayer Ткаенина Гардероба Складирање Тремот Вратата Складирање Полица Виси Торба Ѕид Виси Ск

Креативни Кујна Алатка PP Садовите за Складирање Рек Drainwater Тип Dinnerware Складирање Носителот Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Креативни Кујна Алатка PP Садовите за Складирање Рек Drainwater Тип Dinnerware Складирање Носителот Бесплатен Превозот

1099.20 DEN 572.00

Боја : Сина / Зелена / РозоваМатеријал : ППГолемина на : 20.5*11*12.5 cm1 : за Германија клиентиве молиме кажете ни

Бесплатен Превозот Вшмукување Чаша Пластични Сапун Држачот За Туш Кабина Сапун Сад За Носител Со Крпа Ги Сапун Јадење Куќа Оркестарот
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Вшмукување Чаша Пластични Сапун Држачот За Туш Кабина Сапун Сад За Носител Со Крпа Ги Сапун Јадење Куќа Оркестарот

566.40 DEN 538.00

Бесплатен Превозот Вшмукување Чаша Пластични Сапун Држачот За Туш Кабина Сапун Сад За Носител Со Крпа Г

1PC Нов Бренд Гроздобер Мебел се Справи со Копчиња Вратата Фиока Кабинет Гардероба Мебел Повлече Справи со Копчиња Z47
 • Неодамнешно

1PC Нов Бренд Гроздобер Мебел се Справи со Копчиња Вратата Фиока Кабинет Гардероба Мебел Повлече Справи со Копчиња Z47

1089.12 DEN 436.00

1 PC Нов Бренд Гроздобер Мебел се Справи со Копчиња Вратата Фиока Кабинет Гардероба Мебел Повлече Справи

100pcs Нови Квалификувани Креативни Новина Дома Чување од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч на Носителот Топла
 • Неодамнешно

100pcs Нови Квалификувани Креативни Новина Дома Чување од Носителот Бел Облак Форма Магнетни Магнети Клуч на Носителот Топла

8016.00 DEN 7615.00

Опис : Материјал : ABS+Neodymium магнети Големина : 10 x 5.8 x 3cm / 3.9 x 2.3 x 1.2" Боја : Жолта,Сина,Црвена Роза,Бела Тип : Чу

Бесплатен Превозот Прилагодено Лого Полски Чанта Екранот Штанд За Продажба На Мало, Четка Чанта Стојат Екранот
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Прилагодено Лого Полски Чанта Екранот Штанд За Продажба На Мало, Четка Чанта Стојат Екранот

DEN 9513.60

Бесплатен Превозот Прилагодено Лого Полски Чанта Екранот Штанд За Продажба На Мало, Четка Чанта Стојат

Креативни Кригла Форма Носителот Прилагодливи Под-преграда за Складирање Куп Материјали Автомобил Складирање Полици Дребулии
 • Неодамнешно

Креативни Кригла Форма Носителот Прилагодливи Под-преграда за Складирање Куп Материјали Автомобил Складирање Полици Дребулии

565.92 DEN 408.00

Креативни Автомобил Складирање Полици Дребулии Организатор Прилагодливи Подпреграда за Складирање Ку

3pcs! Моден мултифункционален складирање носителот кука закачалка облека вратоврска круг организатор простор за заштеда на простор
 • Неодамнешно

3pcs! Моден мултифункционален складирање носителот кука закачалка облека вратоврска круг организатор простор за заштеда на простор

DEN 696.00

Карактеристики : 100% нов и висок квалитетНе е лесно да се деформирани, лесен за употреба простор за заште

Hanli шест тркала качување количка виткање преносни шопинг кошничка количка возачот на автомобилот се повлече прачка
 • Неодамнешно

Hanli шест тркала качување количка виткање преносни шопинг кошничка количка возачот на автомобилот се повлече прачка

4794.24 DEN 4411.00

Топло се препорачува Видите повеќе ЈЕНИ 32 Продаваат 480 парчиња Culvert **8 : Фала! X**1 : Квалитетот е многу доба

Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Простор Saver Ротирачки Шамија Врски Закачалка Носителот Кука Плакарот Организација
 • Неодамнешно

Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Простор Saver Ротирачки Шамија Врски Закачалка Носителот Кука Плакарот Организација

321.12 DEN 225.00

Складирање Рек Вратоврска Појас Организатор Простор Saver Ротирачки Шамија Врски Закачалка Носителот Ку

Curio Кабинет полица махагони рамка дрвени украси teapot крилјата на современиот Кинески антички мебел главно богатство рамка
 • Неодамнешно

Curio Кабинет полица махагони рамка дрвени украси teapot крилјата на современиот Кинески антички мебел главно богатство рамка

DEN 20064.00

Место на Потекло : Jiangsu Провинцијаград : Друго / otherДрвен материјал : WengeДрвена конструкција технологија :