Топла SKMEI Бренд Мажите Спорт Watch Fashion LED Дигитални Отворено Часовници Пливаат 5ATM Воени Работи Војска Водоотпорен рачни часовници 1134

Топла SKMEI Бренд Мажите Спорт Watch Fashion LED Дигитални Отворено Часовници Пливаат 5ATM Воени Работи Војска Водоотпорен рачни

DEN 558.00
-30 %
DEN 796.80

Количина на стоки


Главни Карактеристики :
Бренд Име : SKMEI 1134 Пол : Мажи Стил : Спортот,Модата,Чисто Движење : Дигитални Движење Бои : Црна, Сина,Бела,Портокалова Случај Материјал : Пластични Бенд Материјал : СТП Рака Тока тип : Тока се Види на Бирање : Правоаголни Dial Дијаметар : 50mm Случај Дебелина : 13mm Бенд Ширина : 24mm Wristband Должина : 25мм Тежина : околу 0.08 kg Отпорност на Вода Длабочина : 5 ATM(ве Молиме да Не Притиснете Било кое Копче за Подводни) Функции : Стоперката , Назад Светлина , LED дисплеј , Шок Отпорни ,Датум , Аларм за Пакување содржина : 1 × Спорт Види (БЕЗ КУТИЈА)
Производот не е кутија, ако треба подарок кутија, ве молам отворете го следниот линк купи
http : //www.aliexpress.com/store/product/New-SKMEI-Brand-Watches-Iron-Box-Gift-Watch-BOXES-For-Men-and-Women-Sports-Fashion-Quartz/601686_32307958366.html
Плаќање :
Ние прифаќаме методите на плаќање : со Кредитна Картичка. Alipay ,Банкарски Трансфер. Western union, Виза, Мастеркард и сл.
Превозот :
Ве молиме пополнете точна адреса,меѓународен испорака многу зависи од вашиот локален обичај, и пост услуга ,Под нормални околности EMS / Fed Ex / DHL /ПРЕГЛЕДИ : 5-7 дена, Хонгконг и Кина Пост 15-30 дена. Да се осигура дека вие примате со минимален данок, ние може да се изјасни како "Подарок/примерок" со ниска вредност, било увоз полнење е на ваша страна.
Повратни информации :
Ве молиме да оставите позитивен пет ѕвездички повратни информации кога сте задоволни со нашите производи.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации.
Сакаме да ви се заблагодарам за вашиот интерес за нашите производи. Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас од страна на докажување ќе ниска цена, со најдобра услуга и брза испорака.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Дигитални Рачни Часовници
Функција:
Отпорен на вода,LED дисплеј,Престане да се Види,да се Врати Светлината,Заврши Календарот,Шок Отпорни,Нуркачот,Хронограф,Недела Дисплеј,Аларм,Плива
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Обликот:
правоаголник
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Движење:
Дигитални
Случај Дебелина:
13mm
Бренд Име:
SKMEI
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Стил:
Спорт
Затворач Тип:
Тока
Dial Дијаметар:
50mm
Бендот Должина:
24cm
Бендот Ширина:
22mm
Број На Модел На:
1134
Бендот Материјал Тип:
Пластични
Случај Материјал:
Пластични
Тип:
Адвокатско Војска Часовници Воена
Type1:
Адвокатско Часовници Врвот Луксузен Бренд
Type2:
Водоотпорен Пливање Види
type3:
Воена Види Водоотпорен
type4:
Будилникот
type5:
Човекот Се Види 2018
type6:
Спортски Часовници Отворено Mens
Type7:
Спортски Часовници За Водење На
Type8:
Мажите Зглоб Види За Човекот
Type9:
Спорт Часовници За Мажи Водоотпорен

Најдобри понуди

САНДА 30M Водоотпорен Зглоб Види Жени Мажи G Стил Водоотпорен Спортски Види Шок Мажите Луксузни Дигитални Часовници Relogio Masculino
 • Неодамнешно

САНДА 30M Водоотпорен Зглоб Види Жени Мажи G Стил Водоотпорен Спортски Види Шок Мажите Луксузни Дигитални Часовници Relogio Masculino

922.08 DEN 480.00

,Главни Карактеристики : Марка : САНДА Движење : Увезени Оригинални Дигитални Движење 30 M водоотпорен,мож

SKMEI Дигитален часовник Мажи Спортски Часовници Час Мажите Подарок Воена Компас Одбројување Часовници Дигитални Работи Качување
 • Неодамнешно

