Животната средина зелена боја за година! 3 ЕЕЗ сет Ni-CD C 1.2 V 3000 mah Батерија

Животната средина зелена боја за година! 3 ЕЕЗ сет Ni-CD C 1.2 V 3000 mah Батерија

DEN 605.00
-20 %
DEN 756.48

Количина на стоки


бренд нови пристигнување
Enivironmental зелена боја
3 еез сет
100% Сосема Нов
Напон : 1.2 V
Хемија : Ni-Cd
Димензии : В
Големина : 4.8*2.55 CM
капацитет : 3000 mah


Други карактеристики

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Батерија
Бренд Име:
Anmas Моќ
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Батерија

Најдобри понуди

Литиум полимер батерија 3.7VMP4 MP5 батеријата со големи лесно да се користи батерија 355585 Батерија Li-ion Мобилен Надополнување
  • Неодамнешно

Литиум полимер батерија 3.7VMP4 MP5 батеријата со големи лесно да се користи батерија 355585 Батерија Li-ion Мобилен Надополнување

816.00 DEN 604.00

Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно и детално И ве молиме да ни нудат за вашиот телефо

Литар енергија на батеријата 3.7 V 7500mAH 4596156 полимер литиум јонска батерија Li-ion батерија за таблет компјутер 9.7 инчен
  • Неодамнешно

Литар енергија на батеријата 3.7 V 7500mAH 4596156 полимер литиум јонска батерија Li-ion батерија за таблет компјутер 9.7 инчен

767.52 DEN 560.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата б

Внатрешна Размена на Батеријата за 8 Chuwi Hi8 windows Таблет 3263156 Батерии Мобилен Замена бесплатен превозот Патеката број
  • Неодамнешно

Внатрешна Размена на Батеријата за 8 Chuwi Hi8 windows Таблет 3263156 Батерии Мобилен Замена бесплатен превозот Патеката број

575.52 DEN 449.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов Литар енергија на батеријата 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вгра

Станот батеријата 3.7 V литиум полимер батерија батеријата 3075105 ултра-тенок 3200mah СРЕДИНАТА на PDA Батерија Li-ion Мобилен
  • Неодамнешно

Станот батеријата 3.7 V литиум полимер батерија батеријата 3075105 ултра-тенок 3200mah СРЕДИНАТА на PDA Батерија Li-ion Мобилен

912.00 DEN 675.00

Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена(руски 90 дена, Бразил 120 дена), ајде да ги задржи добрите д

најдобри батеријата бренд Големина 405070 3.7 V 1700mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Дигитален
  • Неодамнешно

најдобри батеријата бренд Големина 405070 3.7 V 1700mah Литиум полимер Батерија со Заштита на Одборот За MP4 PSP GPS Дигитален

368.64 DEN 343.00

Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам кон