Задебелување и боја матирано гравирани нетранспарентно обоени само лепило прозорец филмови за тоалет тоалет вратата стакло(Ширина 45-75см )81

Задебелување и боја матирано гравирани нетранспарентно обоени само лепило прозорец филмови за тоалет тоалет вратата стакло(Ширина

DEN 404.00
-15 %
DEN 475.20

Количина на стоки


Испорака : Ние ќе брод предмети во рок од 5 работни дена по исплата потврда.Времето за испорака зависи од дестинацијата и друг фактор.Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време : во САД се : 7-30 дена АУ : 10-60 работен ден Европа : 10-60 работни дена Бразил : 30-60 дена руски : 30-90 работни дена Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите нарачки. Данок : Ние не сме одговорни за било царина. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме бидете сигурни дека за да се дуплира вашата адреса пред завршувањето на вашата исплата.Русија клиент бара целосно име и презиме. Повратни информации : 1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. 2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна. 3 Контактирајте со нас преку e-mail или нашиот трговија менаџер , пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на пример,со светлина на боја ќе биде полесна,а со потемна светлината на бојата ќе биде подлабоко.


Други карактеристики

боја:
ширина 45см, ширина 60cm, ширина 75см, ширина 85cm
Површински Третман:
Земјите-Членки,Непроѕирни,Матирано / Гравирани
Функција:
Самолепливи
Функција:
Декоративни,Експлозија-Доказ
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
81
Бренд Име:
Yesmet
Тип:
Стакло Филмови

Најдобри понуди

Европската Американски креативни кука грб кука мода декоративни дрво декоративни ѕид виси кука шут антички облека Промоции
 • Неодамнешно

Европската Американски креативни кука грб кука мода декоративни дрво декоративни ѕид виси кука шут антички облека Промоции

DEN 5184.00

¥ 89.00 ¥ 49.00 ¥ 9.90 ¥ 11.00 ¥ 15.00 ¥ 39.00 ¥ 62.00 ¥ 36.00¥ 9.70 ¥ 49.50 ¥ 29.20 ¥ 48.00 ¥ 18.00 ¥ 49.00 ¥ 29.00 ¥ 197.00¥ 39.00 ¥ 32.00 ¥ 16.80 ¥ 32.00 ¥ 24.50 ¥ 1

Обичај Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Обоено Стакло Налепница Дома Декор Дигитален принт
 • Неодамнешно

Обичај Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Обоено Стакло Налепница Дома Декор Дигитален принт

475.20 DEN 371.00

Основни Информации1.Тип На Производ : Стакло На Прозорец За Филмот2.Материјал : ЕкоПријателски ПВЦ, Водоо

Обичај Стакло на прозорец за електростатско Филм матирано налепница, дома фолија налепници ,водоотпорен за бања дневна соба и
 • Неодамнешно

Обичај Стакло на прозорец за електростатско Филм матирано налепница, дома фолија налепници ,водоотпорен за бања дневна соба и

768.00 DEN 653.00

Може да се направи кориснички големина,но максимална ширина е 85cm,ние не можеме да брод повеќе од 85cm со ст

800pcs/многу Големо Kraft хартија декоративни налепници рачно изработенизапечатување ознака за печење пакет торта кутија декорација
 • Неодамнешно

800pcs/многу Големо Kraft хартија декоративни налепници рачно изработенизапечатување ознака за печење пакет торта кутија декорација

504.00 DEN 464.00

Функција : Материјал : хартија KraftГолемина : 7.1 × 1.2cmПакет се вклучени : 800pcs / многуНие, исто така, имаат и др

CottonColors Дома Бања Багра Прозорец Филмови 30 x 200cm Нетранспарентно Декоративни Приватност Без Лепак Статични Прозорец Стакло
 • Неодамнешно

CottonColors Дома Бања Багра Прозорец Филмови 30 x 200cm Нетранспарентно Декоративни Приватност Без Лепак Статични Прозорец Стакло

431.52 DEN 349.00

Забелешка : Овој прозорец филмот боја е само покажа во сончева светлина1>.Добиете на Изгледот на Матиран

45*100cm Прозорец Филм CAFELE Само Лепило за Приватност Водоотпорен Изолација Дома Декор Матирано Стакло Налепница Спални Бања
 • Неодамнешно

45*100cm Прозорец Филм CAFELE Само Лепило за Приватност Водоотпорен Изолација Дома Декор Матирано Стакло Налепница Спални Бања

229.92 DEN 161.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Име : матирано самолепливи стакло филмМатеријал : високопридвижуван ПВЦШирина : 45

Бесплатни Обичај Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Обоено Стакло Налепница Дома Декор Дигитален
 • Неодамнешно

Бесплатни Обичај Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Обоено Стакло Налепница Дома Декор Дигитален

475.20 DEN 371.00

Основни Информации1.Тип На Производ : Стакло На Прозорец За Филмот2.Материјал : ЕкоПријателски ПВЦ, Водоо

налепница продавница евтини Обичај налепници топла продажба на сопствени печатени налепници Персоналните Водоотпорен Име Налепници
 • Неодамнешно

налепница продавница евтини Обичај налепници топла продажба на сопствени печатени налепници Персоналните Водоотпорен Име Налепници

24000.00 DEN 19200.00

Имаме децении искуство во производство на професионални производители Ако ви треба обичај / OEM, ве моли

