FPV Led антенски адаптер 1 до 4-wire конектор за UAVs додатоци YUNEEC Q500 РК Quadcopter

FPV Led антенски адаптер 1 до 4-wire конектор за UAVs додатоци YUNEEC Q500 РК Quadcopter

DEN 431.52

Количина на стоки


FPV Led антенски адаптер 1 до 4-wire конектор за UAVs додатоци YUNEEC Q500 РК Quadcopter
Опис : 1.100% Сосема нов
2. Дизајниран за совршено да се вклопи YUNEEC Q500 РК Quadcopter,лесно се инсталира. Пакет содржи : 1 * FPV Led антенски адаптер 1 до 4-wire конектор Не се вклучени : YUNEEC Q500 и други додатоци
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1~3 работни дена по уплатата. Сите предмети ќе биде транспортирана со следење на број.
Контакт со нас на :
Ние секогаш се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој Клиент. Ние не го цениме вашиот позитивни повратни информации со 5 ѕвездички коментари! Нашиот систем ќе ја напуштат повратни информации за вас автоматски откако ќе го добиете вашиот позитивен фидбек.
Знаеме дека понекогаш кога цел се јавуваат проблеми, тоа може да биде многу фрустрирачки, ние сме таму со вас на секој чекор од патот за да се направи вашето искуство повеќе пријатен. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за решение, кога имате било какви прашања.
Ве молиме не го отворите случај или ни даде Неутрални или Негативни повратни информации директно (вклучувајќи низок рејтинг на повратни информации) директно. Нашата работа ден е понеделник до сабота, ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24 часа.
Гаранција & Враќање :
1.Ако сте незадоволни, можете да се вратите на објектот во оригинал услови (Нова, не се Користи), тогаш ќе ви даде наплата или замена. Ве молиме имајте во предвид дека поштенски трошоци не се враќа и било какви разговори ќе се направат дополнителни поштенски полнење кој се наоѓа со купувачот.
2.Ако објектот ќе пристигне на вашата врата со очигледна штета, ве молиме, контактирајте не и да земе слика на тоа, ние ќе го замени на оштетување на објектот.
3.Ако може да се утврди дека производот е неисправен пред да го користите, може да биде во можност да ги прифати назад за размена или наплата. сепак, мора да контактирате со нас прво.


Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
FPV Led антенски адаптер 1 до 4-wire конектор
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Алатка Материјали:
Сечење
За Возило Тип:
Авионите
Технички параметри:
Вредност 2
Материјал:
Композитен Материјал
Надградба На Делови/Додатоци:
YUNEEC Q500 РК Quadcioter
Четири тркала Атрибути:
YUNEEC Q500 РК Quadcioter
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АПСОРБЕР
  • Неодамнешно

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АПСОРБЕР

2399.04 DEN 1224.00

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90 MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АП

DOIT 2 DOF Робот Рака Волан Опрема Диск Роботски Манипулатор Серво Плочата База Рамка Роботски Рака База Играчка
  • Неодамнешно

DOIT 2 DOF Робот Рака Волан Опрема Диск Роботски Манипулатор Серво Плочата База Рамка Роботски Рака База Играчка

1931.04 DEN 1931.00

Ние лансираа нова подобрена верзија на целосна два степени на слобода gimbal база! Традиционалните едност

Сосема Нов и Висок Квалитет на Futaba JR ПРО РК Предавателот Рака Lanyard Портокал Blcak НОВИ FUTABA JR ПРО Предавателот Вратот
  • Неодамнешно

Сосема Нов и Висок Квалитет на Futaba JR ПРО РК Предавателот Рака Lanyard Портокал Blcak НОВИ FUTABA JR ПРО Предавателот Вратот

DEN 179.52

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Високо-квалитетни нерѓосувачки челик Робот Рака Менгеме Ноктот Монтирање на комплет Он-собранието Одговара за Arduino Фабрика
  • Неодамнешно

Високо-квалитетни нерѓосувачки челик Робот Рака Менгеме Ноктот Монтирање на комплет Он-собранието Одговара за Arduino Фабрика

379.20 DEN 379.00

Ова Тела се користи за тестирање на серво мотор кодирање за роботски инженери Можете да дизајн свој роб

Топла Продажба 1pcs РК БЕК 30A ESC Brushless Мотор Брзина Контролер бесплатен превозот--- I403 Заварување и Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Топла Продажба 1pcs РК БЕК 30A ESC Brushless Мотор Брзина Контролер бесплатен превозот--- I403 Заварување и Бесплатен Превозот

DEN 239.04

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FPV летало резервни
  • Неодамнешно

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FPV летало резервни

352.80 DEN 318.00

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FP

Оригиналниот DOIT 1 Сет Робот Механичка Рака Манипулатор Gripper Механички Шепа за MG996R Серво DIY РК Играчка Роботиката Далечинска
  • Неодамнешно

Оригиналниот DOIT 1 Сет Робот Механичка Рака Манипулатор Gripper Механички Шепа за MG996R Серво DIY РК Играчка Роботиката Далечинска

DEN 853.44

Манипулатор gripper, два серво gripper е најновата генерација, зглоб поддршка еден стегање и стегање + две вид н