Црвено Шлем Класичен Мотор Модел рачно изработени Старо Железо Лист Модел ВЕСПА 1:12 Ретро Метал Piaggio Скутер Овци Моторни Дете

Црвено Шлем Класичен Мотор Модел рачно изработени Старо Железо Лист Модел ВЕСПА 1:12 Ретро Метал Piaggio Скутер Овци Моторни

DEN 2879.52

Количина на стоки


Внимание :
Овој производ е 100% рачно изработени модел. Секој е уникатен.
Секој еден е малку различен од едни на други
Материјал : Челик
Големина на : 22.5*12*17 cm
Состојба : 100% Нов Рачно Изработени
Услуги на клиентите :
Ако имате било каков проблем, ве молам, ве молиме контактирајте го нашиот клиент serivce пред да ја напушти ни било nagative или netural повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да послужи за вас. Уживајте во вашата шопинг!
Превозот :
1. Ние ќе брод во пакет со traking број
3. Ние ќе брод пакет рок од 3-5 дена(Според одреден објект ќе бидат различни)
2. Ако сакате да доби пакет побрзо ќе може да го изберат комерцијални express(Превозот надомест ќе биде на ваша сметка.) Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за ниско по експрес превозот надомест.
Плаќање :
1.Ние го прифатат плаќање и преку Alipay.
2.Ние ќе брод во пакет да ја стандардната адреса. Ако имате променето вашата адреса ве молиме да не информирате пред пратката.
3.Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Враќање :
1.Наплата или repalcement барањето е достапно на барањето во рок од 1 недела по пакет примени & враќање на објектот како оригинална состојба како што ја добиле.
2.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет. Вашето име, auctioni број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. Сите предмети requsted мора да ги содржи сите origianl материјали за пакување.
3.Ве молиме repack објектот внимателно. Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат defetive. Во случај дека соодветен repalcement не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Превозот, манипулативните и осигурување се неповратните.
4.Ако објектот се најде не-неисправни, објектот ќе биде испратена назад до купувачот на купувачот и трошок. Предмети вратени без следење на број, ќе бидат одбиени и вратени на испраќачот. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и Превозот Обвиненија. Купувачот е одговорен за дополнителни превозот на трошоците за објекти што се враќаат одби или undeliverable. Ние не прифаќаме никакви враќа без одобрение број на кутија или етикета тој се врати во.


Други карактеристики

Карактеристики:
Diecast,DIY
Тип:
мотоцикл
Број На Модел На:
JLM5038-УЧЕЊЕТО ПРЕКУ РАБОТА
Предупредување:
ДАЛЕКУ ОД ДЕТЕ ПОД 3 ГОДИНИ!
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Метал
Скала:
1
Тип На Возилото:
мотоцикл

Најдобри понуди

225PCS Слот Светат во Темница Сјај трката Креирате Патот Наведнуваат Флексибилни Траки со 2PCS LED Светло До Автомобили Едукативни
 • Неодамнешно

225PCS Слот Светат во Темница Сјај трката Креирате Патот Наведнуваат Флексибилни Траки со 2PCS LED Светло До Автомобили Едукативни

2328.00 DEN 1653.00

225 PCS Слот Светат во Темница Сјај трката Креирате Патот Наведнуваат Флексибилни Траки со 2 PCS LED Светло До

p007 Пластични пештерата пат игра на сцената Томас суштинско значење за додатоци за деца во животната средина едукативни играчки
 • Неодамнешно

p007 Пластични пештерата пат игра на сцената Томас суштинско значење за додатоци за деца во животната средина едукативни играчки

283.20 DEN 232.00

13303Внимание : Не може да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фото

Продажба,F14 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Продажба,F14 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

623.52 DEN 586.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 23cm * 12.5 cm*6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика

2 поставете исфрлање височина авион катапулт едрилица хартија птици образовни diy собранието модел на децата им Даде на децата
 • Неодамнешно

2 поставете исфрлање височина авион катапулт едрилица хартија птици образовни diy собранието модел на децата им Даде на децата

176.16 DEN 158.00

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или тре

Нови Пристигнување 12 Типови 1 Buc се Повлече Назад Камион Модел на Автомобил Багер Легура Пластична Играчка Автомобили Играчки
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување 12 Типови 1 Buc се Повлече Назад Камион Модел на Автомобил Багер Легура Пластична Играчка Автомобили Играчки

