ЛЕСНО MODEL1:72 Германија Рис MK88 модел 36928 Омилени Модел

ЛЕСНО MODEL1:72 Германија Рис MK88 модел 36928 Омилени Модел

DEN 1382.00
-20 %
DEN 1728.00

Количина на стоки

Модел Бренд : ЛЕСНО МОДЕЛ Модел пропорции : еден седумдесет и две Модел Димензии : Должина : 27.1 cm, wingspan : 11 см прашува : Статички модел, во прилог на пропелер може да се ротира, на други не може да се движи, со пластична заградата. Пропелер треба да го инсталирате сами Статични екранот модел, само за да прикаже, гледање, собирање, нема други функции, не детските играчки


Други карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Модел,Мини
Број На Модел На:
36928
Бар-кодот:
No
Возраст Опсег:
> 14 години
Брод/Поморски Брод:
Други
Предупредување:
Пластични модел
Материјал:
Пластични
Тип:
Хеликоптер
Скала:
1
Пластични Тип:
ABS

Најдобри понуди

Двојно Коњи 1/32 Легура Diecast отров Автомобил Модел Црвена/сребрена/Жолта Со Звук&Светлина Колекција Автомобил Играчки За Момче
 • Неодамнешно

Двојно Коњи 1/32 Легура Diecast отров Автомобил Модел Црвена/сребрена/Жолта Со Звук&Светлина Колекција Автомобил Играчки За Момче

719.52 DEN 684.00

Детали за производот : Материјал : Алуминиум Големина : 16*7*4cm Тежина : 300g Боја : четири видови Пакување : ис

Нови Пристигнување 12 Типови 1 Buc се Повлече Назад Камион Модел на Автомобил Багер Легура Пластична Играчка Автомобили Играчки
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување 12 Типови 1 Buc се Повлече Назад Камион Модел на Автомобил Багер Легура Пластична Играчка Автомобили Играчки

DEN 189.60

Нови Пристигнување 12 Типови 1 Buc се Повлече Назад Камион Модел на Автомобил Багер Легура Пластична Играч

1:32 760Li Купе Играчка Возила Модел Легура се Повлече Назад Деца Играчки Вистински Лиценца за Собирање Симулација Подарок Off-Road
 • Неодамнешно

1:32 760Li Купе Играчка Возила Модел Легура се Повлече Назад Деца Играчки Вистински Лиценца за Собирање Симулација Подарок Off-Road

901.44 DEN 604.00

[стокови името] 1 : 32 760 Li легура автомобил[стока] функција звук и назад функција Вратата се отвори.[стока б

Продажба,E2000 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Продажба,E2000 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

575.52 DEN 541.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 20.5 cm * 15.5 cm*6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластик

p007 Пластични пештерата пат игра на сцената Томас суштинско значење за додатоци за деца во животната средина едукативни играчки
 • Неодамнешно

p007 Пластични пештерата пат игра на сцената Томас суштинско значење за додатоци за деца во животната средина едукативни играчки

283.20 DEN 232.00

13303Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фото

Воената полиција мотор со излезе надвор сместени надвор Три уништени мини мото легура модел мотоцикл минијатури деца играчки
 • Неодамнешно

Воената полиција мотор со излезе надвор сместени надвор Три уништени мини мото легура модел мотоцикл минијатури деца играчки

1106.40 DEN 719.00

Воената полиција мотор со излезе надвор сместени надвор Три уништени мини мото легура модел мотоцикл м

Најдобра продажба,F16 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Најдобра продажба,F16 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

479.52 DEN 451.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 19cm * 13cm*6cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума

Класичен авиони,од легиран HornetFull назад Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Класичен авиони,од легиран HornetFull назад Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

719.52 DEN 676.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 23.7 cm * 17cm*6cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гу

p075 Посебни железнички додаток вилушка песна 4 лејн плочата железнички компатибилен Томас воз дрвени песна деца загатка составени
 • Неодамнешно

p075 Посебни железнички додаток вилушка песна 4 лејн плочата железнички компатибилен Томас воз дрвени песна деца загатка составени

479.52 DEN 393.00

Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири

1:64 скала легура автомобил модел,висока симулација РЕНО тркачки автомобил,комбе,diecast метал,исклучителна колекција модел,бесплатен
 • Неодамнешно

1:64 скала легура автомобил модел,висока симулација РЕНО тркачки автомобил,комбе,diecast метал,исклучителна колекција модел,бесплатен

287.52 DEN 264.00

[Име ] : 1 : 64 легура модел на автомобил [Size] : 7.9 cm*3.1 cm*3cm [Боја] : Blue&Зелена [Производ Материјал] : цинк легура п

1:32 Скала/Diecast Метал Модел/Lexus на логична рамка Супер Автомобил/Sound & Light/За Деца подарок/Образовни Собирање/Повлечат
 • Неодамнешно

1:32 Скала/Diecast Метал Модел/Lexus на логична рамка Супер Автомобил/Sound & Light/За Деца подарок/Образовни Собирање/Повлечат

474.24 DEN 398.00

Големина за : 13.8 cm*5.8 cm*3.5 смМатеријал : Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само школка е алуминиумски материјал,

225PCS Слот Светат во Темница Сјај трката Креирате Патот Наведнуваат Флексибилни Траки со 2PCS LED Светло До Автомобили Едукативни
 • Неодамнешно

225PCS Слот Светат во Темница Сјај трката Креирате Патот Наведнуваат Флексибилни Траки со 2PCS LED Светло До Автомобили Едукативни

2328.00 DEN 1653.00

225 PCS Слот Светат во Темница Сјај трката Креирате Патот Наведнуваат Флексибилни Траки со 2 PCS LED Светло До

1:18 легура велосипед на играчки,Висока симулација велосипед модел,метал одлеаноци,собирање играчка возила,момчето подарок,бесплатен
 • Неодамнешно

1:18 легура велосипед на играчки,Висока симулација велосипед модел,метал одлеаноци,собирање играчка возила,момчето подарок,бесплатен

431.52 DEN 397.00

[Име ] : 1 : 18 Легура Модел на велосипед [Size] : 10.5 см*7cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Боја] :

Класичен Авиони, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Класичен Авиони, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

623.52 DEN 586.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 24cm * 14cm*8cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума

Нови малку автобус tayo модел мини пластични oyuncak автомобил деца минијатурни двојно декер tayo автобус cito gito бебе играчка
 • Неодамнешно

Нови малку автобус tayo модел мини пластични oyuncak автомобил деца минијатурни двојно декер tayo автобус cito gito бебе играчка

1807.68 DEN 1175.00

Нови малку автобус tayo модел мини пластични oyuncak автомобил деца минијатурни двојно декер tayo автобус cito git