SKMEI Дигитален часовник Мажи Спортски Часовници Час Мажите Подарок Воена Компас Одбројување Часовници Дигитални Работи Качување

1096.32 DEN 822.00

SKMEI Дигитален часовник Мажи Спортски Часовници Час Мажите Подарок Воена Компас Одбројување Часовници Д

Боја на Отворено Спорт Хривнија Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следи Bluetooth Smart Watch Бенд GPS Движење Rracker За Android
 • Неодамнешно

Боја на Отворено Спорт Хривнија Водоотпорен отчукувањата на Срцето Следи Bluetooth Smart Watch Бенд GPS Движење Rracker За Android

1014.72 DEN 812.00

0 LEВодоотпорен IP67Батеријата Литиум Полимер 90m AhВреме на мирување 37 денаГлавната чип NRF51822 QFACАкцелеметар

Ново Отворено Smart Watch Водоотпорен SKMEI Моден Бренд Pedometer Далечински Камера Калории Bluetooth Smartwatch Мода рачен часовник
 • Неодамнешно

Ново Отворено Smart Watch Водоотпорен SKMEI Моден Бренд Pedometer Далечински Камера Калории Bluetooth Smartwatch Мода рачен часовник

1370.88 DEN 960.00

Ново Отворено Smart Watch Водоотпорен SKMEI Моден Бренд Pedometer Далечински Камера Калории Bluetooth Smartwatch Мода рачен

Моден Силикони Автомобил Метар Dial Спортски LED Дигитални Часовници Жени Мажи Популарни Секојдневен Види relogio masculino TVG
 • Неодамнешно

Моден Силикони Автомобил Метар Dial Спортски LED Дигитални Часовници Жени Мажи Популарни Секојдневен Види relogio masculino TVG

239.52 DEN 204.00

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штет

Aismei Бренд Мажи Спортски Часовници Дигитален LED Воена Види Пливаат Аларм Отворен Повик за рачни часовници Топла Часовник Нови
 • Неодамнешно

Aismei Бренд Мажи Спортски Часовници Дигитален LED Воена Види Пливаат Аларм Отворен Повик за рачни часовници Топла Часовник Нови

431.52 DEN 367.00

Состојба : 100% нов машки спорт рачен часовникДвижење : јапонија дигитални movmentСлучај Материјал : 100% висок

Топла Спортски Pedometer Digital Watch Fashion Секојдневен Фитнес Мултифункционален За Мажи Жени Отворено рачни часовници LED
 • Неодамнешно

Топла Спортски Pedometer Digital Watch Fashion Секојдневен Фитнес Мултифункционален За Мажи Жени Отворено рачни часовници LED

1039.20 DEN 675.00

Топла Спортски Pedometer Digital Watch Fashion Секојдневен Фитнес Мултифункционален За Мажи Жени Отворено рачни часо

Bluetooth Smart Watch Хривнија Мулти Јазици Micro SIM-Картичка за MP3 MP4 Анти-загуба Повик Потсетник Спиење Следи Андроид Спортски
 • Неодамнешно

Bluetooth Smart Watch Хривнија Мулти Јазици Micro SIM-Картичка за MP3 MP4 Анти-загуба Повик Потсетник Спиење Следи Андроид Спортски

1503.36 DEN 857.00

Answer : ___________________________ Note : Синхронизација Функција : synchronizes Именик, synchronizes телефонски повици, synchronizes дојдо

Моден Часовници Мажите Портокал Секојдневен Дигитални Часовници, Спортски LED Часовник Машки Автоматски Датум Види 1145 машки
 • Неодамнешно

Моден Часовници Мажите Портокал Секојдневен Дигитални Часовници, Спортски LED Часовник Машки Автоматски Датум Види 1145 машки

1432.80 DEN 788.00

Моден Часовници Мажите Портокал Секојдневен Дигитални Часовници, Спортски LED Часовник Машки Автоматск

Класичен ПРЕДВОДЕНА од не ' Рѓосувачки Челик Црна Dial Зглоб Види Мажите Минималистички Црвено Дигитални Часовници Мажи Reloj
 • Неодамнешно

Класичен ПРЕДВОДЕНА од не ' Рѓосувачки Челик Црна Dial Зглоб Види Мажите Минималистички Црвено Дигитални Часовници Мажи Reloj

528.48 DEN 370.00

Карактеристики на производот : Ова е железо самурај Јапонски инспириран безличен црвени LED зглоб види, и

