Русија топла продаде бела боја ! 8 КОМПЈУТЕРИ сет Ni-CD C 1.2 V 3000 mah Батерија

Русија топла продаде бела боја ! 8 КОМПЈУТЕРИ сет Ni-CD C 1.2 V 3000 mah Батерија

DEN 1304.00
-20 %
DEN 1629.60

Количина на стоки


топло бела боја
бренд нови пристигнување
8 компјутери сет
100% Сосема Нов
Напон : 1.2 V
Хемија : Ni-Cd
Димензии : В
Големина : 4.8*2.55 CM
капацитет : 3000 mah


Други карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Батерија
Бренд Име:
Anmas Моќ
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Батерија

Најдобри понуди

Литиум полимер батерија 3.7VMP4 MP5 батеријата со големи лесно да се користи батерија 355585 Батерија Li-ion Мобилен Надополнување
  • Неодамнешно

Литиум полимер батерија 3.7VMP4 MP5 батеријата со големи лесно да се користи батерија 355585 Батерија Li-ion Мобилен Надополнување

816.00 DEN 604.00

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефо

2600mah НП F550 НП F570 Батерија Дигитална Камера Батеријата Пакет за Sony NP-F550 NP-F570 Батеријата за НП F570 НП F550 Батеријата
  • Неодамнешно

2600mah НП F550 НП F570 Батерија Дигитална Камера Батеријата Пакет за Sony NP-F550 NP-F570 Батеријата за НП F570 НП F550 Батеријата

558.72 DEN 396.00

1pc НП F550 НП F570 Батерија Дигитална Камера Батеријата Пакет за Sony NPF550 NPF570 Батеријата за НП F570 НП F550 Батериј

Литар енергија на батеријата 3.7 V 7500mAH 4596156 полимер литиум јонска батерија Li-ion батерија за таблет компјутер 9.7 инчен
  • Неодамнешно

Литар енергија на батеријата 3.7 V 7500mAH 4596156 полимер литиум јонска батерија Li-ion батерија за таблет компјутер 9.7 инчен

767.52 DEN 560.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

3553139 литиум полимер батерија производители 3500MAH предност на понудата 3553140 Таблет КОМПЈУТЕР Батерија Li-ion Мобилен Rechargeabl
  • Неодамнешно

3553139 литиум полимер батерија производители 3500MAH предност на понудата 3553140 Таблет КОМПЈУТЕР Батерија Li-ion Мобилен Rechargeabl

768.00 DEN 568.00

Топло добредојде на нови и стари клиенти повик за да Hanjing консултации преговори! Нашето верување е : да и

Бесплатен превозот 3.7 V,2350mAH,[655070] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот 3.7 V,2350mAH,[655070] PLIB; полимер литиум јонска / Li-ion батерија за dvr,GPS,mp3,mp4,мобилен телефон,говорникот

410.88 DEN 382.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се

најдобри батеријата бренд Големина 405070 3.7 V 1700mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Дигитален
  • Неодамнешно

најдобри батеријата бренд Големина 405070 3.7 V 1700mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Дигитален

368.64 DEN 343.00

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон