Една перница 90% бела goose надолу перница 20*26 инчи бела полни 22 оз Пополни моќ 800+ бела goose надолу бесплатен превозот

Една перница 90% бела goose надолу перница 20*26 инчи бела полни 22 оз Пополни моќ 800+ бела goose надолу бесплатен превозот

DEN 4560.00

Количина на стоки


Една перница 90% бела goose надолу перница 20*26 инчи бела исполнет
22 оз Пополни моќ 800+ бела goose надолу бесплатен превозот
Производ детали параметри :
Име на производ : 90% бела goose надолу перница(еден возрасен перница)
САД стандардна големина : 20" * 26" (50.8*66cm)
Додатен : 90% бела goose надолу 800 пополни моќ
Додатен тежина : 22 оз (625g)
Ткаенини : 80-тите бела надолу-доказ 100% памук
Боја : бела
Перница функција : супер меки
Производ слики :
90% бела goose надолу 800 пополни моќ :
На купувачот :
Добредојдовте на Nanyang Zhongrui eider надолу производи Co., Ltd.Сите предмети се сите во акции,ако е потребно,Pls купат сами .
а. Прекривки/ќебе/перница големина може да се прилагоди, било која големина е достапна, доколку е потребно,Pls контактирајте ме слободно.
б. ако стоката надминува 2 кг,Pls се јавите на продавачот да се консултирате со товар,може да се организира за да испратите Кина пост воздух парцела или ЕМС. Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост/Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме оставете 5-20days да се постигне.
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу. Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Белешки
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
* Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24


Други карактеристики

Големина:
USA standard size
Функција:
Анти-Апнеа,Анти-Статички,Анти- ' Рчи,Memory
Ткаенина Count:
80
Употреба:
Декоративни,Патување,Постелнина,Телото
одделение:
квалитет
Обликот:
правоаголник
тема count:
400TC
Пополнување:
Надолу
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
20*26 полни 22 оз 90% goose надолу
Материјал:
100% Памук
Дел:
Вратот
Тежина:
0.5-1 kg
Име на производ:
goose надолу перница
Големина:
20 * 26 inches(50.8*66cm)
боја:
Бела
додатен:
90% бела goose надолу 800 пополни моќ
Ткаенини:
100% надолу доказ памук
перница функција:
Супер Меки
Погоден Толпата:
Возрасни
Додатен тежина:
22 оз
одделение:
Најлуксузниот
перница тип:
една перница

Најдобри понуди

Трговија на големо евтини цена природни сива кадифен зајакот крзно фрли перница вистинско крзно перница случај/перница маска
 • Неодамнешно

Трговија на големо евтини цена природни сива кадифен зајакот крзно фрли перница вистинско крзно перница случај/перница маска

DEN 1200.00

Трговија на големо евтини цена природни сива зајак крзно фрли перница вистинско крзно перница случај /

Сомот здравствена заштита Ushape Перница Авионски Патувања Перница Удобна Перница Memory Пена Вратот перница Автомобил Перници,
 • Неодамнешно

Сомот здравствена заштита Ushape Перница Авионски Патувања Перница Удобна Перница Memory Пена Вратот перница Автомобил Перници,

656.16 DEN 624.00

Сомот здравствена заштита Uоблик Перница Авионски Патувања Перница Удобна Перница Memory Пена Вратот перн

Фирма тип 80% бела goose надолу перница кралот 20*36 инчи бела исполнет 45 мл Пополни моќност 700+ бела goose надолу бесплатен
 • Неодамнешно

Фирма тип 80% бела goose надолу перница кралот 20*36 инчи бела исполнет 45 мл Пополни моќност 700+ бела goose надолу бесплатен

DEN 7680.00

Една перница 80% бела goose надолу перница цар големина 20*36 инчи бела исполнет 45 мл Пополни моќност 700+ бела go

Класичните европски стил перница кралската сомот жолта црна леопард печати луксузни backrest lazyback перница случај дома decartation
 • Неодамнешно

Класичните европски стил перница кралската сомот жолта црна леопард печати луксузни backrest lazyback перница случај дома decartation

