Waveshare W25QXX DataFlash Одбор Сериски DataFlash Модул со W25Q128FV Одборот Поддржува SPI/QPI Интерфејс

Waveshare W25QXX DataFlash Одбор Сериски DataFlash Модул со W25Q128FV Одборот Поддржува SPI/QPI Интерфејс

DEN 451.00
-6 %
DEN 479.52

Количина на стоки


ОПИС на Сериски Data Flash Модул со W25 Q128 FV Одборот, SPI/QPI Интерфејс за Преглед на Одборот сериски НИТУ Флеш меморија W25 Q128 FV Поддржува Стандардот/Dual/Quad SPI & QPI Поддржува STM32 F7 серија Quad-SPI интерфејс, обезбедува поврзани со коцка библиотека демо Карактеристики Капацитет : 128 M-bit / 16 M-бајтен Max фреквенција : 104 MHz Оперативен напон : 2.7~3.6 V Оперативни температура : -40°C ~ +85°C Димензии : 20.6 mm × 38.9 mm Развој Ресурси
Вики за слободен софтвер : www.waveshare.com/wiki/W25 QXX-Data Flash-Board
ПАКЕТ СОДРЖИНА
Тежина : 0.007 kg W25 QXX Data Flash Одбор × 1
Услови & Услови
1. Плаќање :
* Ние го прифаќаме Зачувам како метод на плаќање. Во моментов, што може да се плати од страна на Visa, Master Card и банкарски трансфер. За повеќе информации за правење на плаќањето, ве молиме одете на 'Зачувам најчесто поставувани ПРАШАЊА" за да добиете повеќе детали. http : //escrow.aliexpress.com/escrow-faq/payment/what-payment-methods-can-i-use.html
2. Превозот :
* Ние брод предмети на Светот!
* Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е 100% точен.
* Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 работни часови на приемот на расчисти исплата.
* Ние ќе го додадете следење на број по испраќање на објектот, така што можете да ги пратите на вашиот парцела.
3. Се Враќа Политика :
* Ние сме среќни да се врати било неискористена објект во нејзината оригинална амбалажа во рок од 14 дена од денот на испорака.
* Купувачи се одговорни за круг(двонасочна) превозот цена.
4. Повратни информации :
* Ние ќе го оставиме ПОЗИТИВНА ПОВРАТНА информација за приемот на расчисти исплата.
* Дали сте задоволни со објектот и нашите услуги, ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации, тоа е важно за нас.
* Откако било проблеми случи, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги работат работите надвор.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања, на trademanager, или да испратите порака до мене. Ако треба да се прилагоди на вкупната цена, pls контактирајте со нас однапред. Тоа е наше задоволство да ви послужи! Ние го цениме вашиот бизнис!!


Други карактеристики

Бренд Име:
Waveshare
Демо Одбор Тип:
Други
Број На Модел На:
W25QXX DataFlash Одбор
Капацитет:
128M-bit / 16M-бајтен
макс фреквенција:
104MHz
Оперативен Напон:
2.7~3.6 V
Температурата На Работа:
-40°C ~ +85°C
димензија:
20.6 mmX 38.9 mm

Најдобри понуди

200x200, 1.54 инчен E-Ink екран модул, три-боја Не светлото Ултра ниска потрошувачка на енергија SPI Компатибилен со variou одбори
  • Неодамнешно

200x200, 1.54 инчен E-Ink екран модул, три-боја Не светлото Ултра ниска потрошувачка на енергија SPI Компатибилен со variou одбори

1007.52 DEN 927.00

* Сите предмети ќе биде предаден во рок од 48 работни часови на приемот на расчисти исплата.) Режим на моќ

Капацитивни Отпечаток Читателот Phlx сензор Комерцијални fingerprinting алгоритам стабилни перформанси брзо verificatioin
  • Неодамнешно

Капацитивни Отпечаток Читателот Phlx сензор Комерцијални fingerprinting алгоритам стабилни перформанси брзо verificatioin

