ГШ на Мотоцикл Рефлексивни Decal Комплет F800 Светот Авантура Мапата за Touratech Panniers

ГШ на Мотоцикл Рефлексивни Decal Комплет F800 Светот Авантура Мапата за Touratech Panniers

DEN 3223.00
-15 %
DEN 3792.00

Количина на стоки


Комплет Вклучува : 2x Рефлексивни Светот Авантура Decals (370mm x 180mm) 2x Рефлексивни "ГШ" Decals (60mm x 20mm) 2x Рефлексивни F800 Decals со Црвено "R" (168mm x 35mm) 2x Рефлексивни Фронт (240mm x 37mm) 2x Рефлексивни Задните (240mm x 37mm) 1x Рефлексивни 3 Мрачно Пред Крилата (80mm 60mm x)
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay САМО. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна Alipay сметка пред наддавање.Испорака детали
Објектите ќе нареди ќе биде предаден во 1-2 работни дена од Кина пост Воздух Mail или USPS меѓународна Пошта со следење на број кога вашата исплата е расчисти. Доаѓањето време е 10-20 работни дена за сад обично.
Услови за продажба
Ние ќе останеме во контакт со вас во текот на трансакцијата, и ветување да стојат од страна на објектот.
Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку ebay порака, ние ќе одговор во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.
Ако не примите објект во закажаното време, или не сте saisfied со она што го добивате, ве молиме љубезно се вратам на нас за решение.
Ако примите неисправни предмети (што ретко се случи), ние или ќе наплата или да испратите замена. Во овој случај, слики кои јасно може да се покаже на овој проблем се ПОТРЕБНИ.
Ние сигурно ќе им се помогне со проблемот и да ви даде задоволителен одговор.Без комуникација, ве МОЛИМЕ :
1, НЕ се отвори било случај во Резолуцијата Центар;
2, НЕ ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации;
За нас
Ние сме веледрогерија, на мотоцикл маска и резервни мото делови во Кина. Ние се фокусираме на мотоцикл decals и резервни делови !
Ние сме професионален тим за грижа за секое парче на decals продажба од нас. Најдобри зедницата е клуч за да се направи што стојат надвор.
Имаме poweful партнер фабрика за сигурни дека нашата цена може да биде најдобар !! Услуга за секој велосипедист целиот Свет е наша цел !!!!


Други карактеристики

боја:
Рефлексивни Портокал, Рефлексивни Сребро, Рефлексивни Црвена, Рефлексивни Сина, Рефлексивни Зелена, Рефлексивни Црна, Жолта Рефлексивни
Тип На Објект:
Decals & Налепници
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ksharpskin
Објектот Ширина:
0inch
Специјални Функции:
skic
Објектот Должина:
0inch
Материјал Тип:
Рефлексивни
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди

За ХОНДА VFR 800 FI / VTEC 1998-2002-2010 Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Анти лизга
  • Неодамнешно

За ХОНДА VFR 800 FI / VTEC 1998-2002-2010 Мотоцикл Резервоарот Влечење Подлога Страна Гас Коленото Зафат Заштитник Анти лизга

DEN 767.52

Мотоцикл налепници Анти лизга резервоарот подлога 3 M*На точка по нашите производи се исфрлени, тоа може

KODASKIN Мотоцикл Заштита на Јаглерод Резервоарот за Гас Капа Подлога Додатен Покрие Налепници Decal Заштитник за BMW R1200GS
  • Неодамнешно

KODASKIN Мотоцикл Заштита на Јаглерод Резервоарот за Гас Капа Подлога Додатен Покрие Налепници Decal Заштитник за BMW R1200GS

384.00 DEN 346.00

Слободен испорака на Високо квалитетни и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плати карбонски влакна