CottonColors само лепило Прозорец Филмови Покрие Без Лепак 3D Статични Декоративни Приватност Прозорец Стакло Налепница 45 x
 • Неодамнешно

CottonColors само лепило Прозорец Филмови Покрие Без Лепак 3D Статични Декоративни Приватност Прозорец Стакло Налепница 45 x

383.52 DEN 311.00

Забелешка : Овој прозорец филмот боја е само покажа во сончева светлина1>.Добиете на Изгледот на Матиран

45/60*100 cm Нерегуларни ПВЦ Водоотпорен Прозорец Филмови Покрие Без Лепак 3D Статични Декоративни Приватност Прозорец Стакло
 • Неодамнешно

45/60*100 cm Нерегуларни ПВЦ Водоотпорен Прозорец Филмови Покрие Без Лепак 3D Статични Декоративни Приватност Прозорец Стакло

191.52 DEN 182.00

8.07 / метар 10.55 / метар метар 10.55 / метар 11.43 / метар 11.43 / метар 11.43 / метар метар 11.43 / метар 11.43 / метар 11.43 /

3D Лале Цвет Шема Не Лепило Прозорец Филм за Приватност Само Држат Прозорецот Филм Без Лепак Прозорец Филм Статични Матирано
 • Неодамнешно

3D Лале Цвет Шема Не Лепило Прозорец Филм за Приватност Само Држат Прозорецот Филм Без Лепак Прозорец Филм Статични Матирано

522.24 DEN 486.00

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Тема : Картон Материјал : Нетоксични , еколошки ПВЦ Боја : (како на сликата п

80X100cm широк Многоцветни фолија прозорец стакло налепници сонцето сенка стакло хартија translucidus транспарентен двонасочна
 • Неодамнешно

80X100cm широк Многоцветни фолија прозорец стакло налепници сонцето сенка стакло хартија translucidus транспарентен двонасочна

815.52 DEN 775.00

16.14 и делови / метар метар и делови / метар метар метар метар и делови / метар метар продажната цена е 1 ме

CottonColors Приватност Прозорец Филмови Без Лепак Статични Декоративни Матирано Прозорец Покрие Налепници Големина 45 x 200cm
 • Неодамнешно

CottonColors Приватност Прозорец Филмови Без Лепак Статични Декоративни Матирано Прозорец Покрие Налепници Големина 45 x 200cm

575.52 DEN 408.00

Забелешка : Овој прозорец филмот боја е само покажа во сончева светлина1>.Добиете на Изгледот на Матиран

16.8x39 во Авто-adhensive Одраз Огледало Филм Хром Декоративни Плочки се Тркалаат Ѕид Налепница Дома ПВЦ Плоштадот Огледало 3D
 • Неодамнешно

16.8x39 во Авто-adhensive Одраз Огледало Филм Хром Декоративни Плочки се Тркалаат Ѕид Налепница Дома ПВЦ Плоштадот Огледало 3D

671.52 DEN 577.00

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ

Прозорецот стакло фолија нетранспарентно бања црна нетранспарентно самолепливи стакло налепница изолација сончање бања прозорец
 • Неодамнешно

Прозорецот стакло фолија нетранспарентно бања црна нетранспарентно самолепливи стакло налепница изолација сончање бања прозорец

811.20 DEN 763.00

Големина : Цена должина 2 метри Ширина е 70 см Испорака : Ние брод заедно ако купувачот купи 2 парчиња, па ќе

Бесплатни Обичај Обоени Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Стакло Налепница Дома Декор Дигитален
 • Неодамнешно

Бесплатни Обичај Обоени Статични Држат Прозорецот Филм Матирано Нетранспарентно Приватност Стакло Налепница Дома Декор Дигитален

475.20 DEN 371.00

Основни Информации1.Тип На Производ : Стакло На Прозорец За Филмот2.Материјал : ЕкоПријателски ПВЦ, Водоо

Custom size врвот одделение Гроздобер Европски Стил Уметност Проѕирен самолепливи прозорец Стакло Филмови налепница хартија Вратата
 • Неодамнешно

Custom size врвот одделение Гроздобер Европски Стил Уметност Проѕирен самолепливи прозорец Стакло Филмови налепница хартија Вратата

DEN 1536.00

Answer : ___________________________ Note : Производи може да покаже различни бои со различна светлина и различни graphoscope ,на

Шарени Светла Геометриска Апстракција Стакло Налепница Матирано Стакло Филм Лизгачки Вратата Бања Прозорец Филм Балкон Вратата
 • Неодамнешно

Шарени Светла Геометриска Апстракција Стакло Налепница Матирано Стакло Филм Лизгачки Вратата Бања Прозорец Филм Балкон Вратата

432.00 DEN 402.00

ПВЦ decal ѕид sickerОпис : Состојба : 100% Сосема Нов Тема : Картон Материјал : Нетоксични , еколошки ПВЦ Боја : (ка

2017 Wide60*Long200cm Приватност Декоративни Прозорец Филм Нетранспарентно Прозорец Налепница Pegatinas Став Ventanas Raam Folie
 • Неодамнешно

2017 Wide60*Long200cm Приватност Декоративни Прозорец Филм Нетранспарентно Прозорец Налепница Pegatinas Став Ventanas Raam Folie

411.84 DEN 391.00

ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Име : матирано самолепливи стакло филмМатеријал : високопридвижуван ПВЦШирина : 60