F21-E1 универзална индустриски радио безжичен далечински управувач за кран 1 предавателот

F21-E1 универзална индустриски радио безжичен далечински управувач за кран 1 предавателот

DEN 1335.36

Количина на стоки


Писмо од Кинеската фабрика
1. Гаранцијата е 12 месеци (Без Вештачки штета) 2. Пред вашата исплата, ве молиме да ни кажете S/N и CH код (на задниот дел од далечинскиот управувач) 3. Поради транспорт ограничувања, батерија не е во пакетот, треба да се купи АА батерии себе да ues тоа 4. Ние сме фабриката од Кина, ве молиме не се грижи за квалитетот на нашите производи и нашите услуги. 5. Ако имате било какви прашања во врска со производите и логистика, можете да испраќате порака до нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 6. Ви благодарам за вашата доверба и соработка!
Слични Производи


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Канал:
6
Број На Модел На:
F21-E1
Безжична Комуникација:
RF
Бренд Име:
UTing
Употреба:
Универзална
Фреквенција:
VHF
Предавателот напојување:
Две АА батерии
Контролирање на далечина :
100
Температурата Опсег:
-40℃~+85℃
Заштита Ниво:
IP65

Најдобри понуди

433 Mhz Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 12V 4CH реле 1527 Учење код Приемник Модул и 4pcs 433Mhz RF Далечински Предавателот
  • Неодамнешно

433 Mhz Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 12V 4CH реле 1527 Учење код Приемник Модул и 4pcs 433Mhz RF Далечински Предавателот

96.00 DEN 85.00

Почекајте за момент , LED ќе го исклучи , што укажува сте го внеле учење држава.50 ДОЛАРИ 3 Почекајте за моме

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола Бела за PHILIPS ТВ LED DVD PFL РК 4401/01
  • Неодамнешно

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола Бела за PHILIPS ТВ LED DVD PFL РК 4401/01

395.52 DEN 312.00

Карактеристики : Совршен, висок квалитет на далечинскиот управувач замена за вашиот SONY RMED008 ТВ.Не програ

Замена за Остра клима уред Далечински Управувач (на Тоа Работи Само за Еден Ист Објект со Слика. Тоа Не Е Универзална)
  • Неодамнешно

Замена за Остра клима уред Далечински Управувач (на Тоа Работи Само за Еден Ист Објект со Слика. Тоа Не Е Универзална)

1199.04 DEN 600.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"Сите наши налози "следење на број" и "следењ

OOTDTY 315/433Mhz AC напон 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник Модул + 3 Ѕид Панел Предавателот Комплет
  • Неодамнешно

OOTDTY 315/433Mhz AC напон 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник Модул + 3 Ѕид Панел Предавателот Комплет

996.96 DEN 768.00

AC напон 220 V 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник Модул + 3 Ѕид Панел Далечински Управувач П

2.4 GHz Безжична Далечински Управувач Лета во Воздух Глувчето Безжична Qwerty Тастатура за Smart TV Андроид ТВ кутија KODI КАЈГАНА
  • Неодамнешно

2.4 GHz Безжична Далечински Управувач Лета во Воздух Глувчето Безжична Qwerty Тастатура за Smart TV Андроид ТВ кутија KODI КАЈГАНА

DEN 640.32

Контрола На Пренос : 2.4 G на RF, Радио Фреквенција ТехнологијаКопчињата Количина : 81 КЛУЧЕВИБатерија Тип : A

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена LED Плазма Телевизор Далечинска Единица за Контрола Црна за LG AKB73756504 32 42 47
  • Неодамнешно

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена LED Плазма Телевизор Далечинска Единица за Контрола Црна за LG AKB73756504 32 42 47

351.84 DEN 313.00

Карактеристики : Совршен, висок квалитет на далечинскиот управувач замена за вашиот LG TV.Не програмирање

најновите НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1pcs Приемник + 3pcs едно-копче метал Далечински
  • Неодамнешно

најновите НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1pcs Приемник + 3pcs едно-копче метал Далечински

960.00 DEN 845.00

најновите НАИЗМЕНИЧЕН 220 V 1 CH Безжичниот Далечински Управувач Switch Систем 1pcs Приемник + 3pcs еднокопче мета