светлината школка за 1/5 Losi 5ive Т

светлината школка за 1/5 Losi 5ive Т

DEN 292.80

Количина на стоки

светлината школка за 1/5 Losi 5ive Т
Плаќање : Пред Плаќање ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна сметка. Ali Express поддржува кредитни картички, како што се Visa, Master Card, Western Union,Alipay, Запад Унија, TT, и преведување преку банките. Превозот : Ние обично превозот на предмети во рок од 2-3 дневна, по вашата исплата. На сад, ние ги користиме e Packet и тоа треба 7-12 работни дена. За други countrys, ние ќе ги искористиме Кина Пост регистрирани Воздух Mail ,и тоа ќе потрае 15-25 работни дена. Ние исто така снабдување со ЕМС, e-EMS, FEDEX експрес испорака начин, но треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ако ви треба изразат испорака, ве молам дозволете ми да знам пред исплата, ве Молиме оставете точна адреса и телефон.Превозот цената не вклучува никакви увозни даноци, купувачот ќе биде одговорен за сопствени должност. Повратни информации : Вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме љубезно остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди во секој аспект ако не сте задоволни со нашата објект и услуга. Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да остави негативни feeback и неутрални feeback. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Оска Имајќи
Материјал:
Композитен Материјал
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Стартер
Надградба На Делови/Додатоци:
Автомобил Школка
За Возило Тип:
Bajas
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
Алатка Материјали:
Алатки
Број На Модел На:
59014
Технички параметри:
KV1100

Најдобри понуди

Треперењето на светлината играчки, прибор/флеш скокни топката/вибрации led блиц играчки движење/флеш пенкало додатоци/технологија
  • Неодамнешно

Треперењето на светлината играчки, прибор/флеш скокни топката/вибрации led блиц играчки движење/флеш пенкало додатоци/технологија

239.52 DEN 216.00

Функција : Светло флеш боја : двојна боја на светлина Vibrating light Можете да ги користите за бебето да биде ун

JMT 1set 4-оска 40 / 27MHZ Предавателот Одборот Добиваат Одбор со Антената што е Далечинскиот Управувач РК Играчка Автомобил
  • Неодамнешно

JMT 1set 4-оска 40 / 27MHZ Предавателот Одборот Добиваат Одбор со Антената што е Далечинскиот Управувач РК Играчка Автомобил

151.20 DEN 138.00

JMT 1set 4оска 40 / 27 MHZ Предавателот Одборот Добиваат Одбор со Антената што е Далечинскиот Управувач РК Игра

Паралелно Т Приклучок Адаптер Одбор Полнење Рамнотежа Одбор До 6 пакети 2S-6S Плоча за Lipo Живот Li-ion IMAX B6 Батерија Полнач
  • Неодамнешно

Паралелно Т Приклучок Адаптер Одбор Полнење Рамнотежа Одбор До 6 пакети 2S-6S Плоча за Lipo Живот Li-ion IMAX B6 Батерија Полнач

DEN 479.04

Паралелно Т Приклучок Адаптер Одбор Полнење Рамнотежа Одбор за Lipo Живот Liion IMAX B6 Батерија ПолначОпис Ка

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FPV летало резервни
  • Неодамнешно

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FPV летало резервни

352.80 DEN 318.00

CNC алуминиум легура ESC школка за заштита покрие FPV европската социјална повелба за заштита на случај за FP

Сосема Нов и Висок Квалитет на Futaba JR ПРО РК Предавателот Рака Lanyard Портокал Blcak НОВИ FUTABA JR ПРО Предавателот Вратот
  • Неодамнешно

Сосема Нов и Висок Квалитет на Futaba JR ПРО РК Предавателот Рака Lanyard Портокал Blcak НОВИ FUTABA JR ПРО Предавателот Вратот

DEN 179.52

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

DOIT 2 DOF Робот Рака Волан Опрема Диск Роботски Манипулатор Серво Плочата База Рамка Роботски Рака База Играчка
  • Неодамнешно

DOIT 2 DOF Робот Рака Волан Опрема Диск Роботски Манипулатор Серво Плочата База Рамка Роботски Рака База Играчка

1931.04 DEN 1931.00

Ние лансираа нова подобрена верзија на целосна два степени на слобода gimbal база! Традиционалните едност

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АПСОРБЕР
  • Неодамнешно

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АПСОРБЕР

2399.04 DEN 1224.00

AXSPEED 4 ПАРЧИЊА Axial SCX10 D90 90 MM СУСПЕНЗИЈА ШОКОВИ РК Рок Роботот МЕТАЛ УКИНЕ СУСПЕНЗИЈАТА ШОКОВИ 90mm ШОКОВИ АП

РК Најлон Пластична Плоча 2.75 инчи 70mm Проп Фабрика 2 Ножеви Пропелер Spinners За РК Авиони на Авионот Воздух Авион Замена
  • Неодамнешно

РК Најлон Пластична Плоча 2.75 инчи 70mm Проп Фабрика 2 Ножеви Пропелер Spinners За РК Авиони на Авионот Воздух Авион Замена

DEN 120.00

РК Пластична Плоча 2.75 инчи 70mm Проп Фабрика 2 Ножеви Пропелер Spinners За РК Авиони на Авионот Воздух Авион За

DIY оска 200mm долго челик вратило технологија мали производство на градењето модели на играчка автомобил додатоци материјал
  • Неодамнешно

DIY оска 200mm долго челик вратило технологија мали производство на градењето модели на играчка автомобил додатоци материјал

DEN 767.52

20 cm челик вратило, цврстина, висока чистота и е повеќе погоден за употреба со лого (1) Должина : 200 мм (2) диј