2017New мода холограмот торба дијамант форма жените гласник торба ласерски holographic кеси crossbody синџир торба 9 бои бесплатен превозот

2017New мода холограмот торба дијамант форма жените гласник торба ласерски holographic кеси crossbody синџир торба 9 бои бесплатен

DEN 585.00
-52 %
DEN 1218.24

Количина на стоки


Популарната елементи : Splice
Модел : Геометриски модели
Боја Категорија : Бледо розева боја со сребрена сребро со сребрени медали црвено со сребрена светлина
Детали за производот
Име : 2016 година Нови модни холограмот торба дијамант форма жените гласник торба ласерски holographic кеси crossbody синџир торба 9 бои бесплатен превозот
Димензии : должина од 15cm* висина 19cm* дебелина 8cm (стандардна грешка од 1-2cm)
Рака : 125cm
Материјал : квалитет на стп кожа
Боја : сина, длабоко сино, виолетова, слива, златна ,розова
Забелешка : боја може да биде малку поинаква, бидејќи на разликата на компјутер, резолуција на осветлување и кога фотографијата преземање.
Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Видете подолу за време на испорака за собирање на квантитативни податоци :
Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).


Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Тешко
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BAGM6026
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Надворешноста:
Никој
Бренд Име:
HISUELY
Обликот:
дијамант
Тип На Објект:
Чанти
Големина:
Small(20-30cm)
Обликот:
дијамант
Популарен стил име:
Мал плоштад пакет
погоден:
младите
колекција:
Гласник Торба
РАНЕЦ:
Рамо Гласник
Текстура:
PU
Материјал Технологија:
Сјајни
затворен:
Патент

Најдобри понуди

Мажите најлон кеси ажурирање бутик патна торба половината торба висок степен на Склоност рамо мултифункционален девојка градите
  • Неодамнешно

Мажите најлон кеси ажурирање бутик патна торба половината торба висок степен на Склоност рамо мултифункционален девојка градите

1290.72 DEN 736.00

Добредојде !Топла ПроизводПовеќе производи, ве молиме да кликнете : Пријателски Потсетување : Имајте на

Топла продажба се Судрат во дресот на жените чанта торба секојдневен дами жените висококвалитетна кожа гласник торба мали crossbody
  • Неодамнешно

Топла продажба се Судрат во дресот на жените чанта торба секојдневен дами жените висококвалитетна кожа гласник торба мали crossbody

1343.04 DEN 698.00

Големина : 21*15*6cmНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси...

MANJIANGHONG Гроздобер Crossbody Торба Бренд Платно Рамо Кеси Мажите Гласник Торба Мажите Висок Квалитет Чанта Tote Briefcase
  • Неодамнешно

MANJIANGHONG Гроздобер Crossbody Торба Бренд Платно Рамо Кеси Мажите Гласник Торба Мажите Висок Квалитет Чанта Tote Briefcase

1822.08 DEN 1075.00

MANJIANGHONG Гроздобер Crossbody Торба Бренд Платно Рамо Кеси Мажите Гласник Торба Мажите Висок Квалитет Чанта Tote

Мода Мали Комбинација Жените Гласник Кеси Дами Чанти Жените Кеси Totes Жена Crossbody Торба Рамо Моден Дизајнер Торба
  • Неодамнешно

Мода Мали Комбинација Жените Гласник Кеси Дами Чанти Жените Кеси Totes Жена Crossbody Торба Рамо Моден Дизајнер Торба

1202.88 DEN 625.00

Големина:21x11x18cm(L*W*H)Топло Информации1 Производ големина беше мерени рачно, не може да биде 13cm(0.41.2 инчи) д

Женската Чанта Дизајнери Модата Гроздобер Кеси Жените Рамо Кеси Бонбони Бои Мали Жените Гласник Торба Crossbody Плик Чанти
  • Неодамнешно

Женската Чанта Дизајнери Модата Гроздобер Кеси Жените Рамо Кеси Бонбони Бои Мали Жените Гласник Торба Crossbody Плик Чанти

431.04 DEN 409.00

Материјал : Топ СТП кожа· Големина : 22cm x 24cm· Функција : Гласник торба / торба· 8 Стилови на располагање· По

Мажите Чанта Крокодил Жито Вистинска Кожа briefcase Бизнис Гласник Торба Рамо Кеси деликатна ад луксузен maleta Cowhide
  • Неодамнешно

Мажите Чанта Крокодил Жито Вистинска Кожа briefcase Бизнис Гласник Торба Рамо Кеси деликатна ад луксузен maleta Cowhide

3839.04 DEN 3263.00

За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот Га

Dispalang Жени Мажи Мали Crossbody Торба Унисекс Гласник Торба Патување Секојдневен Торба Слободно Време За Мода Мини Кеси Bolsos
  • Неодамнешно

Dispalang Жени Мажи Мали Crossbody Торба Унисекс Гласник Торба Патување Секојдневен Торба Слободно Време За Мода Мини Кеси Bolsos

575.04 DEN 432.00

Dispalang Жени Мажи Мали Crossbody Торба Унисекс Гласник Торба Патување Секојдневен Торба Слободно Време За Мод

Dispalang Мали Гласник Торба Зелена Зголеми Женската Чанта Размавта Жените Мода Мини Крстот Тело Торби За На Училиште, Учениците
  • Неодамнешно

Dispalang Мали Гласник Торба Зелена Зголеми Женската Чанта Размавта Жените Мода Мини Крстот Тело Торби За На Училиште, Учениците

1039.20 DEN 624.00

Dispalang Мали Гласник Торба Зелена Зголеми Женската Чанта Размавта Жените Мода Мини Крстот Тело Торби За Н