Мажите Дигитални Спорт Машки Часовник Smael Бренд Kahki Стил Bluetooth Врска LED Smart рачни часовници Хронограф Авто Датум 2017
 • Неодамнешно

Мажите Дигитални Спорт Машки Часовник Smael Бренд Kahki Стил Bluetooth Врска LED Smart рачни часовници Хронограф Авто Датум 2017

1744.32 DEN 960.00

Мажите Дигитални Спорт Машки Часовник Smael Бренд Kahki Стил Bluetooth Врска LED Smart рачни часовници Хронограф Авт

100 отпорен на вода мажи спортски часовници BOAMIGO бренд pedometer калории LED дигитални часовници пливање рачни часовници reloj
 • Неодамнешно

100 отпорен на вода мажи спортски часовници BOAMIGO бренд pedometer калории LED дигитални часовници пливање рачни часовници reloj

1308.48 DEN 720.00

Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата ште

Компас Види Мажите SKMEI Бренд Водоотпорен Мултифункционален Дигитален LED Спортски Часовници Аларм Одбројување Отворен Повик
 • Неодамнешно

Компас Види Мажите SKMEI Бренд Водоотпорен Мултифункционален Дигитален LED Спортски Часовници Аларм Одбројување Отворен Повик

1096.32 DEN 822.00

Компас Види Мажите SKMEI Бренд 50 метри Водоотпорен Мултифункционален Дигитален LED Спортски Часовници Ала

Адвокатско K107 Спорт Фитнес Тракер Зглоб Смисла Bluetooth 4.0 Креативни Часовници Воена Спиење следење Калории Чекор Рекорд
 • Неодамнешно

Адвокатско K107 Спорт Фитнес Тракер Зглоб Смисла Bluetooth 4.0 Креативни Часовници Воена Спиење следење Калории Чекор Рекорд

1681.44 DEN 1093.00

Бесплатен Превозот За Светот Околу ЦаринаВо предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принуден

Aismei Mens Воена Види relogio ознака час Мон Црна Аналогни Екранот Кожа Бенд Водоотпорен Нуркање 3ATM Спортски Часовници За
 • Неодамнешно

Aismei Mens Воена Види relogio ознака час Мон Црна Аналогни Екранот Кожа Бенд Водоотпорен Нуркање 3ATM Спортски Часовници За

719.52 DEN 432.00

Produte Опис Дигитални хронограф функција : Часови, минути и секунди, ден, месец, ден, Аларм функција : целата

SKMEI Мажите Отворено Спортски Часовници Хронограф Мода Мултифункционален Види Водоотпорен Дигитални рачни часовници Relogio
 • Неодамнешно

SKMEI Мажите Отворено Спортски Часовници Хронограф Мода Мултифункционален Види Водоотпорен Дигитални рачни часовници Relogio

959.04 DEN 624.00

Бренд Име : SKMEI 1189 Пол : Мажи,Жени Стил : Спортот,Модата,Работи,Велосипедизам Движење : Дигитални Движење Б

Моден Врвот Луксузен Бренд Smart Watch OLED Дисплеј Pedometer Калории Компас Водоотпорен Дигитален часовник SKMEI Спортски рачни
 • Неодамнешно

Моден Врвот Луксузен Бренд Smart Watch OLED Дисплеј Pedometer Калории Компас Водоотпорен Дигитален часовник SKMEI Спортски рачни

2056.32 DEN 1440.00

Моден Врвот Луксузен Бренд Smart Watch OLED Дисплеј Pedometer Калории Компас Водоотпорен Дигитален часовник SKMEI Сп

Нови Skmei Бренд Мажите LED Дигитални Воена Види 50 метри Водоотпорен Нуркач да Пливаат Фустан Спортски Часовници Мода Отворено
 • Неодамнешно

Нови Skmei Бренд Мажите LED Дигитални Воена Види 50 метри Водоотпорен Нуркач да Пливаат Фустан Спортски Часовници Мода Отворено

684.96 DEN 548.00

Нови Skmei Бренд Мажите LED Дигитални Воена Види 50 метри Водоотпорен Нуркач да Пливаат Фустан Спортски Часо

Мажите Спортски Часовници S ШОК Воена Watch Fashion Зглоб часовници за Мажи LED Дигитални Часовници Водоотпорен Relogio Masculino
 • Неодамнешно

Мажите Спортски Часовници S ШОК Воена Watch Fashion Зглоб часовници за Мажи LED Дигитални Часовници Водоотпорен Relogio Masculino

