оригиналниот далечински управувач R006 R004 за Hitachi HCP-A220 HCP-Q65 HCP-Q66 HCP-Q80 HCP-Q85 HCP-Q51 HCP-Q55 HCP-625X проектори

оригиналниот далечински управувач R006 R004 за Hitachi HCP-A220 HCP-Q65 HCP-Q66 HCP-Q80 HCP-Q85 HCP-Q51 HCP-Q55 HCP-625X проектори

DEN 547.00
-5 %
DEN 576.00

Количина на стоки


Пред купување и верификација на сликата конзистентност
Вистински оригиналниот далечински управувач
Вид на снимање Слика


Други карактеристики

Пакет:
Yes
Употреба:
Проектори
Фреквенција:
433 MHz
Безжична Комуникација:
IR
Канал:
1

Најдобри понуди

433 Mhz Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 12V 4CH реле 1527 Учење код Приемник Модул и 4pcs 433Mhz RF Далечински Предавателот
  • Неодамнешно

433 Mhz Безжичниот Далечински Управувач Switch DC 12V 4CH реле 1527 Учење код Приемник Модул и 4pcs 433Mhz RF Далечински Предавателот

96.00 DEN 85.00

Почекајте за момент , LED ќе го исклучи , што укажува сте го внеле учење држава.50 ДОЛАРИ 3 Почекајте за моме

OOTDTY 315/433Mhz AC напон 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник Модул + 3 Ѕид Панел Предавателот Комплет
  • Неодамнешно

OOTDTY 315/433Mhz AC напон 220V 1CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник Модул + 3 Ѕид Панел Предавателот Комплет

996.96 DEN 768.00

AC напон 220 V 1 CH RF Безжичниот Далечински Управувач Switch 1 Приемник Модул + 3 Ѕид Панел Далечински Управувач П

220V Дигитална Проекција Screen Контролер Електричниот Мотор --врата-- завеса-- Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник
  • Неодамнешно

220V Дигитална Проекција Screen Контролер Електричниот Мотор --врата-- завеса-- Безжичниот Далечински Управувач Switch Приемник

480.00 DEN 422.00

Мојата компанија дизајн и производство на овој дел од безжичен приемник контролер и трикопчето на дале

Замена за Остра клима уред Далечински Управувач (на Тоа Работи Само за Еден Ист Објект со Слика. Тоа Не Е Универзална)
  • Неодамнешно

Замена за Остра клима уред Далечински Управувач (на Тоа Работи Само за Еден Ист Објект со Слика. Тоа Не Е Универзална)

1199.04 DEN 600.00

Ве Молиме Имајте Во Предвид : "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус"Сите наши налози "следење на број" и "следењ

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола Бела за PHILIPS ТВ LED DVD PFL РК 4401/01
  • Неодамнешно

Универзална ТВ Далечински Управувач Замена Телевизија Далечинска Единица за Контрола Бела за PHILIPS ТВ LED DVD PFL РК 4401/01

395.52 DEN 312.00

Карактеристики : Совршен, висок квалитет на далечинскиот управувач замена за вашиот SONY RMED008 ТВ.Не програ