960.00 DEN 758.00

14631 Топла Продажба Перница Покријат Објектот Име : Класични Европски стил перница Ставка Дизајн : R oyal Со

1PC 130x70cm бременоста Удобно У тип перници Тело перница За Бремени Жени Најдобро За Странични Прагови Отстранлив ОУ 025
 • Неодамнешно

1PC 130x70cm бременоста Удобно У тип перници Тело перница За Бремени Жени Најдобро За Странични Прагови Отстранлив ОУ 025

DEN 1439.52

Член Име : Постелнина Перница Материјал : Памук поставата PP Памук Големина : 130x70cm Боја : како прилог Стил :

Прекрасна симпатична кукла различни Големи Кадифен перница Играчка креативни детски роденденски подарок Реални Јапонски Аниме
 • Неодамнешно

Прекрасна симпатична кукла различни Големи Кадифен перница Играчка креативни детски роденденски подарок Реални Јапонски Аниме

DEN 959.52

Тип : кукла е Применливо возраст : 6 години, 7 години, 9 години, 10 години, 8 години Цртан филм ликовите : други

Јапонски Аниме Anohana Цвет Видовме Дека Денот Menma Hugging Тело Перница Симпатична Цртан филм Перници Otaku Перница 2WAY Кадифен
 • Неодамнешно

Јапонски Аниме Anohana Цвет Видовме Дека Денот Menma Hugging Тело Перница Симпатична Цртан филм Перници Otaku Перница 2WAY Кадифен

DEN 479.52

Мин.NaСан, Добредојдовте На Moeyu Продавница!Производ ВоведПредмет : Аниме перницаАниме : Anohana : Цвет Видовм

TUTUBIRD Хотел Goose Пердув Перници Луксузни Европската цветни печати Памук Покрие Мека перница за Спиење Домот Вратот Bedclothes
 • Неодамнешно

TUTUBIRD Хотел Goose Пердув Перници Луксузни Европската цветни печати Памук Покрие Мека перница за Спиење Домот Вратот Bedclothes

2878.08 DEN 1727.00

^ Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи ^ Надв

Октомври. Новиот Дом Текстилни Љубов Живеат Аниме Nishikino Маки 15.7 Инчи Микро-велур Ткаенина Круг Мека Перница Топла Продажба
 • Неодамнешно

Октомври. Новиот Дом Текстилни Љубов Живеат Аниме Nishikino Маки 15.7 Инчи Микро-велур Ткаенина Круг Мека Перница Топла Продажба

815.52 DEN 775.00

Датум на Пристигнување : прибл 720 дена.Без вештачки штета.Но, понекогаш тоа ќе трае подолго, до 20 дена или

Нарачана белата зајак со перница кукла обичај Божиќ подарок прилагодување за креативни роденденски подарок давање на Подарок
 • Неодамнешно

Нарачана белата зајак со перница кукла обичај Божиќ подарок прилагодување за креативни роденденски подарок давање на Подарок

2860.80 DEN 1373.00

Цел процес 1.Даде фотографии на услугата 2.Нашите уметници се создаде вашиот рендерирање( за 1 ден)...

Природни Австралиската Овча Покрие крзно Перница назад перница со јадро 30*50cm 40*40cm плоштадот декорација јагне овци крзно
 • Неодамнешно

Природни Австралиската Овча Покрие крзно Перница назад перница со јадро 30*50cm 40*40cm плоштадот декорација јагне овци крзно

DEN 2347.68

Име на производ : Merino овчо крзно перницаМатеријал : вистински овци кожа, крзно покрие со PP памук внатрешн

Креативни Модни Нова Перница со sequins Мулти-Боја Sequin Перница 40*40cm Перница Насловна& Автомобил& Оркестарот lazyback
 • Неодамнешно

Креативни Модни Нова Перница со sequins Мулти-Боја Sequin Перница 40*40cm Перница Насловна& Автомобил& Оркестарот lazyback

373.44 DEN 284.00

Точка Име : ПерницаОбјектот Дизајн : Перница Со SequinsОва не е само една перница ,тоа е платно можете да пиш