959.04 DEN 576.00

Целиот Бренд : Санда Часовници категории : Мажите се Види стил : Отворено Спорт Види Карактеристики : Авт

Моден Smart Watch Рационализација на Силиконски Бенд Фитнес Тракер за iOS Android Спиење Следи Анти-изгубени Аларм Bluetooth
 • Неодамнешно

Моден Smart Watch Рационализација на Силиконски Бенд Фитнес Тракер за iOS Android Спиење Следи Анти-изгубени Аларм Bluetooth

1242.24 DEN 745.00

Објектот специфики : Модел : X8СТАН оперативен СИСТЕМ : IOS 7.0 и погоре; Андроид 4.3 и погоре.Екран : 0.66 инчи OLEDB

Жешка!XONIX Мажи Спортски Hardlex Часовници Водоотпорен 100 Отворено Забава Мултифункционален Дигитален часовник Пливање, Нуркање
 • Неодамнешно

Жешка!XONIX Мажи Спортски Hardlex Часовници Водоотпорен 100 Отворено Забава Мултифункционален Дигитален часовник Пливање, Нуркање

2312.64 DEN 1156.00

Час свири 4 Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помог

EZON Луксузен Бренд Оптички Сензор отчукувањата на Срцето Следи Спорт Види Pedometer Калории Контра Дигитален Часовник Мажите
 • Неодамнешно

EZON Луксузен Бренд Оптички Сензор отчукувањата на Срцето Следи Спорт Види Pedometer Калории Контра Дигитален Часовник Мажите

3359.52 DEN 2990.00

EZON Луксузен Бренд Оптички Сензор отчукувањата на Срцето Следи Спорт Види Pedometer Калории Контра Дигитале

SKMEI Мажите LED Дигитални Спортски Часовници Мажи Жени Relogio Masculino Relojes Нерѓосувачки Челик Воена Водоотпорен рачни
 • Неодамнешно

SKMEI Мажите LED Дигитални Спортски Часовници Мажи Жени Relogio Masculino Relojes Нерѓосувачки Челик Воена Водоотпорен рачни

992.16 DEN 645.00

Главни Карактеристики : Бренд Име : SKMEI 1123 Пол : Мажи Стил : Спортот,Модата,Чисто Движење : Дигитални Движе

SKMEI Мажите Часовници, Спортски Одбројување Двојно Време се Види Chrono Аларм Дигитални рачни часовници Водоотпорен Часовник
 • Неодамнешно

SKMEI Мажите Часовници, Спортски Одбројување Двојно Време се Види Chrono Аларм Дигитални рачни часовници Водоотпорен Часовник

1027.68 DEN 771.00

SKMEI Mens Часовници, Спортски Одбројување Двојно Време се Види Chrono Аларм Дигитални рачни часовници Водоотп

Дигитални рачни часовници Воена SMAEL Црна Види Секојдневен Кул Голема Dial Мажите се Види Шок Resist1513 Водоотпорен Спорт Часовници
 • Неодамнешно

Дигитални рачни часовници Воена SMAEL Црна Види Секојдневен Кул Голема Dial Мажите се Види Шок Resist1513 Водоотпорен Спорт Часовници

933.60 DEN 523.00

Дигитални рачни часовници Воена SMAEL Црна Види Секојдневен Кул Голема Dial Мажите се Види Шок се Спротивст

година Нови Arrivaled Мажите Часовници Дигитален LED Датум Гума Спорт Водоотпорен Mens Момче Зглоб Види Dorp Превозот трговија
 • Неодамнешно

година Нови Arrivaled Мажите Часовници Дигитален LED Датум Гума Спорт Водоотпорен Mens Момче Зглоб Види Dorp Превозот трговија

803.04 DEN 562.00

2016 година Нови Arrivaled Мажите Часовници Дигитален LED Датум Гума Спорт Водоотпорен Mens Момче Зглоб Види Dorp П

SKMEI Мажите Мода Обичните Види ДОВЕДЕ Човекот Дигитални рачни часовници Нерѓосувачки Челик 30M Водоотпорен Мажите Часовници
 • Неодамнешно

SKMEI Мажите Мода Обичните Види ДОВЕДЕ Човекот Дигитални рачни часовници Нерѓосувачки Челик 30M Водоотпорен Мажите Часовници

1088.16 DEN 708.00

Бренд Име : SKMEI 1123Луксузна легура електронски дизајн ▪ Пол : Мажи ▪ Стил : Fashion & Повик , Спорт ▪ Движење :