Високо-квалитетни нерѓосувачки челик Робот Рака Менгеме Ноктот Монтирање на комплет Он-собранието Одговара за Arduino Фабрика трговија на големо бесплатна испорака

Високо-квалитетни нерѓосувачки челик Робот Рака Менгеме Ноктот Монтирање на комплет Он-собранието Одговара за Arduino Фабрика

DEN 379.00
-0 %
DEN 379.20

Количина на стоки


- Ова Тела се користи за тестирање на серво мотор кодирање за роботски инженери
- Можете да дизајн свој робот и тестот на функционалност
- Кревање на тешки предмети не е препорачливо
- Замена на приложените мотор со тешки моторни препорачува за средни должност операција
Бесплатен Превозот :
ГУАНГЖУ-КИНА E-ПАКЕТ,(се Очекува да Time : 7-15 дена). купи >100$ Употреба на курирската служба DHL (Очекува да Time : 3-7 дена),
- Ние прифаќаме врати во рок од 14 дена по породувањето.
- Неисправни предмети ќе бидат разменети или целосно се враќа на купувачи барање.
- 15% restocking надоместок ќе се наплатува на не неисправни предмети.
- Сите предмети треба да се врати во оригиналниот пакет со сите резерви.
- Превозот и ракувањето надоместоци се неповратни под никакви околности.
- Нашата цел е 100% задоволството на клиентите.
- Имаш проблем? Нема Проблем. Контакт со нас преку Aliexpress порака систем .
- Ние ќе ви одговори веднаш за време на бизнис часа.
- Ве молам не се отвори случај или ни остави лош повратни информации. Ова само може да го одложи нашата услуга.
- Mon~Пет : 9 ЧАСОТ до 5 ПОПЛАДНЕ | Sa : т 9 ЧАСОТ за да 12 PM | Sun : Затворена (Источно стандардно Време)
- Ако сте среќни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации. Ви благодариме.
-168.00 ДОЛАРИ 188.00 -88.00


Други карактеристики

боја:
Без Серво, Има Серво
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рака
РК Делови и Accs:
Серво Додатоци
Алатка Материјали:
Алатки
Материјал:
Метал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Бренд Име:
KJH

Најдобри понуди

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FPV летало резервни
  • Неодамнешно

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FPV летало резервни

352.80 DEN 318.00

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FP

JMT 1set 4-оска 40 / 27MHZ Предавателот Одборот Добиваат Одбор со Антената што е Далечинскиот Управувач РК Играчка Автомобил
  • Неодамнешно

JMT 1set 4-оска 40 / 27MHZ Предавателот Одборот Добиваат Одбор со Антената што е Далечинскиот Управувач РК Играчка Автомобил

151.20 DEN 138.00

JMT 1set 4оска 40 / 27 MHZ Предавателот Одборот Добиваат Одбор со Антената што е Далечинскиот Управувач РК Игра

Алуминиум Универзална убодни Лемење Помош Станица Прилагоди Топлинска Изолација За XT60 XT90 TPlug Куршум РК Multicopter Авион
  • Неодамнешно

Алуминиум Универзална убодни Лемење Помош Станица Прилагоди Топлинска Изолација За XT60 XT90 TPlug Куршум РК Multicopter Авион

DEN 528.96

Можеби како што се : Алуминиум Универзална убодни Лемење Помош Станица Прилагоди Топлинска Изолација З

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АПСОРБЕР
  • Неодамнешно

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АПСОРБЕР

2399.04 DEN 1224.00

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90 MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АП