Моден Бренд Година Нови Мажите Гроздобер Вистинска Кожа Гласник Торба Мажите Машки Cowhide Рамо Crossbody Мини Кеси#

Моден Бренд Година Нови Мажите Гроздобер Вистинска Кожа Гласник Торба Мажите Машки Cowhide Рамо Crossbody Мини Кеси

DEN 684.00
-50 %
DEN 1368.00

Количина на стоки


Моден Бренд 2016 Година Нови Мажите Гроздобер Вистинска Кожа Гласник Торба Мажите Машки Cowhide Рамо Crossbody Мини Кеси#


Други карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Декорација:
Буква,Ниту Една
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Број На Модел На:
NB331
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
Yowind
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Кутија
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Разноврсна
Чанти Тип:
Гласник Кеси
Големина:
18*21*7.5cm
Функција:
рачна ташна,торба,crossbody торба
боја:
Браун
Стил:
мода,неврзан
Обликот:
вертикална дел,хоризонтална дел
Важат за:
Машки,Мажи
Тип На Објект:
мажите гласник кеси,мажи патни торби,мажите рамо кеси
Тврдост:
Мека
is_customized:
Yes
Материјал:
cowhide кожа

Најдобри понуди

Dispalang Коњ Шема Мажите Гласник Кеси Училиште во Оксфорд Една Торба Жените Crossbody Перниче За Патување Мини Размавта Bolsa
  • Неодамнешно

Dispalang Коњ Шема Мажите Гласник Кеси Училиште во Оксфорд Една Торба Жените Crossbody Перниче За Патување Мини Размавта Bolsa

799.68 DEN 480.00

Dispalang Коњ Шема Мажите Гласник Кеси Училиште во Оксфорд Една Торба Жените Crossbody Перниче За Патување Мини

Мажите Чанта Крокодил Жито Вистинска Кожа briefcase Бизнис Гласник Торба Рамо Кеси деликатна ад луксузен maleta Cowhide
  • Неодамнешно

Мажите Чанта Крокодил Жито Вистинска Кожа briefcase Бизнис Гласник Торба Рамо Кеси деликатна ад луксузен maleta Cowhide

3839.04 DEN 3263.00

За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот...

Мода Мали Комбинација Жените Гласник Кеси Дами Чанти Жените Кеси Totes Жена Crossbody Торба Рамо Моден Дизајнер Торба
  • Неодамнешно

Мода Мали Комбинација Жените Гласник Кеси Дами Чанти Жените Кеси Totes Жена Crossbody Торба Рамо Моден Дизајнер Торба

1202.88 DEN 625.00

Големина:21x11x18cm(L*W*H)Топло Информации1 Производ големина беше мерени рачно, не може да биде 13cm(0.41.2 инчи) д

Топла продажба се Судрат во дресот на жените чанта торба секојдневен дами жените висококвалитетна кожа гласник торба мали crossbody
  • Неодамнешно

Топла продажба се Судрат во дресот на жените чанта торба секојдневен дами жените висококвалитетна кожа гласник торба мали crossbody

1343.04 DEN 698.00

Големина : 21*15*6cmНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO) Ние само брод да се потврди цел адреси...

Cobbler Легенда Бренд Врвен Квалитет Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Прашка Рамо Гласник Торба Машки Чанти Crossbody Кеси 509151
  • Неодамнешно

Cobbler Легенда Бренд Врвен Квалитет Гроздобер Вистинска Кожа Мажите Прашка Рамо Гласник Торба Машки Чанти Crossbody Кеси 509151

3456.00 DEN 2454.00

Забелешка за логистика : Бесплатен превозот во Русија, испорача y страна CDEK логистичка компанија...