2303.52 DEN 2073.00

Капацитивни Отпечаток ReaderОПИСКапацитивни Отпечаток Читателот, одборот процесор STM32 F105, комерцијални fin

Капацитивни Отпечаток Читателот Phlx сензор Комерцијални fingerprinting алгоритам стабилни перформанси брзо verificatioin
  • Неодамнешно

Капацитивни Отпечаток Читателот Phlx сензор Комерцијални fingerprinting алгоритам стабилни перформанси брзо verificatioin

2399.52 DEN 2256.00

com / escrowfaq / payment / whatpaymentmethodscaniuse.Капацитивни Отпечаток ReaderОПИСКапацитивни Отпечаток Читателот, одборот п

Брз Слободен Брод Ново за BeagleBone Зелена еден одбор компјутер РАКА развој одбор компатибилен со Grove сензор Демо Одбор
  • Неодамнешно

Брз Слободен Брод Ново за BeagleBone Зелена еден одбор компјутер РАКА развој одбор компатибилен со Grove сензор Демо Одбор

3360.00 DEN 3091.00

Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Кина Пост / С

СВ Оригинални STM32 NUCLEO-F401RE,STM32 Развој на одборот за STM32 F4 серија-со STM32F401RE MCU ,Вградени ST-ЛИНК,бесплатен превозот
  • Неодамнешно

СВ Оригинални STM32 NUCLEO-F401RE,STM32 Развој на одборот за STM32 F4 серија-со STM32F401RE MCU ,Вградени ST-ЛИНК,бесплатен превозот

1295.52 DEN 1179.00

Бесплатен Превозот STM32 NUCLEOF401 RE STM32 F4 STM32 F401 STM32 Развој Одбор поддржува за Arduino, Вградени STЛИНК NUCLEOF401 RE, Разв

Waveshare Bicolor Случај/Покритие за Малина Пи 7inch HDMI LCD е Комбинација на екран осетлив на допир на Екранот и Поддржани
  • Неодамнешно

Waveshare Bicolor Случај/Покритие за Малина Пи 7inch HDMI LCD е Комбинација на екран осетлив на допир на Екранот и Поддржани

599.52 DEN 570.00

Waveshare Bicolor Случај / Покритие за Малина Пи 7inch HDMI LCD е Комбинација на екран осетлив на допир на Екранот и Под

Со 16pcs MOS 3878 цевка општи областа цевка ZX7315/500 горниот инверторот одбор MOS цевка заварување машина поправка горната
  • Неодамнешно

Со 16pcs MOS 3878 цевка општи областа цевка ZX7315/500 горниот инверторот одбор MOS цевка заварување машина поправка горната

2111.52 DEN 1943.00

Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена ИЛИ, можете да изберете да имате замена..

5pc 2.13 инчен e-Хартија ШАПКА 250x122 2.13 инчен E-Ink Екран за Малина Пи 3Б/2B/Нула/Нула W SPI интерфејс за Поддршка на Делумно
  • Неодамнешно

5pc 2.13 инчен e-Хартија ШАПКА 250x122 2.13 инчен E-Ink Екран за Малина Пи 3Б/2B/Нула/Нула W SPI интерфејс за Поддршка на Делумно

4175.52 DEN 3967.00

250x122, 2.13 инчен EInk екран КАПА за Малина Пи, SPI интерфејсПрегледОва е EInk екран КАПА за Малина Пи, 2.13 инчен, 250x

Слободен Брод Програмер ВО AVRISP mkII AVRISPMKII ATAVRISP2 симнувачот(компатибилен со оригиналот)Поддршка за ATMEL СТУДИО 4/5/6/7
  • Неодамнешно

Слободен Брод Програмер ВО AVRISP mkII AVRISPMKII ATAVRISP2 симнувачот(компатибилен со оригиналот)Поддршка за ATMEL СТУДИО 4/5/6/7

1104.00 DEN 1016.00

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Пов