1 Порта Паралелно DB-25 Pin LPT Печатач PCI-E Изразат Домаќин Контролер Картичка Адаптер

1 Порта Паралелно DB-25 Pin LPT Печатач PCI-E Изразат Домаќин Контролер Картичка Адаптер

DEN 638.00
-5 %
DEN 671.52

Количина на стоки

1 Порта Паралелно DB-25 Pin LPT Печатач PCI-E Изразат Домаќин Контролер Картичка Адаптер
Околу Опис :
100% Сосема Нов И Висок квалитет.
Тип : 1-Порта Паралелно Експанзија Картичка
Чипсет : WCH382
Автобус Начини : PCI-Експрес 1.0 x1
Компатибилен Слот : PCI-E x1/x4/x8/x16
Интерфејс : 1 x Паралелно DB25 Pin Печатач Порта(LPT)
Поддршка : Паралелно Поддршка Топла Трампа, plug-and-play
Апликации :
.Печатач Уреди
.Стекнување На Податоци Систем
.ПОС Терминал & Индустриски КОМПЈУТЕР
.Add-On, I/O Карти,- Паралелно /LPT
.Вградени системи - За I/O проширување
Систем за поддршка на :
Победи 9 X/Me/2000/XP/2003/Vista/7, Linux оперативен СИСТЕМ
Вие ќе добиете :
1 x PCI-Express Картичка Контролер
1 x CD Возачот
1 x Завртка
Ве молиме проверете слики за повеќе детали.


Други карактеристики

Бренд Име:
h1111z
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
1P
Тип:
Паралелно Картички
Интерфејс Тип:
PCI Express

Најдобри понуди