DEN 189.60

Нови Пристигнување 12 Типови 1 Buc се Повлече Назад Камион Модел на Автомобил Багер Легура Пластична Играч

НИ Армија, воздухопловните сили Б-25B модел 1:144 висока симулација модел борец самоубиец авиони модел Токио индијана џонс: крадците
 • Неодамнешно

НИ Армија, воздухопловните сили Б-25B модел 1:144 висока симулација модел борец самоубиец авиони модел Токио индијана џонс: крадците

DEN 6501.60

Б25 B самоубиец моделРазмер : 1 : 144Големина : пакување кутија големина 32.5*26*9 CM, големината на телото 22*29*6.5 CM

Класичен Авиони, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Класичен Авиони, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

623.52 DEN 586.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 24cm * 14cm*8cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума

Нови Пристигнување Подарок LP700 Мат 1/18 Модел на Автомобил Колекција Легура Diecast Скала Табела Врвот Метал Возило Спортски
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Подарок LP700 Мат 1/18 Модел на Автомобил Колекција Легура Diecast Скала Табела Врвот Метал Возило Спортски

DEN 4799.52

Сите превозот методи се избрани од страна на продавачот, кој зависи од земјата и локалниот обичај ситуа

1:32 Скала/Diecast Метал Модел/Lexus на логична рамка Супер Автомобил/Sound & Light/За Деца подарок/Образовни Собирање/Повлечат
 • Неодамнешно

1:32 Скала/Diecast Метал Модел/Lexus на логична рамка Супер Автомобил/Sound & Light/За Деца подарок/Образовни Собирање/Повлечат

474.24 DEN 398.00

Големина за : 13.8 cm*5.8 cm*3.5 смМатеријал : Цинк легура+ Engineeringplastics+ гума(Само школка е алуминиумски материјал,

p083 посебна Песна Сцена Џунглата Мост Компатибилен Томас Воз Дрвени Песни за Деца Загатка Монтажа Песна Играчки Додатоци
 • Неодамнешно

p083 посебна Песна Сцена Џунглата Мост Компатибилен Томас Воз Дрвени Песни за Деца Загатка Монтажа Песна Играчки Додатоци

1775.52 DEN 1456.00

Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели.Ние нудиме различни испорака методи за вашата опциј

Двојно Коњи 1/32 Легура Diecast отров Автомобил Модел Црвена/сребрена/Жолта Со Звук&Светлина Колекција Автомобил Играчки За Момче
 • Неодамнешно

Двојно Коњи 1/32 Легура Diecast отров Автомобил Модел Црвена/сребрена/Жолта Со Звук&Светлина Колекција Автомобил Играчки За Момче

719.52 DEN 684.00

Детали за производот : Материјал : Алуминиум Големина : 16*7*4cm Тежина : 300g Боја : четири видови Пакување : ис

1:32 760Li Купе Играчка Возила Модел Легура се Повлече Назад Деца Играчки Вистински Лиценца за Собирање Симулација Подарок Off-Road
 • Неодамнешно

1:32 760Li Купе Играчка Возила Модел Легура се Повлече Назад Деца Играчки Вистински Лиценца за Собирање Симулација Подарок Off-Road

901.44 DEN 604.00

[стокови името] 1 : 32 760 Li легура автомобил[стока] функција звук и назад функција Вратата се отвори.[стока б

Продажба,E2000 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Продажба,E2000 авион, од легиран Целосна back Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

575.52 DEN 541.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 20.5 cm * 15.5 cm*6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластик

1:12 Алуминиумски мотоцикл модели ,висока симулација метал кастинг мотоцикл играчки,Kawasaki Ninja ZX-14R,бесплатен превозот
 • Неодамнешно

1:12 Алуминиумски мотоцикл модели ,висока симулација метал кастинг мотоцикл играчки,Kawasaki Ninja ZX-14R,бесплатен превозот

1055.52 DEN 1003.00

[Име ] : 1 : 12 алуминиумски м otorcycle [Size] : 18cm ( должина ) Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк ле

Класичен авиони,од легиран HornetFull назад Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Класичен авиони,од легиран HornetFull назад Авион модел Играчка Возила , Diecasts Авиони играчки, со бесплатен превозот

719.52 DEN 676.00

[Име ] : Бренд легура Авион Целосна back модел [Size] : 23.7 cm * 17cm*6cm [Производ Материјал] : цинк легура пластика гу