Авто Мотор Делови D4EA Цилиндар на Главата Собранието 22100-27000 22100-27900 22000-27901 22100-27902 за Hyundai TRAJET

Авто Мотор Делови D4EA Цилиндар на Главата Собранието 22100-27000 22100-27900 22000-27901 22100-27902 за Hyundai TRAJET

DEN 19642.00
-12 %
DEN 22320.00

Количина на стоки


Спецификации :
Модел : D4 EA
P/N : 22100-27000 22100-27900 22000-27901 22100-27902
Примена : Hyundai TRAJET ELANTRA SANTA FE TUCSON SONATA НФ
Бруто Тежина : 20.6 КИЛОГРАМИ
Зафатнина : 1991cc
Вентили : 16
Прилагодено : Да
Висок квалитет и конкурентна цена
Зошто да Изберат Нас?
1. Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач
2. Висок квалитет и конкурентна цена
4. За време на испорака
5. Задоволување на по-продажбата на услугата обезбедени од страна на стручен кадар цело време
6. Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш
7. ОЕМ и ODM е прифатена(Зависи од клиентите цел количество)
8. Пакување метод : Картонска кутија за пакување, неутрален пакување, дрвени пакување или како клиенти бараат
9. Водечките време : 7-10 работни дена по приемот на уплатата
10. Начин на плаќање : T/T, Western Union, Paypal
11. Гаранција : 12 Месеци
12. Примерок Цел е прифатена
Слики за покажи :
Пакување :
Магацин Слика :
Вчитување На Слики :
Превозот Методи :
1)Примерок или мали нарачка од express, како што курирската служба DHL, UPS-от, EMS, Fed Ex, ТНТ
2)Рефус цел ќе биде предаден од страна на воздух или море
Плаќање начини :
Повратни информации од другите клиенти за вашиот референца :
Ние, исто така, има и други модели за Тојота, Isuzu, Мицубиши и така натаму. Ако сте заинтересирани во другите модели, само кажи ми моторот модел и дел број или ОЕМ број, можам да го цитирам ќе најдобра цена, го поздравуваме вашиот истрага.
Контакт :
Мис Роуз


Други карактеристики

Специјални Функции:
No
Зафатнина:
2.0 TCI(1991CC)
Објектот Дијаметар:
8.3cm
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Должина:
55cm
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Бренд Име:
HNCACTUS
Објектот Висина:
25cm
Објектот Тежина:
21kg
Име На Модел:
D4EA/D4FA
Година:
1990-
Материјал Тип:
алуминиум Легура
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Нема. на Цилиндри:
4
is_customized:
Yes
Вентили:
16
Пакување:
Krabičkách или дрвени гајби
Година:
2000- 2001- 2004- 2005-
Превозот начини:
DHL,UPS-от,Fedex, итн
Примена:
Hyundai TRAJET ELANTRA SANTA FE TUCSON SONATA НФ
P/N:
22100-27000 22100-27900 22000-27901 22100-27902
Автомобил Производител:
Hyundai

Најдобри понуди

908010 JK JR ЈП КИП CR JX Цилиндар на Главата За ФОЛКСВАГЕН Зајакот Голф Jetta Passat Сантана За Ауди 80D 90D Индустриски 068103351E
  • Неодамнешно

908010 JK JR ЈП КИП CR JX Цилиндар на Главата За ФОЛКСВАГЕН Зајакот Голф Jetta Passat Сантана За Ауди 80D 90D Индустриски 068103351E

15676.32 DEN 14109.00

Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни email и