Аквариум Стакло Растенијата Co2 Diffuser У Облик на Цевка Поставена за Растенијата Ѓубриво Риба

Аквариум Стакло Растенијата Co2 Diffuser У Облик на Цевка Поставена за Растенијата Ѓубриво Риба

DEN 166.08

Количина на стоки

1 поставете Аквариум Co2 Diffuser Co2 Diffuser У Облик на Цевка Поставена Соодветна за Растенијата Ѓубриво Риба Економија лесен пакет за многу водни hobbyist. 1 поставете Аквариум Co2 Diffuser
Co2 Diffuser У Облик На Цевка Поставена
Погоден за Растенијата Ѓубриво Риба
Економија лесен пакет за многу водни hobbyist.
Боја : Како што е прикажано
Пакет се вклучени :
1 x Стакло Co2 Diffuser
1 x У Облик Стаклена Цевка
1 x Проверете Вентил
1 x Вшмукување Чаша
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3 cm.


Други карактеристики

Најдобри понуди

Висок Квалитет На Риба Резервоарот Транспарентен Меур Контра Atomizer За Аквариум Водни Растенија Co2 Цилиндар Diffuser Преведување
  • Неодамнешно

Висок Квалитет На Риба Резервоарот Транспарентен Меур Контра Atomizer За Аквариум Водни Растенија Co2 Цилиндар Diffuser Преведување

1638.24 DEN 1065.00

[xlmodel][фото][0000]За Плаќање1 Ние прифаќаме Alipay, ВИЗА, Мастеркард, Western Union, Qiwi и Банкарски Трансфер...

Нерѓосувачки Челик Аквариум Co2 во Воздухот Конектор Вентил Висок Притисок DIY СО2 Систем Aqauirum Додатоци За Риба Резервоарот
  • Неодамнешно

Нерѓосувачки Челик Аквариум Co2 во Воздухот Конектор Вентил Висок Притисок DIY СО2 Систем Aqauirum Додатоци За Риба Резервоарот

150.24 DEN 128.00

Спецификација : Модел : Аквариум CO2 КонекториМатеријал : Нерѓосувачки Челик2 Стилови : Одговараат За : 4mm(в

Аквариум CO2 Регулаторот W21.8 220V Магнетни Електромагнетниот Проверете Вентил Аквариум Меур Контра CO2 Контрола на Вода на
  • Неодамнешно

Аквариум CO2 Регулаторот W21.8 220V Магнетни Електромагнетниот Проверете Вентил Аквариум Меур Контра CO2 Контрола на Вода на

2541.12 DEN 1779.00

Спецификации : Боја : Како на сликата покажуваМатеријал : 3.4 нерѓосувачки челик+алуминиумски легуриДиме

Аквариум Стакло CO2 Diffuser Проверете Вентил У Облик Стаклена Цевка Вшмукување Чаша за Полнење За Риба Резервоарот Аквариум
  • Неодамнешно

Аквариум Стакло CO2 Diffuser Проверете Вентил У Облик Стаклена Цевка Вшмукување Чаша за Полнење За Риба Резервоарот Аквариум

181.44 DEN 172.00

Нов Аквариум CO2 Diffuser Проверете Стаклена Цевка Вшмукување Чаша за Риба Резервоарот АквариумСпецификаци

Бесплатен Превозот Природни Минерални Водни Мов Топка за Аквариум Кристално Црвена Ракчиња Риба Резервоар (Мов не се вклучени)
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Природни Минерални Водни Мов Топка за Аквариум Кристално Црвена Ракчиња Риба Резервоар (Мов не се вклучени)

451.20 DEN 429.00

Карактеристики : Овој производ не содржи мов Водни растенија треба да бидат засадени од страна на купув

10Pcs Воздух Балон Камен Aerator За Аквариум Риба Резервоарот Пумпа Hydroponic Кислород Чинија со Дијаметар 10cm Аквариум Воздушниот
  • Неодамнешно

10Pcs Воздух Балон Камен Aerator За Аквариум Риба Резервоарот Пумпа Hydroponic Кислород Чинија со Дијаметар 10cm Аквариум Воздушниот

DEN 1068.00

10 Pcs Воздух Балон Камен Aerator За Аквариум Риба Резервоарот Пумпа Hydroponic Кислород Чинија со Дијаметар 10cm Ак

Аквариум DIY CO2 Генератор на Системот за Полнење Со Притисок на Проток на Воздух на Вредноста на Водата на Растенијата Риба
  • Неодамнешно

Аквариум DIY CO2 Генератор на Системот за Полнење Со Притисок на Проток на Воздух на Вредноста на Водата на Растенијата Риба

716.16 DEN 609.00

Дали сакате да се направи CO2 себе за вашите риби резервоарот? Овој комплет ќе биде добар избор Тоа е лесн