TRX Продолжување Кабел Батеријата Конвертирате Жица Машки Женски TRX Конектор Адаптер 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ FHA085

TRX Продолжување Кабел Батеријата Конвертирате Жица Машки Женски TRX Конектор Адаптер 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ FHA085

DEN 324.48

Количина на стоки


Предмет : TRX Продолжување Кабел Батеријата Конвертирате Жица Машки Женски TRX Конектор Адаптер 2 ПАРЧИЊА/МНОГУ
Пакет : 2 ПАРЧИЊА /Многу
Ве молиме изберете Машки TRX Кабел, Женски TRX Кабел или 1 Пар кога се направи нарачка !
[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[7254] Други
Плаќање
Прифаќаме само Зачувам .Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот Време
Бесплатен превозот ќе биде испорачуван Кина Пост воздух mail,и ЕМС/DHL/UPS/ТНТ/Федекс се достапни ако барањето цел пристигнување
во рамките на 3-9 работни дена, но треба плаќаат малку превозот цена.
Ве молам, разберете дека Пост Воздухопловната услугата не е стабилна, понекогаш тоа трае подолго време да пристигне . Ве молиме почекајте во пациентот и
не грижете се , ние се обезбеди Наплата /Ре-Брод услуга ако пратката не може да се дојде .
Како да се откажат превозот
1.Можете да ги преземе нашата фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно;
2. Напишете детали во коментар кога ќе се направи ред;
3. Ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога ќе цел;
4. Ние брод надвор предмети од Express Mail Услугата (кина пост воздух) според вашето барање, пакетот патеката број и песна
веб-сајт се обезбедени;
5. Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот бизнис.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, може да контактирате со нас во рок од 3 дена по приемот на објект и се врати во рок од 7
дена за целосно враќање на средствата.
Објектот треба да биде во иста состојба како што беше доставен до вас.
Ве молиме имајте предвид дека превозот цена е неповратни.
Повратни информации
1.Ако добиете и како нашите предмети, позитивните feeback е многу ценет и ви благодариме за вашата поддршка.
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине на негативни или неутрални, остатокот увери дека ние ги реши на најдобар начин.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад;
Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија;
Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур.
Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Ве молиме кликнете на "Add to Store Листа" (на левата страна на оваа страница) за да ја додадете нашата продавница во вашите омилени и да ни биде ВИП,
тогаш ќе може да биде лесно да ги проверите нашите нови стилови и вашите нарачки.


Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Надградба На Делови/Додатоци:
Адаптер
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Алатка Материјали:
Батеријата
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FHA085

Најдобри понуди

Нови 7014 Моторни Топлина Мијалник и Ладење Вентилатор Поставен за 1/10 HSP РК Автомобил 540/550 3650/3660 Моторни 1:10 Електрични
  • Неодамнешно

Нови 7014 Моторни Топлина Мијалник и Ладење Вентилатор Поставен за 1/10 HSP РК Автомобил 540/550 3650/3660 Моторни 1:10 Електрични

233.76 DEN 187.00

Нови 7014 Моторни Топлина Мијалник и Ладење Вентилатор Поставен за 1 / 10 HSP РК Автомобил 540 / 550 3650 / 3660 Моторн

1 сет Опрема за Слетување +4 парчиња пропелер guard + 4 парчиња пропелери за MJX Б3 Грешки 3 Brushless четири-оска авиони - Црна
  • Неодамнешно

1 сет Опрема за Слетување +4 парчиња пропелер guard + 4 парчиња пропелери за MJX Б3 Грешки 3 Brushless четири-оска авиони - Црна

431.52 DEN 367.00

1 сет Опрема за Слетување +4 парчиња пропелер guard + 4 парчиња пропелери за MJX Б3 Грешки 3 Brushless четириоска ави

DIY оска 200mm долго челик вратило технологија мали производство на градењето модели на играчка автомобил додатоци материјал
  • Неодамнешно

DIY оска 200mm долго челик вратило технологија мали производство на градењето модели на играчка автомобил додатоци материјал

DEN 767.52

20 cm челик вратило, цврстина, висока чистота и е повеќе погоден за употреба со лого (1) Должина : 200 мм (2) диј

Сосема Нов и Висок Квалитет на Futaba JR ПРО РК Предавателот Рака Lanyard Портокал Blcak НОВИ FUTABA JR ПРО Предавателот Вратот
  • Неодамнешно

Сосема Нов и Висок Квалитет на Futaba JR ПРО РК Предавателот Рака Lanyard Портокал Blcak НОВИ FUTABA JR ПРО Предавателот Вратот

DEN 179.52

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре